Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
1 клас.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
123.24 Кб
Скачать

II. Основна частина уроку

« Аудіювання вірша з опорою на малюнок (РВ, task 1 p. 62)

Т: Open your pupil's books at page six and two. Task one. Look at the picture. What do you see? (A boy, a girl, balloons). Good! Look at the balloons. What colours are they? (Red, yellow, green, blue, orange). Right you are. Listen to the poem. (Учні слухають вірш, а вчитель показує картки певного кольору).

Т: Now, listen to the poem again and point to the balloons. (Учні слухають віри і вказують на кульки, зображені на малюнку).

Т: Very well! Now listen again and repeat. (/7/d час третього прослуховування вірша вчитель зупиняє аудіозапис після кожного рядка, щоб учні могли його повторити. Цей етап варто повторити двічі).

• Закріплення вивчених граматичних конструкцій (РВ, task 2 p. 62)

Т: Look at task two. Look at the pictures. Listen. (Учитель зачитує речення та показує малюнки до них у підручнику).

Т: Listen again and point. (Учитель зачитує речення, а учні вказують на їхнє зображення в підручнику).

Т: Now I point and you say. Зараз я вказую на малюнки, а ви кажете речення. (Указує на перший малюнок).

P1: I give presents. (Аналогічно опрацьовують інші малюнки).

• Тренування в монологічному мовленні із застосуванням вивчених граматичних кон­струкцій (РВ, task 3 р. 63)

Учитель об'єднує учнів у групи по 4.

T: Look at the pictures. Кожен учень у групі повинен скласти по одному реченню до малюнка. Oksana, (указує на перший малюнок) look at the picture and make up a sentence. Скажи, що він (вона, вони) робить. (Не plays).

Учні працюють у групах, а вчитель ходить по класу й спостерігає. За потреби він може допо­магати тим учням, яким важко виконати завдання.

• Фізкультхвилинка

Учитель промовляє слова, показує рухи та спонукає учнів повторювати.

Т: Stand up! (учні встають)

Clap your hands, (плескають у долоні)

Clap your hands in front, (плескають у долоні, тримаючи руки перед собою) Clap your hands behind, (плескають у долоні, тримаючи руки за спиною) Clap your hands above, (плескають у долоні, тримаючи руки над головою) Sit down! (сідають)

• Читання за диктором (РВ р. 63)

Учитель застосовує алгоритм, представлений на попередніх уроках. Див. урок 20.

• Практика в монологічному мовленні (РВ, task 5 p. 64)

Т: Розкажіть, як ви святкуєте свої дні народження. For example: My birthday is in summer. I have a party...

• Робота в зошитах (WB, tasks 1 -3 p. 26)

T: Open your workbooks at page two and six. Task one. Colour and say. Розмалюйте малюнки та скажіть, що роблять діти. For example: (указує на перший малюнок) «We dance». Т: Look at task two. Write the letters. Допишіть великі й малі літери.

Т: Look at task three. Circle and read. Погляньте на перше виділене слово та знайдіть таке ж у рядочку. Обведіть та прочитайте його.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

• Підсумки уроку

Т: Що вам найбільше сподобалось на уроці? Сьогодні всі учні чудово працювали. А найкраще за всіх... (вручає учням різнокольорові наклейки).

• Прощання

Т: Stand up, please. Goodbye, children! P: (хором) Goodbye, teacher!

______

План-конспект уроку з англійської мови у 1 класі № ____

Тема: Я люблю свята.

Підтема : Щасливого Великодня!

Мета: ознайомити школярів з новими лексичними одиницями; удосконалювати вміння учнів пра­цювати з підручником і зошитом; розвивати навички монологічного мовлення; формувати такі позитивні риси характеру, як доброзичливість, активність і колективізм.

Обладнання: CD-програвач і диск; картки із зображенням одного чи кількох предметів, назви яких уже відомі учням , кольорові олівці; підручники; зошити; різнокольорові на­клейки.

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА УРОКУ

• Привітання

Т: Hello, children!

Р: (хором) Hello, teacher!

Т: I'm glad to see you!

P: (хором) We are glad to see you too!

T: Sit down, please! Let's start our lesson.

• Мовленнєва зарядка

Учитель показує учням картки із зображенням одного чи кількох предметів (до 10 шт. на карт­ці), назви яких уже відомі учням. Учні хором/одні за одними називають їх. Pi. One cake. Р2: Seven presents.

Після цього учні хором повторюють вивчені цифри.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

• Ознайомлення з новими лексичними одиницями (РВ, task 1 p. 65)

Т: Open your pupil's books at page six and five. Task one. Look at the pictures. Чи здогадалися ви, про яке свято ми говоритимемо сьогодні? Р: Про Великдень.

Т: Yes! Easter. Repeat after me. (Учні повторюють тричі за вчителем). Good! Listen. (Учні слухають нові словосполучення, а вчитель указує на їхнє зображення в підручнику).

Т: Listen again and point. (Учні слухають нові словосполучення, і вказують на їхнє зображення в підручнику).

Т: Listen again, point and repeat. (Учні слухають нові словосполучення, повторюють та вказують на їхнє зображення в підручнику).

• Вивчення пісні «Нарру Easter» (РВ, task 2 p. 65)

Т: Listen to the song. (Учні слухають пісню).

Т: Listen again and repeat. (Під час другого прослуховування пісні вчитель зупиняє аудіозапис після кожного рядка, щоб учні могли його повторити. Цей етап варто повторити двічі).

Т: Let's sing! (Учні співають пісню. Вона супроводжується рухами за командою вчителя: співаючи «Нарру Easter!» уперше, учні підстрибують двічі; удруге — плескають у долоні двічі; утретє — підстрибують тричі).

• Закріплення вивчених граматичних конструкцій та використання їх у реченнях (РВ, task 3 р. 66)

Т: Look at task three. Look at the pictures. Зараз ми дізнаємося, як діти готуються до Великодня. Я називаю ім'я дитини, та дію, яку вона виконує. А ви складаєте з цих слів і словосполучень речення та вибираєте необхідний малюнок. For example, Ann / clean the room. The sentence is: Ann cleans the room. Picture ID.

• Фізкультхвилинка

Учитель промовляє слова, показує рухи та спонукає учнів повторювати. Див. урок 26.

• Систематизація вивченого фонетичного матеріалу (РВ, task 4 p. 66)

Т: Look at task four. Look at the picture. What do you see? P: Easter Bunny, Easter egg, Easter basket.

T: Good! Now look at the picture and find ten letters. Погляньте на малюнок і знайдіть десять літер. Name them. (Учні одні за одними називають заховані на малюнку літери).

• Читання за диктором (РВ р, 67)

Т: Look at the task (указує на завдання в підручнику). Listen and point. (Учитель зачитує слова, а учні вказують на них у підручнику).

Т: Very well! Now listen again and repeat. (Учитель зачитує слова, а учні повторюють їх за ним. Цей етап варто повторити двічі).

Т: Now, read all together. Зараз прочитаймо слова хором. (Учні читають хором без учителя).

• Робота в зошитах (WB, tasks 1-3 p. 27)

Т: Open your workbooks at page two and seven. Task one. Write the letters. Допишіть великі й малі літери.

Т: Look at task two. Write the sentence. Напишіть речення.

T: Look at task three. Розмалюй листівку до Великодня, підпиши її англійською мовою та привітай своїх рідних.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

• Підсумки уроку

Т: Що вам найбільше сподобалось на уроці? Сьогодні всі учні чудово працювали. А найкраще за всіх... (вручає учням різнокольорові наклейки).

• Прощання

Т: Stand up, please. Goodbye, children! P: (хором) Goodbye, teacher!

______

План-конспект уроку з англійської мови у 1 класі № ____

Тема: Я ходжу до школи.

Підтема: Мої шкільні речі.

Мета: ознайомити учнів з новими лексичними одиницями з теми «School»,

учити застосовувати їх у реченнях;

учити школярів мовленнєвої взаємодії з партнерами в парах;

розвивати довготрива­лу пам'ять, логічне мислення, уяву;

виховувати в учнів культуру спілкування.

Обладнання: CD-програвач і диск, картки із зображеннями вивченої лексики, картки з літерами ан­глійського алфавіту, картки з теми «School», підручники, зошити, різнокольорові наклейки.

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА УРОКУ

• Привітання

• Фонетична зарядка. Гра «Find the Letter»

Учитель умовно ділить дошку на дві частини. На першій частині прикріплює картки із зобра­женнями тварин і предметів, а під ними пише їхні назви англійською мовою, пропускаючи перші літери. На другій частині дошки — картки з літерами англійського алфавіту.

Т: Пограймося в гру «Find the Letter» («Знайди літеру»). Look at the pictures. Під кожним малюнком ви бачите слова — назви зображених тваринок і предметів англійською мовою. Але ці слова загубили свої перші літери. Допоможімо літерам (указує на них на дошці) знайти своє місце. Andrew, what is it? (Указує на картку із зображенням мурашки). Ant (указує на слово під карткою).

Т: Right you are. What letter is missing? Яка літера загубилась?

Pa: A.

T: Підійди до дошки та прикріпи потрібну літеру на початку слова. Now read the word all together. P: (хором) Ant. (Учитель опитує в такий спосіб усіх учнів).