- •II. Основна частина уроку
- •I. Організаційна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •I. Організаційна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •I. Організаційна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •I. Організаційна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •I. Організаційна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •I. Організаційна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
II. Основна частина уроку
• Ознайомлення з новими лексичними одиницями (РВ, task 1 p. 28)
Т: (на вчительському столі лежать іграшки з вправи 1) Look, what is this? (Показує кораблик). P1: Кораблик.
Т: Good. It's a boat. Repeat after me. (Учні повторюють тричі хором з учителем). Аналогічно опрацьовують назви інших предметів.
• Активізація лексичного матеріалу. Гра «Make а Sentence»
Т: Let's play! Пригадаймо назви іграшок та кольорів, які ми вивчали на попередніх уроках. Я кидаю м'яч одному з вас і кажу слово-назву предмета. Вам слід зловити м'яч, скласти речення про те, якого кольору цей предмет, та кинути м'яч мені. Let's start! (Кидає м'яч). Duck!
Р1: It is a yellow duck. (Кидає м'яч учителеві).
• Розвиток навичок діалогічного мовлення із застосуванням нової фрази (РВ, task 2 p. 28)
Учитель роздає кожному учневі іграшку або картку з її зображенням.
Т: У кожного з вас є іграшка певного кольору. Дізнайтеся одні в одних, якого кольору іграшка, за допомогою запитання «Якого це кольору? — What colour is it?» Repeat all together. (Учні повторюють хором). What colour is it, Ann?
P: It is blue.
T: Well done! Work in pairs. Попрацюйте в парах.
Учні працюють у парах, а вчитель ходить по класу й спостерігає. За потреби він може допомагати тим учням, яким важко виконати завдання.
• Удосконалення навичок аудіювання. Вивчення вірша (РВ, task 3 р. 28)
Т: Послухайте вірш та плескайте в долоні щоразу, коли ви чуєте слова-назви іграшок. Listen to the chant. (Учні слухають аудіозапис уперше. Учитель указує на відповідні картки із зображеннями іграшок, про які йдеться у вірші, а учні плескають у долоні).
Т: Let's listen again and repeat! (Учні слухають аудіозапис удруге та повторюють кожний рядок вірша хором з учителем. Учитель перекладає учням фрази).
Т: Let's say the chant all together! (Учні читають вірш разом з учителем).
• Фізкультхвилинка
Учитель промовляє слова, показує рухи та спонукає учнів повторювати.
• Ознайомлення з літерами Е е, F f, G g та їхніми звуковими значеннями (РВ, task 4 p. 29)
• Ознайомлення з графічним образом літер Е е, F f, G д
• Написання літер Е е, F f, G д. Робота в зошитах (WB, task 1 p. 13)
• Розвиток графемно-фонемних навичок. Робота в зошитах (WB, task 2 p. 13)
• Закріплення вивченого матеріалу. Робота в зошитах (WB, task 3 р. 13)
Т: Look at task three in your workbooks. Гляньте на першу плямку. What colour is it? (It is blue). Good. Замалюйте три інші плямки улюбленими кольорами. (Учні виконують завдання). А тепер замалюйте предмети різними кольорами залежно від того, яка цифра написана на них. Назвіть кольори предметів. Number one. What colour is it? (It is blue).
Учні no черзі складають речення про кольори предметів, зображених у вправі.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
• Підсумки уроку
Т: Які букви ви вчилися писати сьогодні на уроці? Well done. You get Smiley! Найактивніші на уроці учні отримують «Усмішки»
• Прощання
Т: The lesson is over. Goodbye, children! P: (хором) Goodbye, teacher!
______
План-конспект уроку з англійської мови у 1 класі № ____
Тема: Я люблю свята.
Підтема : Свята.
Мета: ознайомити школярів з новими лексичними одиницями з теми «Holidays»,
учити застосовувати їх у реченнях;
ознайомити з літерою R г та її звуковим значенням, навчити учнів розпізнавати
велику та малу літери R г і писати їх;
учити школярів мовленнєвої взаємодії з партнерами в парах та малих групах;
розвивати логічне мислення, здатність на здогадку, уяву;
сприяти вихованню взаємодопомоги, дружби, інтересу до уроків англійської мови.
Обладнання: CD-програвач і диск, картки із зображеннями свят, підручники, зошити, різнокольорові наклейки.
Хід уроку
