Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
list2small.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
1.07 Mб
Скачать
      1. Розрахунок вхідного навантаження вузлових районів

Телефонне навантаження до вузлового району з блоків з’єднувальних ліній сумарним до абонентів кінцевих станцій, які включені у вузлові та до абонентів самої вузлової станції ВС. Тому спочатку необхідно визначити вхідні навантаження до ВС та КС, які включені в них.

Питомі вхідні навантаження для ВС та КС, які включені у ВС, можна навести у вигляді таблиці.

Таблиця 3.4.2.1 – Питомі вхідні навантаження ВС та КС

Ємність ВС, КС

50

200

256

100

увх а і, Ерл

0,044

0,040

0,039

0,042

увх кв і, Ерл

0,0025

0,0030

0,0035

0,0025

Вхідне навантаження від вузлових станцій визначається за формулою:

YВСі вх=(yвх а і×NВСа і + yвх кв і×NВСкв і)×КАМТС Ерл (3.4.2.1)

YВС вх=(0,046*466+0,0045*558)*1,15=27,54 Ерл

Вхідне навантаження до КС, які включені у ВС, розраховуємо аналогічно до вхідних навантажень до КС, які включені в ЦС, по формулі (3.3.3.2).

YКС11 вх=(0,027*33+0,0025*17)*(1+0,15)=1,07 Ерл

YКС12 вх=(0,033*130+0,0030*70)*(1+0,15)=5,18 Ерл

YКС13 вх=(0,036*166+0,0035*90)*(1+0,15)=7,23 Ерл

YКС14 вх=(0,030*65+0,0025*35)*(1+0,15)=2,34 Ерл

Вхідні навантаження до вузлових районів визначаються за формулою:

n

YВРі вх=(∑YKCі вх + YВСі вх)×k Ерл, (3.4.2.2)

і=1

де YKCі вх – вхідні навантаження до кінцевих станцій, включених в дану вузлову;

YВСі вх – вхідне навантаження до відповідної вузлової станції.

YВРі вх=(1,07+5,18+7,23+2,34+27,54)*0,3=13,01 Ерл

    1. Розрахунок навантаження відомчої атс

Навантаження для ВАТС розраховуємо так само, як і для КС, але з врахуванням наявності на ВАТС абонентів тільки адміністративного сектору. При розрахунках вважаємо, що всі абоненти користуються правом зовнішнього зв’язку. Вихід на АМТС здійснюється по замовно-з’єднувальним лініям.

Навантаження від ВАТС до ЦС визначаємо за формулою:

YВАТС вих=yвих а×NВАТС Ерл (3.5.1)

YВАТС вих=0,039*256=9,98 Ерл

Навантаження на замовно-з’єднувальні лінії визначаємо з частки міжміського обміну, вважаючи, що всі абоненти ВАТС користуються міжміським зв’язком:

YЗЗЛ=YВАТС вих×(КАМТС-1) Ерл (3.5.2)

YЗЗЛ=9,98*0,15=1,5 Ерл

До ВАТС з ЦС надходить навантаження:

Y’ВАТС вх=yвх а×NВАТС Ерл (3.5.3)

Y’ВАТС вх=0,036*256*1,15=10,6 Ерл

Враховуючи навантаження, яке надходить від АМТС, отримаємо:

YВАТС вх= Y’ВАТС вх×КАМТС Ерл (3.5.4)

YВАТС вх=10,6*1,15=12,19 Ерл

    1. Розрахунок навантаження до спецслужб

Телефонне навантаження до спецcлужб визначається за формулою:

Yсп=0,03*(Y БАЛ вих. + YВАТС вих.)+

+0,01*(∑ (YКС і вих/(1+КАМТС))+(YВРвих./(1+КАМТС)) Ерл (3.6.1)

Yсп=0,03*(499,82 +9,98)+

+0,01*((4,79+6,26+4,55+4,79+4,09)/(1+0,15))+(45,82/(1+0,15))=15,91 Ерл

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]