Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
matem 3_3.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
348.82 Кб
Скачать

Фізкультхвилинка

Працювали ви старанно,

Лічили, писали охайно.

Стомилися очки і рученята.

Спочиньте трохи, мої малята!

Сонце спить, небо спить

( очі затулити долонями),

Навіть вітер не шумить.

Рано-вранці сонце встало

(розплющити очі й підняти голови)

І проміння всім послало

( піднятися на пальчики, руки вгору,

розвести в сторони).

Станемо струнко! Руки в боки!

Пострибаєм, як сороки,

Як сороки-білобоки.

Стриби-стриби! Скоки-скоки!

А тепер, мов жабенята,

Ще в присядки пострибати.

Ква-ква-ква! Ще раз: ква-ква! —

Щоб спочила голова.

V. Розвиток математичних знань

1. Робота над задачею (с. 34, № 228)

— Прочитайте задачу.

Аналіз задачі, запис короткої умови.

Ж .— 3 ?

Б . — 1

Г.— 12 у ? разів >

— Запишіть розв’язання задачі.

Сильніші учні розв’язують задачу самостійно.

Усі решта учнів записують задачу, користуючись планом і схемою.

2. Самостійна робота (с. 34,№ 229)

.— Підкресліть другий доданок у виразі, де останньою є дія додавання.

— Обчисліть значення виразів самостійно.

3. Завдання з логічним навантаженням (с. 34, № 230)

Склад числа 8:1 і 7; 2 і 6; 3 і 5; 4 і 4.

Добуток цих чисел: 1 • 7 = 7; 2 • 6 = 12; 3 • 5 = 15; 4 • 4 = 16.

Найбільший добуток дає пара чисел 4 і 4.

Найменший добуток дає пара чисел 1 і 7.

VI. Підсумок уроку

— Що повторили на уроці?

— Які завдання найбільше сподобалися?

— Над чим би ви хотіли попрацювати на наступних уроках?

VII. Домашнє завдання

с. 34, завдання 231; 232.

Урок 27 Дата _______

Тема. Розвязвання задач на кратне порівняння.Вправи на засвоєння таблиці множення і ділення чисел на 7. Розширена задача на зведення до одиниці.

Мета: вдосконалювати навички розв'язання задач на кратне порівняння, на зведення до одиниці розширеного виду; вдосконалювати знання таблиць множення і ділення, вміння використовувати їх на практиці; розвивати обчислювальні навички, логічне мислення, математичне мовлення, творчі здібності; виховувати уважність.

Хід уроку

I. Організаційний момент

II. Актуалізація опорних знань

1. Перевірка домашнього завдання

— Прочитайте розв’язання задачі 232 (с. 34).

— Про що дізналися в кожній дії?

2. Усна лічба

5

6

9

1

3

8

4

7

Збільшити у 7 разів

Збільшити на 7

63

35

14

21

42

56

7

28

Зменшити у 7 разів

Зменшити на 7

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]