Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
usi_uroku_2_klas_korshunova16-35.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
2.14 Mб
Скачать

VIII. Підбиття підсумків уроку

IX. Домашнє завдання

1. Завдання за підручником: § 27, № 3.

2. Додаткове завдання

Виконайте команди і отримайте малюнок: початок з позначеної крапки.

Команди: 2 кроки вгору, 2 кроки праворуч, 2 кроки вгору, 4 кро­ки праворуч, 2 кроки вниз, 2 кроки праворуч, 2 кроки вниз, 1 крок ліворуч, 1 крок вниз, 2 кроки ліворуч, 1 крок вгору, 2 кроки ліво­руч, 1 крок вниз, 2 кроки ліворуч, 1 крок вгору, 1 крок ліворуч.

Урок № 28 . І знову текст!

ТЕМА. І ЗНОВУ ТЕКСТ!

Цілі:

навчальна:формувати вміння додавати написи до зображень, навички роботи з клавіатурою;

розвивальна: удосконалювати навички самостійної роботи на комп'­ютері;

виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь та навичок.

Хід уроку

I. Організаційний етап

II. Актуалізація опорних знань

1. До театру пішло 16 дітей. Скільки серед них могло бути хлопчи­ків, а скільки дівчаток?

Відповідь. 15 + 1,14 + 2, 13 + 3 тощо.

2. Придумайте основну частину тексту до поданого зачину і кін­цівки. Чому підкреслені слова пишуться по-різному?

На землі лежав білий пух. ...

... Пух стрибав на місці.

3. Антон, Микита, Євген і Олексій розділили порівну між собою мінеральну воду, яка знаходилася у 7 пляшках ємністю 1, 2, З, 4, 5, 6 і 7 літрів. Як вони це зробили?

Відповідь. 1 + 6, 2 + 5, 3 + 4, 7.

Гра «Вмілий художник»

Спробуйте нарисувати фігури, не відриваючи руку від аркуша.

III. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Учитель. Уже п'ятий урок, як ми вивчаємо можливості гра­фічного редактора Paint. Ми вже встигли багато чого навчитися: рисувати зображення, розфарбовувати та редагувати їх. На сьогод­нішньому уроці ми дізнаємось, як додавати текст до рисунка. Це вміння стане вам у пригоді під час створення вітальної листівки чи фотоальбому, власного рисунку, який треба буде підписати.

IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

Розповідь учителя

— Щоб додати напис до рисунку, треба:

1. Вибрати інструмент Текст, який позначається буквою А.

2. Виділити прямокутну область для введення тексту на аркуші.

3. Вибрати налаштування області ведення тексту.

4. Вибрати розмір і вид шрифту.

5. Написати необхідний текст.

Самостійне опрацювання підручника

§28.

V. УСВІДОМЛЕННЯ НАБУТИХ ЗНАНЬ

Робота з підручником

§28,№ 1-2.

Додаткове завдання

Дорисуйте предмети та розфарбуйте їх.

VI. ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

Станемо струнко! Руки в боки!

Пострибаємо, як сороки,

Як сороки-білобоки.

Стрибу-стрибу! Скоки-скоки!

А тепер як жабенята

Хочем трохи пострибати.

— Ква-ква-ква! Ква-ква-ква!

Щоб спочила голова!

VII. ФОРМУВАННЯ ВМІНЬ ТА НАВИЧОК

Практичне завдання

1. Відкрийте графічний редактор Paint.

2. Нарисуйте один з рисунків додаткового завдання.

3. Розфарбуйте рисунок.

4. За допомогою інструмента Текст зробіть підпис під рисунком.

5. У правому нижньому куті вкажіть свої ім'я, прізвище та клас.

6. Збережіть рисунок.

7. Закрийте графічний редактор Paint.

8. Правильно виконайте завершення роботи комп'ютера.

Релаксація

Гімнастика для очей

Міцно заплющити очі. Порахувати до 3, розплющити очі та по­дивитися вдалечінь. Порахувати до 5. Повторити 4-5 разів.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]