- •Початок уроку
- •Подача нового матеріалу.
- •Виконання вправ в робочому зошиті.
- •Заключний етап уроку.
- •Початок уроку
- •Введення та семантизація прикметників.
- •Виконання вправ у робочому зошиті стр. 27-28.
- •Заключний етап уроку.
- •Початок уроку
- •Виконання вправ в робочому зошиті стр. 29-30.
- •Заключний етап уроку.
- •Початок уроку
- •Виконання вправ в робочому зошиті стр. 30-31.
- •Заключний етап уроку
- •Початок уроку
- •Фонетична зарядка
- •Виконання вправ в робочому зошиті стр.32
- •Заключний етап уроку.
- •Початок уроку
- •Фонетична зарядка
Lektion 5
Stunde 1
Тема: Zirkustiere
Підтема: Das ist eine Giraffe
Мета: ознайомити з навичками лексичних одиниць:der Affe, der Elefant, der Löwe, die Giraffe в діалогічному та монологічному мовленні.
Розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення, аудіювання. Виховувати у дітей любов до тварин.
Додаткові посібники: картинки з тваринами.
Хід уроку
Початок уроку
Вітання.
Guten Tag! Guten Tag!
Sagen alle Kinder
Groβe Kinder, kleine Kinder,
Guten Tag! Guten Tag!
Sagen alle Kinder.
Mundgumnastik.
In der Zoo gehen wir,
Viele Tiere sehen hier,
Affe, Tieger, Elefant,
Hier ist sehr interessant!
Подача нового матеріалу.
Kinder! Wir gehen heute in den Zirkus.
Hier sind viele Tiere
Oh,sieh das Bild an!
Hier ist unsere Puppe.
Mia. Sie ist im Zirkus.
Hier sind viele Tiere:
- Das ist ein Affe.
- Das ist ein Löwe.
- Das ist ein Elefant.
- Das ist eine Giraffe.
Hört zu, sprecht nach und zeigt.
(Учні слухають МЗ з навичками ЛО і повторюють їх точно імітуючи вимову. Учитель стежить за точністю імітації, звертає увагу на вимову короткого [a] (Giraffe, Affe) та звука [ö].
Для правильної артикуляції учнями звука [ö] рекомендую спочатку промовляти напружено звук [е] та поступово округляти губи до звука [ö] (Löwe)
Учитель перевіряє розуміння нових ЛО, показуючи на тварин, зображених на сюжетному малюнку та запитуючи: Wer ist das?
Учні повторюють слова.
Spielt mit Bildkarten
Hört zu, und zeigt die Bildkarten
(Учитель називає слова, а діти показують відповідні картинки.)
Hört zu, legt die die Bildkarten aus. Nennt die Tiere.
(Учні слухають нові ЛО у різній послідовності, відповідно до почутого викладають на парті картинки і повторюють слова. Учні можуть по черзі виконувати роль вчителя і називати слова.)
Ratespiel
(Учитель показує учням картинки із зображенням тварин зворотною стороною та запитує:
Ist das ein Löwe?
Nein!
Ist das ein Tieger?
Ja, das ist ein Tieger!)
