Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
PRAKTIKA_18_PIT-1 Іван.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
98.3 Кб
Скачать

Психолого-педагогічна характеристика на ученицю групи

26 ОКН

Вербинець Анастасія учениця групи 26 ОКН(СК) має добрий стан здоров’я, нормальний фізичний розвиток. Стосунки в сім’ї доброзичливі. Батьки цікавляться її навчанням.

На уроках веде себе дисципліновано, відповідає на запитання вчителя. Анастасія має широкий кругозір. Помітно, що батьки почали займатися її розвитком у ранньому віці.

У навчанні проявляє старанність. Має більше здібностей до гуманітарних наук, але й до точних наук проявляє інтерес. Вміє працювати з книгою, самостійно готуватись до уроків. Запас слів достатній для її віку, на уроках вміє висловити свою думку. Спираючись на власні спостереження можна сказати що, для Анастасії характерна енергійність, інтенсивність, завзятість, швидкість різноманітних почуттів, порядність, почуття відповідальності, чесність, почуття гумору найбільше цінуються учнями. Взагалі, Настя - цілеспрямована, працелюбна, відповідальна. Вона здатна наполегливо і самостійно вчитися, мислити.

Дотримується режиму. В поведінці активна, весела, рухлива. У групі з нею спілкуються не лише дівчата, а й хлопці, бо Іванна до всіх привітна, не відмовляється допомогти, почувається вільно у будь-якій компанії.

Має деякі риси холерика і сангвініка. Сприймає все легко. Найчастіше буває у гарному настрої. Наполегливості і рішучості їй також не бракує, може швидко та самостійно приймати рішення. З товаришами дружня, користується повагою у колективі однолітків. Анастасія є прикладом для наслідування для інших учнів групи.

Аналіз уроку виробничого навчання

Дата: 13.04.2015

Група: 26 ОКН

Присутні: 15учня

Тема: «Редагування тексту»

Мета: навчити учнів набирати текст, а потім виконати його редагування.

Структура уроку:

Організаційна частина – 10 хв;

Вступний інструктаж – 20 хв;

Поточний інструктаж – 40 хв;

Заключний інструктаж – 10 хв.

На організаційну частину я витратив 10 хв., перевірив учнів по журналу і відмітила відсутніх. Повідомив тему та мету уроку.

Вступний інструктаж тривав 20 хв я повідомив тему уроку, мету та кількість годин, які відведені на опрацювання теми.

Поточний інструктаж тривав 40 хв Самостійна робота учнів. Довести норму часу учням на виконання вправ. Цільові обходи: перевірити організацію робочих місць учнів; перевірити правильність виконання операцій; індивідуальний інструктаж учнів; організація робочих місць та дотримання правил техніки безпеки.

Заключний інструктаж тривав 10 хв Підведення підсумків уроку. Повідомлення оцінок із обґрунтуванням. Аналіз типових помилок учнів.

Для закріплення вивченого матеріалу, запропонував учням відповісти на кілька запитань, що стосувалися поданого матеріалу. Учні без ускладнень відповіли на подані запитання, з чого випливає, що учні добре усвідомили поданий матеріал.

Підведення підсумків. Було роздане домашнє завдання з врахуванням індивідуальних здібностей кожного учня.

Аналіз виховного заходу

Дата:22.04.2015

Група:26 ОКН

Присутні: 15учнів

Організатор проведення: Левицький Д.О.

Тема: Правила етикету

Мета: сформувати в учнів поняття про основи етикету вітання, розповісти про традиційні в Україні форми вітання, про походження звичаїв, пов’язаних із вітаннями; розвивати навички оволодіння правилами етикету, пов’язаними з вітанням.

Мета відвідування: почути нову інформацію для роздумів; оцінити вплив таких виховних заходів на учнів.

Виховний захід розпочався своєчасно, студенти зацікавлені темою.

Етапи виховного заходу

Підготовка учнівського колективу; - оголошення теми виховного заходу;

- вступна бесіда з учнями.

Мета та завдання були сформульовані чітко та зрозуміло.

Учні отримали завдання, які вони повинні були підготувати заздалегідь. Обов'язки розділені вірно, адже кожен виконував те, що його цікавило, всі були заохоченні і допомагали один одному. Загалом захід був проведений на досить високому рівні. Всі учні звернули увагу на тему обговорення, їх це зацікавило. Студенти були досить активні, відповідали на запитання, підтримували бесіду, висловлювали свої думки. Проте використання елементів наочності сприяло б кращому розумінню і засвоєнню основних завдань виховної години.

Висновок: Робота організована вірно, захід логічно завершений, цілісний, поставлена мета досягнута. Найцікавішою стала основна частина, а саме спілкування з учнями та гра з ними і на завершення було запропоновано декілька ситуацій по правилах етикету. Для кращого проведення виховної години потрібно було використати наочність.Загалом виховна година пройшла добре.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]