Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
usi_uroku_2_klas_korshunova16-35.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
2.14 Mб
Скачать

III. Фізкультхвилинка

Навколо дерев весело підемо.

Різні листочки дружно підберемо.

Відразу вгору піднімемо,

А потім їх підкинемо,

Нехай собі летять!

IV. Формування вмінь та навичок

Учитель нагадує дітям про правила техніки безпеки під час ро­боти на комп'ютері.

Практичне завдання

Наприкінці семестру можна дозволити дітям ігрову програму з розвивальним змістом.

Релаксація

Гімнастика для очей

У середньому темпі виконати 3-4 колових рухи очима в правий бік, стільки ж — у лівий. Розслабивши очні м'язи, подивитися вда­лечінь — на рахунок 1-6. Повторити 1-2 рази.

V. Підбиття підсумків уроку

Учитель пропонує знайти повідомлення у кожному рядку. За­пропоноване завдання призначене для перевірки уважності учнів.

548723Ур0124к8956233акінчується ви4378945доб58ре22п0694працювали123 урок № 32-33. Пригадай, що вже знаєш. Повторення вивченого матеріалу з тем «алгоритми та виконавці», «об'єкти. Графічний редактор»

ТЕМА. ПРИГАДАЙ, ЩО ВЖЕ ЗНАЄШ. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ З ТЕМ «АЛГОРИТМИ ТА ВИКОНАВЦІ», «ОБ'ЄКТИ. ГРАФІЧНИЙ РЕДАКТОР»

Цілі:

навчальна: узагальнити та систематизувати матеріал з тем «Алгоритми та виконавці», «Об'єкти. Графічний редактор»;

розвивальна: розвивати пам'ять, увагу, логічне, просторове та алгорит­мічне мислення; формувати вміння узагальнювати, міркувати;

виховна: виховувати відповідальність за виконану роботу.

Тип уроку: повторення, систематизація та узагальнення вивченого.

Хід уроку

I. Організаційний етап

II. Повторення набутих знань

1. У хлопчика було 6 кішок, 3 кільця ковбаси і 3 сосиски. Кішки посварилися, бо кожна хотіла сосиску. Як хлопчик помирив кі­шок?

Відповідь. Поділив усі м'ясні продукти навпіл.

2. Тетянка, Маринка і Оксанка прийшли на свято в сукнях різного кольору: жовтій, червоній, білій. Тетянка була не у жовтій і не в червоній, Маринка не у жовтій. У якій сукні була Оксанка?

Відповідь. У жовтій.

3. Олі 6 років, Миколка на два роки молодший від Олі. Скільки років дітям разом?

Відповідь. 10 років.

4. Друзі спускалися з гірки. Ігор проїхав далі, ніж Олег. Олег зу­пинився ближче, ніж Ігор, але далі від Мишка. Хто зупинився ближче за всіх?

Відповідь. Мишко.

5. Діти зібрали 18 каштанів. Олег — у 2 рази більше, ніж Оксанка. Скільки каштанів зібрав кожен?

Відповідь. Олег — 12 каштанів, Оксанка — 6 каштанів.

6. Розставте дужки:

20 : 2 * 5 + 4 : 2 = 4;

20 : 2 * 5 + 4 : 2 = 45.

Відповідь

20 : (2 * 5) + (4 : 2) = 4;

((20 : 2) * (5+ 4)) : 2 = 45.

7. Автомобілі зупинилися біля світлофора. Визначте, яке твер­дження правильне:

✓Перший автомобіль, який зупинився біля світлофора — «швид­ка допомога».

✓Третій автомобіль після вантажівки — тролейбус.

✓Другий автомобіль після таксі — тролейбус.

Відповідь. Перше.

8. Розфарбуйте фігурки за алгоритмом:

✓Усі квадрати — синім кольором.

✓Три будь-яких кола — червоним кольором.

✓Решту фігур — жовтим.

— Чи всі дістали однакові малюнки? Чому?

9. Які слова заховалися на цих малюнках? Такі загадки назива­ють ізографами.

10. Придумайте два правильних і два неправильних твердження для ланцюжка фруктів.

Правильне: другий фрукт ліворуч — лимон. Неправильне: всі фрукти в ланцюжку — банани. Розфарбуйте фрукти.

11. Розфарбуйте одну фігуру в мішечках так, щоб два мішки були однаковими.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]