Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
1 клас.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
123.24 Кб
Скачать

___________

План-конспект уроку з англійської мови у 1 класі № ____

Тема: Моя родина та друзі.

Підтема : Як тебе звати?

Мета: удосконалювати навички учнів у використанні нових фраз вітання

та прощання в усному мов­ленні;

навчити школярів використовувати фразу «What is your nаmе?»

та відповідати на неї;

роз­вивати увагу та пам'ять;

підтримувати доброзичливу атмосферу, виховувати повагу до одноклас­ників.

Обладнання: CD-програвач і диск, іграшковий тигрик Bunny, м'яч,

картки із зображенням усмішки, підручники, зошити.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА УРОКУ

Привітання

Т: (тримає в руках Вunnу та імітує його голос) Hello, children!

Р: (хором) Hello, Bunny!

Т: (звертається до певного учня голосам Вunny) Hello, Misha! P1: Hello, Bunny! (Повторює привітання з кількома учнями). Учні співають пісню «Hello!».

Мовленнєва зарядка. Гра «Mime»

Т: Let's play! Пограймось! Я загадую слово чи кілька слів і показую вам їх жестом. Вам слід угадати слова. Хто знає, піднесіть руку. Let's play! (Показує жест вітання). Р,: Hello!

Т: Good! (Показує жест прощання). Р2: Goodbye!

Т: Good! (Представляється жестом). Р3:I am Dmytro. Т: Good!

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Ознайомлення із фразами «What is your name? My name is...»

T: Дітки, ви вже вивчили кілька англійських фраз. Якщо до нас у гості приїдуть діти 3 Великої Британії або Америки, нам потрібно з ними привітатися. Якими словами ви привітаєтесь? Р: (хором) Hello! Ні!

Т: Well done! А якими словами можна попрощатися? Р: (хором) Goodbye! Bye!

Т: Well done: І зазвичай під час знайомства потрібно вміти сказати, як вас звати. Послухайте, як це каже Bunny. (Тримає в руках Bunny та імітує його голос) My name is Bunny. (Учитель каже своїм голосом) Repeat all together.

Р: (хором) My name is Bunny.

Т: Well done! Repeat again. У кінці речення назвіть кожен своє ім'я. Р: (хором) My name is... (кожна дитина називає своє ім’я).

Т: (указує рукою на себе) My name is Iryna. Мене звати Ірина. What is your name? (Звертається до певного учня, спонукаючи його відповісти. Учитель може підказати учневі початок фрази, щоб той лише назвав своє ім 'я, а потіш повторив фразу ще раз повністю).

Р1: My name is Artem.

Учитель запитує всіх учнів.

Розвиток навичокаудіювання (РВ, task 1 p.8)

T: (пише на дошці велику цифру 8 та вказує на неї, звертаючись до учнів) Open your pupil's books at page eight. Look at task 1. Хто зображений на малюнку? (Двi дівчинки). Послухайте пісеньку про них. Ви можете підспівувати. Listen. (Учні слухають аудіозапис пісні вперше та плескають у долоні. Учитель заохочує підспівувати).

Т: Let's listen again and sing! (Учні слухають аудіозапис удруге та повторюють кожний рядок пісні хором з учителем. Учитель пояснює учням значення фрази «Good morning!»).

Т: Let's sing all together! (Учні співають разом з учителем пісню під аудіозапис). Well done! Як звати одну з дівчаток на малюнку?

Р1: Jenny.

Т: Good! Point and say. Укажіть на малюнок із зображенням дівчинки і промовте її ім'я разом. Repeat after me. This is Jenny. (Учні повторюють хором).

Тренування в діалогічному мовленні. Гра «What Is Your Name?»

T: Let's play! Пограймось! Make a circle. Станьте в коло. Вигадайте кожен собі англійське ім'я і нікому не називайте його. Raise your hands. Хто вигадав, піднесіть руку. (Кидає м'яч учневі, який першим підніс руку). Hello! I am Kate. What is your name? (Спонукає учня відповісти).

Pi: Hello, Kate! My name is Nick.

T: Very well! Дізнайтеся нові імена ваших друзів. (Учень, у якого м'яч, кидає його іншому). Р (Bohdan): Ні! I am Ted. What is your name? P (Nika): Hello, Ted! My name is Vicky.

Гра триває доти, доки кожен учень не назве свого нового імені. Тим часом учитель спотерігає за роботою учнів.

Фізкультхвилинка

Учитель промовляє слова, показує рухи та спонукає учнів повторювати.

Систематизація вивченого лексичного матеріалу (РВ, task 4 p. 8)

Т: Дітки, Bunny забув, як звати кожного з вас. Відрекомендуйте йому своїх сусідів по парті й допоможіть йому пригадати ваші імена. Але пам'ятайте: Bunny розуміє лише англійську. (Тримає в руках зайчика та підходить до кожного учня). Hello (імітуючи голос зайчика)\ I am Bunny!

Р1: Hello, Bunny. This is Mykola (Указуєрукою на свого сусіда по парті).

Т: Hello, Mykola! Nice to meet you! P2: Nice to meet you too!

Робота в зошитах (WB, p. 3)

T: Дітки, у кожного з вас на парті є зошит — workbook (показує робочий зошит учням). Open your workbooks at page three (показує учням зошит, розгорнутий на с. 3). Намалюйте себе. (Учні малюють свій портрет). Very well!

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Підсумки уроку

Т: (тримає в руках Bunny , імітуючи його голос) Hello! I am Bunny. What is your name?

P1: I am Polina (показує свій портрет у зошиті).

Учитель вибірково звертається від імені Bunny до інших учнів.

Т: Well done. То які нові фрази ви вивчили сьогодні на уроці?

Р: (хором) What is your name? — My name is...

T: Let's sing the song «What Is Your Name?»

Учні співають хором з учителем пісню «What Is Your Name?», яку вивчили на уроці.

Т: Well done. You get Smiley! Найактивніші учні отримують «Усмішки» (вручає учням картки).

Прощання

Т: Урок завершено. До побачення, діти! The lesson is over. Goodbye, children (імітує голос Bunny, спонукає учнів попрощатися з Bunny).

______

План-конспект уроку з англійської мови у 1 класі № ____

Тема: Моя родина та друзі.

Підтема : Як справи?

Мета: навчити учнів використовувати фразу «How are you?» та відповідати на неї;

розвивати вміння школярів спілкуватися в ситуації «Знайомство»;

розвивати увагу та пам'ять;

виховувати ввіч­ливість у стосунках між учнями.

Обладнання: CD-програвач і диск, іграшковий Bunny, м'яч, картки із зображенням усмішки, підручники, зошити.

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА УРОКУ

• Привітання

Т: (тримає в руках Виппу та імітує його голос) Hello, children! Р: (хором) Hello, Bunny!

Т: (звертається до певного учня голосом Виппу) Hello, Ihor! Р1 Hello, Bunny! (Повторює привітання з кількома учнями). Учні співають пісню «Hello!».

• Мовленнєва зарядка. Гра «Meeting»

Т: Let's play! Вигадайте кожен собі англійське ім'я і нікому не називайте його. Кидайте м'яч одні одним та дізнайтеся нові імена.

Т: Let's start! My name is Annie. (Кидає м'яч) What is your name? P,: (ловить м'яч) My name is Ben. (Кидає м'яч) What is your name? P2: (ловить м'яч) My name is Pam. (Кидає м'яч) What is your name?

II. Основна частина уроку

• Вивчення нового матеріалу. Аудіювання вірша з опорою на малюнок (РВ, task 3 p. 11)

Т: (пише на дошці число 11 та вказує на нього, звертаючись до учнів) Open your pupil's books at page one and one. Look at task three. Хто зображений на малюнку? (Два хлопчики та дівчинка). Що роблять діти?

Р1: Розмовляють один з одним.

Т: Good! Послухаймо, про що вони розмовляють. Listen. (Учні слухають аудіозапис, учитель указує на героя, який говорить). Про що розмовляють діти? (Учні висловлюють свої здогади). Правильно, вони запитують один одного, як у них справи, та відповідають, що все гаразд. Listen again and repeat! (Зупиняє аудіозапис після кожної репліки). OK! Let's listen again and repeat all to­gether! (Учні читають весь вірш хором). Good! Отож, щоб запитати, як у тебе справи, слід промовити «How are you?». Repeat all together. (Учні повторюють хором). А щоб відповісти, що все гаразд, — «І am fine, thank you». Repeat all together. (Учні повторюють хором). Запитайте свого сусіда по парті, як у нього/неї справи. (Учні працюють у парах).

• Фізкультхвилинка

Учитель промовляє слова, показує рухи та спонукає учнів повторювати.

• Тренування в мовленні. Гра «How Are You?»

Т: Let's play! Make a circle. Сядьте в коло. Передавайте м'яч одні одним по колу відрекомендо­вуючись. За командою «Stop!» той учень, у якого м'яч, відрекомендовується та запитує в наступного, як у нього/неї справи. Let's play! I am Oksana (передає м'яч no колу).

P1: I am Olia (передає м'яч no колу).

P2:1 am Taras (передає м'яч no колу).

P3:1 am Oleh (передає м'яч no колу).

T: Stop!

P4:1 am Mary! How are you, Slavik? (Передає м'яч no колу). P5:1 am fine, thank you (передає м'яч no колу).

Учні продовжують гратися, передаючи одні одним м 'яч та промовляючи фрази.

• Робота в зошитах (WB р. 4)

Т: Open your workbooks at page four (показує учням зошит, розгорнутий на с. 4). Розгляньте зображення на частинках пазлів та з'єднайте їх так, щоб утворився малюнок. (Учні з'єднують пазли під керівництвом учителя). Що роблять діти на перших двох пазлах, які ви з'єднали?

P1 Вони вітаються.

Т: Very well! За допомогою якого слова вони вітаються? Р: (хором) Hello!

Т: Яким ще словом можна привітатися? Р: (хором) Ні!

Т: Very well! А що дітки роблять на інших двох пазлах, які ви з'єднали? Р2: Вони прощаються.

Т: Good! Вони кажуть «Goodbye». Repeat, please. Р: (хором) Goodbye! Goodbye! Goodbye! T: Яким ще словом можна попрощатися? Р: (хором) Bye!

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

• Підсумки уроку

Т: Якою англійською фразою запитати друга, як у нього справи?

Р1: How are you?

Т: Good. How are you, Slavik?

P2:І am fine. Thank you.

T: Петрику, запитай Олю, як у неї справи.

Р3: How are you, Olia?

P4:І am fine. Thank you.

T: Well done. You get Smiley! Найактивніші на уроці учні отримують «Усмішки» (вручає учням картки).

• Прощання

Т: The lesson is over. Goodbye, children (імітує голос Bunny, спонукає учнів попрощатися з Виппу). Р: (хором) Goodbye, Bunny.

______

План-конспект уроку з англійської мови у 1 класі № ____

Тема: Моя родина та друзі.

Підтема : Знайомство. Мій друг.

Мета: ознайомити школярів з новими лексичними одиницями;

формувати в учнів уміння сприй­мати текст на слух з опорою на малюнок, розуміти прослухане;

стимулювати та підтримувати інтерес учнів до вивчення іноземної мови;

виховувати в школярів повагу до національних сим­волів і патріотизм.

Обладнання: CD-програвач і диск, іграшковий тигрик Bunny, м'яч, прапорці (України, США й Великої Британії), карта України, кольорові олівці, картки із зображенням усмішки, підручники, зошити.

Хід уроку