- •Матеріально-технічне забезпечення.
- •Хід уроку
- •Інструкційно-технологічна картка №1
- •Інструкційно-технологічна картка №2 Правила службової особи, що приймає відвідувачів
- •Правила для відвідувачів
- •Інструкційно-технологічна картка №3 Техніка прийому відвідувачів
- •Інструкційно-технологічна картка №4 Організація прийому відвідувачів
- •Інструкційно-технологічна картка №5 Картка реєстрації прийому відвідувачів
- •Картка завдань
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАД
(КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
ПЛАН УРОКУ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ НА ТЕМУ:
«П. т. 6.3. Робота адміністратора у години прийому громадян»
Підготувала:
Поп’юк Т. М.
майстер виробничого навчання
9 тарифного розряду
Київ – 2015
«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Ст. майстер
« » 20 р.
Тема уроку. Робота адміністратора у години прийому громадян.
Мета. Навчальна – ознайомити учнів із технікою прийому відвідувачів; навчити учнів заповнювати картку реєстрації прийому відвідувачів.
Розвивальна – розвинути навики ділового спілкування із відвідувачами, уважність, логічне мислення, пам'ять, увагу.
Виховна – виховувати в учнів культуру поведінки при роботі з людьми, дотримання трудової дисципліни, старанність та активність, креативне мислення.
Тип уроку. урок засвоєння умінь та навичок.
Методи уроку. Пояснення, фронтальне опитування.
Міжпредметні зв’язки. Охорона праці, інформаційні технології,
етика ділових відносин, організація обслуговування відвідувачів, управління персоналом.
Дидактичне забезпечення. Конспект лекцій, картки завдань, відео матеріали, таблиці.
Матеріально-технічне забезпечення.
Кмз |
Од.вим. |
К-ть |
Назва |
Учнівські робочі місця |
Шт |
26 |
Робочі місця. |
ТЗН |
Шт |
1 |
Плазмова панель. |
Картки завдань |
Шт |
26 |
|
Інструкційно-технологічна карта |
Шт |
26 |
«Правила службової особи, що приймає відвідувачів», «Техніка прийому відвідувачів», «Організа-ція прийому відвідувачів», «Картка реєстрації прийому відвідувачів» |
Інструмент майстра |
|
|
План – конспект уроку виробничого навчання. |
Об’єкт навчальної чи продуктивної праці. Навчитися якісно організовувати прийом відвідувачів та створювати сприятливу атмосферу і комфорт для клієнтів.
Хід уроку
І. Організаційна частина - (5хв).
Привітання із учнями, перевірка присутності учнів за журналом виробничого навчання; перевірка дотримання санітарно-гігієнічних вимог щодо зовнішнього вигляду; перевірка готовності робочого місця учня.
ІІ. Вступний інструктаж – (40 хв). (Перевірка домашнього завдання,атестація учнів за вивченим матеріалом).
Повідомлення учням теми та мети уроку. Тема уроку – Робота адміністратора у години прийому громадян.
Мета уроку. Навчальна – ознайомити учнів із технікою прийому відвідувачів; навчити учнів заповнювати картку реєстрації прийому відвідувачів.
Розвивальна – розвинути навики ділового спілкування із відвідувачами, уважність, логічне мислення, пам'ять, увагу.
Актуалізація опорних знань (бесіда на основі вивченого матеріалу, підготовка учнів до виконання практичних завдань відповідно теми).
Бліц-опитування.
№ п/п |
Питання |
Орієнтовна відповідь |
1 |
Дати визначення поняттю «службова нарада» |
Службова нарада — це робота колективного розуму, спрямованого вмілим керівником у потрібне русло на плідний кінцевий результат. |
2 |
Дати визначення поняттю «круглий стіл» |
Круглий стіл — форма публічного обговорення чи висвітлення якихось питань, коли учасники вис-ловлюються у визначеному порядку; нарада, обговорення проблем з рівними правами учасни-ків. |
|
Дати визначення поняттю «конференція» |
Конференція – збори, нарада представників яких-небудь держав, політичних громадський і т. ін. організацій для обговорення та вирішення певних питань; форум, віче, симпозіум, семінар. |
Мотивація навчання. Вам потрібно навчитися правильно та якісно організовувати прийом відвідувачами, що в майбутньому дасть змогу підвищити ваш професійний рівень майстерності та кар’єрний ріст.
Показ робочих прийомів з поясненням:
1. Демонстрація зразків, еталонів навально-виробничих робіт.
2. Ознайомлення учнів з інструкційно-технологічною картою при виконанні завдання.
3. Пояснення і показ способів проведення прийому відвідувачів.
