- •Урок №1 Повторення тем «Привітання. Знайомство», «Алфавіт».
- •3. Повідомлення теми та мети уроку.
- •3. Фізкультхвилинка.
- •Урок №2 Шкільні речі. Кольори.
- •1. Перевірка домашнього завдання.
- •Vocabulary Revision
- •2. Повторення лексики теми «Кольори».
- •3. Повторення та перевірка знання лексики теми «Шкільні речі».
- •4. Прийменники.
- •Урок 3 Родина Біла.
- •1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •3. Перевірка домашнього завдання.
- •1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •Vocabulary 1. Повторення лексичного матеріалу теми «Пори року».
- •I can in winter in spring in summer in autumn
- •Introduction. Do You Remember Me?
- •2. Фізкультхвилинка.
- •Vocabulary
- •3. Практикування учнів у вживанні в усному мовленні
- •5. Перевірка домашнього завдання.
- •7. Повторення граматичного матеріалу. Вживання дієслова to be.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •3. Перевірка домашнього завдання.
- •1. Подання лексичного матеріалу.
- •1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •3. Перевірка домашнього завдання.
- •1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •2. Перевірка домашнього завдання.
- •4. Розрізнення слів here/there, this/that.
- •1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •2. Перевірка домашнього завдання.
- •1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •2. Перевірка домашнього завдання.
- •5. Фізкультхвилинка.
- •1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Перевірка домашнього завдання.
- •Vocabulary
- •2. Подання лексичного матеріалу.
- •1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Перевірка домашнього завдання.
- •Vocabulary
- •2. Подання лексичного матеріалу.
- •1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •2. Перевірка домашнього завдання.
- •4. Читання й письмо, впр. 4 (с. 28).
- •1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Перевірка домашнього завдання.
- •1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •3) Виконання впр. 2 (с. 30).
- •Instructions 3. Інструкція по виконанню контрольної роботи та її оцінюванню
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •3. Перевірка домашнього завдання.
- •1. Лексичний матеріал до теми «Родина».
- •VocabularyPractice
- •4. Актуалізація лексичного матеріалу теми.
- •1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •Vocabulary Practice
- •1. Повторення лексичного матеріалу теми «Родина».
- •2. Перевірка домашнього завдання.
- •5. Фізкультхвилинка.
- •1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •2. Перевірка домашнього завдання.
- •1. Подання лексичного матеріалу.
- •3. Фізкультхвилинка.
- •1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Подання лексичного матеріалу.
- •6. Фізкультхвилинка.
- •7. Перевірка домашнього завдання.
- •1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
- •2. Перевірка домашнього завдання.
- •1. Подання нового лексичного матеріалу.
- •3. Словотвір.
Урок №1 Повторення тем «Привітання. Знайомство», «Алфавіт».
Підтема: Повторення тем «Привітання. Знайомство», «Алфавіт».
Мета: Повторити й активізувати мовленнєвий матеріал за темами «Привітання. Знайомство».
Повторити літери англійського алфавіту й пригадати, які звуки позначаються цими літерами.
Повторити запитання What’s your name?, How old are you?
Обладнання: Підручник, тематичний малюнок (с. 3), картки з літерами англійського алфавіту для роботи в групах
Хід уроку
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting 1. Привітання.
T: Good morning!
P: Good morning!
T and Ps (хором):
Good morning, good morning, good morning to you!
Good morning, good morning
I’m glad to see you!
T: Т епер пригадаємо пісню «Good morning», яку ми вивчали минулого року.
T and Ps (хором):
Good morning, good morning,
How are you? How are you?
I’m fine, thank you.
Aim 2. Знайомство з метою та завданнями навчання в 3 класі.
T: Протягом цього року ми з вами будемо спостерігати за шкільним життям і дозвіллям
вже знайомих вам героїв — Біла, його друзів і родичів. Р азом із Білом відпочинемо
в літньому таборі Greenwoods; навідаємося в гості до бабусі й дідуся Біла, познайоми-
мося з їхнім будинком, що в селі, й побачимо, які тварини живуть у них на фермі. Ми
також дізнаємося, які шкільні предмети вивчає Біл і його однокласники та що учні
роблять на цих уроках. Ми завітаємо на шкільне шоу, де діти будуть представляти лю-
дей різних професій. Р азом із героями підручника ми будемо дивитися мультфільми,
грати в ляльки, готувати їжу й займатися садівництвом. Отже, у нас попереду дуже
цікавий рік. Але почнемо з повторення.
3. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Сьогодні ми з вами повторимо теми «Привітання. Знайомство». Ми знов зустрінемо
Біла та його друзів; вони допоможуть нам пригадати, як давати відповіді на запитан-
ня What’s your name?, How old are you?
Цього уроку ми також пригадаємо літери англійського алфавіту й звуки, які
позначаються
цими літерами.
Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Повідомлення дня тижня та дати.
T: What day is it today?
P: Today is Monday/Tuesday etc.
T: What date is it today?
P: Today is the 1st/2nd/3rd etc of September.
Учитель пише на дошці дату. Учні читають дату за вчителем.
Повідомлення дня тижня та дати слід проводити щоразу перед початком письмової ро-
боти. Це забезпечує пропедевтичне засвоєння тем «Дні тижня», «Місяці року», а та-
кож порядкових числівників від 1 до 31.
2) Бесіда з учнями.
T: Do you remember me? My name is… . (Учитель звертається до кожного з учнів.) What’s
your name?
T: Nice to see you again! Р адий знов тебе бачити!
P: Nice to see you!
T (показуючи на одного з учнів-хлопчиків): What’s his name? (Показуючи на одну
з учениць): What’s her name?
T: А хто може назвати імена всіх своїх однокласників?
P: His name is… . Her name is… .
Учитель запитує трьох-чотирьох учнів.
T: Now tell me please how old are you? І ти відповідаєш: I’m 8/9/10. Мені 8/9/10
років.
(Звертаючись до кожного з учнів): How old are you?
T (показуючи на одного з учнів-хлопчиків): How old is he? (Показуючи на одну з уче-
ниць): How old is she? Скільки їй років?
ІІ. О СНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 1 (с. 3).
1) Підготовка до читання. Бесіда з учнями за малюнками до тексту.
T: And now let’s open our books at page 3.
Look at the picture of exercise 1.
How many boys can we see here? How many girls can we see here? How many men can we
see here? How many women can we see here?
Now point to the boy with brown hair. What’s his name? How old is Bill?
Point to the boy with red hair. What’s his name? How old is Tom?
Who is Tom? Tom is Bill’s brother.
Point to the boy with blond hair. What’s his name?
Now point to the girl with brown hair. What’s her name?
Now point to the girl with blond hair. What’s her name?
Is Vicky Bill’s sister?
Point to the lady in the big black hat. What’s her name?
Is Miss Poppins Bill’s sister/friend/mother/teacher?
2) Читання тексту.
Учні читають речення впр. 1 (с. 3) за вчителем.
3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Учні усно відповідають на запитання впр. 2 (с. 3).
Speaking 2. Навчання діалогічного мовлення.
Учні усно в парах складають діалоги за зразком впр. 3 (с. 4).
Physical
Activity
