- •Хід уроку:
- •Оцінювання учнів.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Основна частина уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів
- •Підсумок уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів
- •Підсумок уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів
- •Підсумок уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів
- •Підсумок уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів. Перевірка домашнього завдання.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу. Перевірка словників.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів. Збір рз для перевірки.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Попередня перевірка виконання проектів.
- •Підсумок уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
Хід уроку:
Організація класу.
Мовна розминка. Соцопитування «Твоє ставлення до шкільних предметів»: робота в групах з 4 чоловік з наступним заповненням таблиці на дошці:The pupils of my class
-
enjoy
can stand
hate
Перевірка домашнього завдання.
Основна частина уроку.
Повідомлення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності.
Драматизація діалогів вп.1 ст.10 з метою знаходження відповідей на питання вп.2 ст.11.
Ведення поняття про особливості переходу речень з прямою мовою в розповідні: ознайомлення з таблицею на ст..11, перевід речень вп.3 ст.11 письмово на дошці з опорою на таблицю.
Формування навичок вживання непрямої мови у продуктивному мовленні: вп.5 ст.12: прочитати розповіді учнів та розповісти про їх ставлення до шкільних предметів.
Закріплення. Перегляд презентації «Школа майбутнього» та складання власного розкладу занять, аргументуючи вибір предметів з опорою на вп.6 ст.12.
Оцінювання учнів
Підсумок уроку.
Домашнє завдання.Вп.7 ст.12(вищий рівень), вп.1-2ст.5 РЗ
8 Клас. 1 семестр. Дата:
Тема: Вступ. Знову у школі. № уроку
Тема уроку:
Мета:
Навчальна: сформувати навички переведення речень з прямої мови в непряму, навчити вживати такі речення в реальних життєвих ситуаціях.
Розвиваюча:розвивати логічне мислення учнів.
Освітня:розширити знання учнів про граматику англійського речення, вчити знаходити між предметні зв’язки, порівнюючи мовні явища.
Виховна: прищеплювати бажання підвищувати свій освітній рівень.
Обладнання:діалог «Cleaning the house” (Oxford)
Хід уроку:
Організація класу.
Мовна розминка. Аудіювання діалогу "Cleaning the house” (Oxford) та переказ його основного змісту.
Перевірка домашнього завдання:читання учнями листа(вп.7 ст.12), перевірка виконання вправ у РЗ.
Основна частина уроку.
1. Повідомлення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності.
2. Актуалізація опорних знань учнів. Вп.1 ст.13: прочитати та перекласти означення прямої та непрямої мови, обговорення випадків вживання у поданих реченнях.
3. Формування навичок адекватного вживання дієслів “to tell” та “to say”: вп.3 ст.14 усно підставити відповідні слова у речення.
4. Введення поняття про вживання Future-in-the-Past: правило на ст.14. Перевести пряму мову у непряму (усно):
1. I shall tell you the marks for your test tomorrow.
2. The weather will be nice.
3. They will visit you on Friday.
4. We shall study a new topic next lesson.
Закріплення. Письмове виконання вп.1 ст.5 РЗ всіма учнями класу та одночасно виконання вп.4 ст. 14 на дошці.
Оцінювання учнів
Підсумок уроку. Формулювання правил переходу прямої мови в непряму.
Домашнє завдання. Вп.5 ст.15, вп.2 ст.6 РЗ
8 Клас. 1 семестр. Дата:
Тема: Вступ. Знову у школі. № уроку
Тема уроку:Школи у Британії.
Мета:
Навчальна: ознайомити з фактичним матеріалом за темою, навчити робити повідомлення за темою.
Розвиваюча:розвивати мовну здогадку під час аудіювання та читання .
Освітня:розширити уяву учнів про життя однолітків за кордоном.
Виховна:прищеплювати бажання бути корисним членом шкільної спільноти.
Обладнання:фільм “Windows on Britain”, аудіо запис “School uniform”
