- •Цикл педагогіки та психології Курс: пенітенціарна політика і пенітенціарна система України
- •Для проведення лекції №3 Змістовий модуль №2: «Джерела та суб’єкти формування пенітенціарної політики та реформування пенітенціарної системи України»
- •2 Курс (4 семестр)
- •4. Організаційно-методичні вказівки
- •1. Законодавчі і інші нормативні акти України:
- •Навчальна література.
- •3. Допоміжна література.
- •4. Порядок проведення заняття
- •Перше питання Джерела пенітенціарної політики в Україні
- •Друге питання Суб’єкти пенітенціарної політики в Україні та їх компетенція
- •Висновок по другому питанню
- •Третє питання Взаємодія органів і установ виконання покарань з іншими державними та громадськими утвореннями
- •Методичні рекомендації, вказівки та завдання на самостійну роботу
- •Питання для самоконтролю:
ДЕРЖАВНА ПЕНІТЕНЦІАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ КОЛЕДЖ
Цикл педагогіки та психології Курс: пенітенціарна політика і пенітенціарна система України
ЗАТВЕРДЖУЮ
Начальник циклу педагогіки та психології
кандидат педагогічних наук, доцент,
майор внутрішньої служби
С.М. Єрмак
“__” _____________ 2015 року
М Е Т О Д И Ч Н А Р О З Р О Б К А
Для проведення лекції №3 Змістовий модуль №2: «Джерела та суб’єкти формування пенітенціарної політики та реформування пенітенціарної системи України»
Тема №2: «Джерела та суб’єкти пенітенціарної політики в Україні, їх компетенція. Взаємодія органів і установ виконання покарань з іншими державними та громадськими утвореннями».
Форма навчання: заочна
2 Курс (4 семестр)
Для проведення заняття у складі групи
-
Підготував:
викладач циклу
педагогіки та психології,
капітан внутрішньої служби
Ю.В.Борець
Розглянуто та схвалено на засіданні циклу
23 березня 2015 р., протокол № 3
Чернігів – 2015
Тема № 3: « Джерела та суб’єкти пенітенціарної політики в Україні, їх компетенція. Взаємодія органів і установ виконання покарань з іншими державними та громадськими утвореннями».
1. Мета заняття
Ознайомити курсантів (студентів) з джерелами формування пенітенціарної політики в Україні.
Надати поняття суб’єктів пенітенціарної політики в Україні та визначити їх компетенцію.
Визначити спеціальні та загальні завдання, що покладаються на органи і установи виконання покарань.
2. Актуальність теми:
полягає в тому, що вона дає курсантам уявлення про суб’єкти пенітенціарної політики в Україні та їх компетенцію;
орієнтує курсантів щодо джерел пенітенціарної політики в Україні;
дає уяву про взаємодію органів та установ виконання покарань з державними та громадськими утвореннями в Україні.
3. План лекції (розрахунок навчального часу)
№ п/п |
Навчальні питання |
Розрахунок часу, хв. |
|
Організаційний момент та вступне слово |
5 |
1 |
Джерела пенітенціарної політики в Україні. |
25 |
2 |
Суб’єкти пенітенціарної політики в Україні та їх компетенція. |
45 |
3 |
Взаємодія органів і установ виконання покарань з іншими державними та громадськими утвореннями. |
Питання винесене на самостійне опрацювання |
|
Висновки, відповіді на питання, методичні вказівки на самостійну роботу |
5 |
|
Разом: |
80 |
4. Організаційно-методичні вказівки
Вид лекції: вступна, інформаційна
Метод проведення лекції: поєднання елементів усного викладання навчального матеріалу з використанням засобів наочності.
Перелік наочних та технічних засобів навчання: мультимедійний проектор, персональний комп’ютер, слайди підготовленні в програмі MS Power Point.
Місце проведення заняття: лекційна аудиторія.
Список основної та додаткової навчально-методичної літератури:
