Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
urok.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
173.07 Кб
Скачать

Урок №2 Шкільні речі. Кольори.

Підтема: Шкільні речі. Кольори.

Мета: Повторити ЛО тем.

Активізувати конструкцію Where is the…? й пригадати, як відповідати на це запитання, використову-

ючи прийменники on, in, under, near.

Обладнання: Підручник, тематичний малюнок (с. 6), шкільні речі (ручка, кольорові олівці, пенал, портфель тощо),

картки з буквосполученнями.

Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Сьогодні ми з вами повторимо теми «Шкільні речі» і «Кольори».

Ми також пригадаємо, як відповідати на запитання Where is the…?, використовуючи

прийменники on, in, under, near.

Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Вірш «What’s Your Name?».

T: А зараз кожен з вас по черзі назве своє ім’я, а також ім’я свого сусіда. What’s your name?

P: My name is… . His/Her name is … .

Аналогічно повторюється запитання How old are you?

T: Т епер я розповім вам вірш, який ви добре зрозумієте:

— What’s your name? What’s your name? Now tell me, please,

What’s your name?

— My name is Bill. My name is Bill. My name is Bill.

That’s my name.

Учитель пояснює речення Now tell me, please, та That’s my name. Учні повторюють

вірш хором, а потім по черзі.

T: Давайте самі придумаємо подібний вірш про брата Біла — Т ома.

What’s his name? What’s his name? Now tell me, please,

What’s his name?

His name is Tom. His name is Tom. His name is Tom.

That’s his name.

Tепер складемо вірш про сестру Біла — Кейт.

What’s her name? What’s her name? Now tell me, please,

What’s her name?

Her name is Kate. Her name is Kate. Her name is Kate.

That’s her name.

ІІ. О СНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Check on Homework

1. Перевірка домашнього завдання.

Учитель вибірково опитує трьох-чотирьох учнів.

Vocabulary Revision

2. Повторення лексики теми «Кольори».

1) Бесіда з учнями.

T: Have you got pencils? How many pencils have you got?

Ps (лічать): 1, 2, 3 etc.

T: Take the blue pencil. (Учні показують олівці.) What colour is it?

Take the red/green/black... pencil. (Учні показують олівці.) What colour is it?

2) Робота учнів у парах.

T: А тепер запитайте один в одного: What colour is it?

3) Пісня-гра «Colours».

T: Щоб краще запам’ятати назви кольорів, зараз вивчимо нову пісню «Colours». Для

цього розташуємо олівці у такій послідовності: black, white, blue, red, grey, green,

yellow, brown.

Учні розкладують олівці на столі, учитель перевіряє послідовність кольорів.

Тепер ви прослухаєте пісню про кольори; ваше завдання — торкатися олівця того кольору, який називається в пісні.

Black and white and blue and red,

Grey and green,

Blue and red,

Black and white and blue and red,

Green and yellow and brown.

А зараз будемо співати й грати на наших олівцях.

Учні співають пісню й «грають» на кольорових олівцях.

3. Повторення та перевірка знання лексики теми «Шкільні речі».

T: So, have you got pens? Show me your pens! (Учні показують ручки вчителеві.)

What colour is your pen, Kate? Have you got pencilboxes/books/schoolbags? Show me your

pencilboxes/books/schoolbags! What colour is your pencilbox/book/schoolbag? (Учні по

черзі відповідають.) Т епер запитайте один одного про кольори шкільних речей.

Учні працюють у парах.

Grammar Revision

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]