
- •Хід уроку:
- •Оцінювання учнів.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Основна частина уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів
- •Підсумок уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів
- •Підсумок уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів
- •Підсумок уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів
- •Підсумок уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів. Перевірка домашнього завдання.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу. Перевірка словників.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів. Збір рз для перевірки.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Попередня перевірка виконання проектів.
- •Підсумок уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
8 клас. 1 семестр.
Тема: Вступ. Знову у школі. Дата:
Тема уроку: Я та мій світ. № уроку:
Мета:
Навчальна: формувати навички діалогічного мовлення за темою уроку, навчити заповняти бланк анкети, обговорювати та прогнозувати вивчення англійської мови у 8 класі.
Розвиваюча: розвивати вміння робити узагальнення та порівняння.
Освітня: розширити знання учнів про застосування знань іноземної мови у сучасному світі.
Виховна: прищеплювати бажання до співпраці та формувати мотивацію до успішного вивчення предмету.
Обладнання: аудіо запис розповіді про себе.
Хід уроку:
Організація класу. Ознайомлення з планом вивчення предмету у 8 класі та програмовими вимогами. Оформлення зошитів.
Мовна розминка. Аудіювання розповіді з метою відповіді на питання: Would you like this person to be your friend? Why? What qualities do you like/dislike in people?
Основна частина уроку.
1. Повідомлення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності через постановку проблемного питання (вп.1 ст.4)
2. Бесіда про почуття у перший тиждень навчання: вп.2 ст.4
3. Формування навичок письма: вп.5 ст.6: скласти розповідь про своє відношення до вивчення англійської мови на основі опорних речень вправи.
4. Формування навичок виконання тестових завдань: вп.1ст.3 РЗ – доповнити речення відповідними словами, просчитати отримані розповіді .
Оцінювання учнів.
Підсумок уроку. Колективне вироблення стратегії навчання (метод «Мозковий штурм») на основі вп.6 ст.6
Домашнє завдання. Вп.4 ст.5 – заповнити анкету, вп.7 ст.6 – колективний проект у малих (3-4 учні) групах.
8 Клас. 1 семестр. Дата:
Тема: Вступ. Знову у школі. № уроку
Тема уроку: Літо. Мої друзі.
Мета:
Навчальна: повторити та систематизувати знання учнів про формування та вживання часів дієслова.
Розвиваюча: розвивати навички аналізу та вміння робити логічні висновки під час систематизації матеріалу.
Освітня: розширити уяву учнів про граматичні явища.
Виховна: підвести учнів до розуміння необхідності ґрунтовних знань граматики як запоруки успішного оволодіння мовою.
Обладнання: стенд «Часи дієслова», словосполучення для роботи в парах, записані на дошці.
Хід уроку:
Організація класу. Перевірка готовності до уроку.
Мовна розминка. Презентація постерів – проектів творчих груп.
Перевірка домашнього завдання : читання заповненої анкети вп.4 ст.4
Основна частина уроку.
Повідомлення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності.
Активізація опорних знань учнів: гра «Назви час дієслова»:
Is speaking, wrote, has read, play, plays, was helping, had written, will make, hold, turn, swims, kept.
Вп.1 ст.7: проаналізувати зразки утворення форм дієслова та визначити його час.
Повторення випадків вживання часових форм дієслів: виконати письмово вп.2,3,4 ст.7,8 - обрати потрібну форму дієслова та аргументувати вибір.
Робота в парах: обговорити минуле літо з опорою на словосполучення: swam in the river/pond/sea, had sunbathes, visited relatives, played the computer/sport/ music, had a wonderful time doing…, went sightseeing, read some books on… .
Оцінювання учнів .Підсумок уроку. Систематизація знань про вживання часів дієслова (вп.10 ст.9).
Домашнє завдання.Вп.9,10 ст.8-9 усно, вп.1,2 ст.4 РЗ
8 Клас. 1 семестр. Дата:
Тема: Вступ. Знову у школі. № уроку
Тема уроку: Шкільні предмети.
Мета:
Навчальна: навчити переводити речення з прямою мовою в розповідні, вчити аргументовано висловлювати своє ставлення до навчання.
Розвиваюча: формувати здатність учнів відстоювати свою думку під час дискусії.
Освітня: розширити знання учнів про граматику англійського речення.
Виховна:виховувати культуру спілкування під час ведення дискусії.
Обладнання:презентація «Школа майбутнього»