Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
1 клас.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
123.24 Кб
Скачать

II. Основна частина уроку

• Аудіювання тексту з опорою на малюнки (РВ, task 1 p. 79)

Т: Open your pupil's books at page seven and nine. Task one. Look at the picture A. What do you see? P: A teacher, pupils. T: Що роблять учні? P: Read.

T: Good. Look at the picture B. What do you see?

P: Children.

T: Що вони роблять?

P: Play games.

T: Very well. Now listen to the text. (Учні слухають перший абзац тексту). Який малюнок щойно було описано? Р: В.

Аналогічно опрацьовують інший малюнок.

• Аудіювання діалогу з опорою на малюнок (РВ, task 2 p. 79)

Т: Look at task two. Look at the picture. What do you see?

P: Two girls.

T: Good! Послухаймо, про що вони розмовляють. Listen to the dialogue. (Учні слухають діалог, а вчитель указує на героя, що говорить).

Т: Now, listen again to the dialogue and point to the pictures. (Учні слухають діалог і вказують на героя, що говорить).

Т: Very well! Now listen again and repeat. (Під час третього прослуховування діалогу вчитель робить паузу після кожної репліки, щоб учні могли її повторити).

Учитель об 'єднує учнів у дві команди. Перша команда говорить репліки першої дівчинки, а дру­га — другої. Аналогічно опрацьовують другий діалог.

• Фізкультхвилинка

Учитель промовляє слова, показує рухи та спонукає учнів повторювати. Clap your hands, clap, clap, clap (плескають у долоні).

Read a book, read, read, read (складають долоні, імітуючи розгорнуту книгу). Write a letter, write, write, write («пишуть» у повітрі уявною ручкою). Sing a song, sing, sing, sing (співають в уявний мікрофон). Dance with friends, dance, dance, dance (виконують довільні рухи). I like English (3 times).

• Читання за диктором (РВ p. 80)

Учитель застосовує алгоритм, представлений на попередніх уроках. Див. урок 20.

• Практика в монологічному мовленні (РВ, task 5 p. 80)

Т: Розкажіть, що ви робите на уроках англійської мови. For example: I sing songs. I write

• Робота в зошитах (WB, tasks 1 -3 p. 32)

T: Open your workbooks at page three and two. Task one. Match. З'єднай малюнки, назви яких починаються з однакової літери.

Т: Look at task two. Write the letters. Допиши літери.

T: Look at task three. Write the sentence. Напиши речення.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

• Підсумки уроку

Т: Що вам найбільше сподобалось на уроці? Сьогодні всі учні чудово працювали. А найкраще за всіх...

• Прощання

Т: Stand up, please. Goodbye, children! P: (хором) Goodbye, teacher!

______

План-конспект уроку з англійської мови у 1 класі № ____

Тема: Я ходжу до школи.

Підтема: Навчальний рік.

Мета: повторити і закріпити лексичні одиниці з теми «Months of the Year», учити застосовувати їх з реченнях; учити школярів мовленнєвої взаємодії з партнерами в парах; розвивати вміння пере носу знань та навичок у нову ситуацію на основі здійснення проблемно-пошукової діяльності сприяти вихованню взаємодопомоги, дружби, інтересу до уроків англійської мови.

Обладнання: два комплекти карток з літерами англійського алфавіту, м'яч, під­ручники, зошити, різнокольорові наклейки.

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА УРОКУ

• Привітання

Т: Hello, children!

Р: (хором) Hello, teacher!

Т: How are you?

P: (хором) We are fine. Thank you.

T: Sit down, please. Let's start our lesson.

• Фонетична зарядка. Гра «Do you remember the Alphabet?»

Учитель підготовляє два комплекти карток з літерами англійського алфавіту. Він об'єднує учнів у дві команди та роздає по комплекту карток кожній (кожному гравцеві одну картку). Т: Let's play. Я називаю літеру, а гравці підносять картку з нею.

Команда, що швидше піднесла картку із зображенням літери, отримує один бал. Команда, яка набере більше балів, — переможець.