- •II. Основна частина уроку
- •I. Організаційна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •I. Організаційна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •I. Організаційна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •I. Організаційна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •I. Організаційна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •I. Організаційна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
- •II. Основна частина уроку
II. Основна частина уроку
• Вивчення нового матеріалу. Аудіювання діалогу з опорою на малюнок (РВ, task 1 p. 18)
Т: (пише на дошці число 18 та вказує на нього, звертаючись до учнів) Open your pupil's books at page one and eight. Task 1. Look at the picture. Хто зображений на першому малюнку? Р,: Хлопчик з котиком.
Т: Good! Послухаймо, який хлопчик. (Учні слухають аудіозапис уперше). Не is nice. — Хлопчик гарний. Listen again and repeat. (Учні слухають аудіозапис удруге та повторюють). Аналогічно опрацьовують інші малюнки.
• Закріплення вивченого матеріалу
Т: Let's play! Подивіться на малюнок і доповніть речення. Не is... (Показує малюнок із зображенням хлопчика, який допомагає бабусі нести сумку). Р: (хором) ...kind.
Учитель показує інші малюнки, і учні опрацьовують їх.
• Активізація вивченого лексичного матеріалу. Вивчення пісні (РВ, task 2 p. 18)
Т: Послухайте пісеньку. Ви можете підспівувати. Listen. (Учні слухають аудіозапис пісні вперше. Учитель заохочує підспівувати). Let's listen again and sing! (Учні слухають аудіозапис удруге
та повторюють кожний рядок пісні хором з учителем. Учитель перекладає учням кожну фразу). Let's sing all together! (Учні співають разом з учителем пісню під аудіозапис).
• Розвиток навичок письма. Робота в зошитах (WB, task 1 p. 8)
Т: Open your workbooks at page eight (показує учням зошит, розгорнутий на с. 8). Look at task one. Кого зображено на першому малюнку? (Дівчинку). Good! Яка вона? She is... Р: (хором) ...nice. Т: Наведіть слово «nісе». Аналогічно опрацьовують решту завдання.
• Фізкультхвилинка
Учитель промовляє слова, показує рухи та спонукає учнів повторювати. Див. урок 6.
» Розвиток навичок діалогічного мовлення. Робота в зошитах (WB, task 2 p. 7)
Т: Look at task two in your workbooks. Домалюйте своїх маму і тата. (Учні виконують завдання, а вчитель ходить по класу й спостерігає). Katia, who is this? (Указує на малюнок із зображенням мами). Р,: This is my mother. T: What's your mother's name?
Pi: (Учитель допомагає сформулювати відповідь англійською). Her name is Anna.
T: Well done! And who is this? (Указує на малюнок із зображенням тата).
Р2: This is my father.
T: What's your father's name?
P2: (Учитель допомагає сформулювати відповідь англійською). His name is Andrii. Аналогічно вчитель опитує інших учнів.
• Закріплення вивченого матеріалу. Практика в діалогічному мовленні
Т: Попрацюйте в парах. Запитайте одні одних, як звати ваших батьків.
Учні працюють у парах, а вчитель ходить по класу й спостерігає. За потреби він може допомагати тим учням, яким важко виконати завдання.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
• Підсумки уроку
Т: (кидає м'яч) Artem, what's your mother's name?
P,: (ловить м'яч) My mother's name is Inna. (Кидає м'яч учителеві).
T: (кидає м'яч) Anna, what's your father's name?
P,: (ловить м'яч) My father's name is Alex. (Кидає м'яч учителеві).
Учитель повторює фразу з усіма учнями.
Т: Well done. You get Smiley! Найактивніші на уроці учні отримують «Усмішки» (вручає картки).
• Прощання
Т: The lesson is over. Goodbye, children! P: (хором) Goodbye, teacher!
______
План-конспект уроку з англійської мови у 1 класі № ____
Тема: Моя родина та друзі.
Підтема : Ми разом.
Мета: представити нові лексичні одиниці з теми «Му Family» і навчити учнів
застосовувати їх у мовленні;
розвивати вміння школярів працювати в парах, поглиблювати їхні знання про
особливості англійської мови;
розвивати навички аудіювання та діалогічного мовлення, уяву, образне мислення;
виховувати повагу до членів родини.
Обладнання: CD-програвач і диск, іграшка, картки із зображеннями членів сім'ї, кольорові олівці, картки із зображенням усмішки, підручники, зошити.
Хід уроку
