- •Хід уроку
- •It’s hard to imagine. — Важко уявити.
- •It’s ideal if ... — в ідеалі ...
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Урок 44
- •Хід уроку
- •2. Тренування навичок письма.
- •Урок 45
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Хід уроку
- •1. Презентація нового лексичного матеріалу.
- •2. Активізація нового лексичного матеріалу.
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Урок 47
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку (зо хв)
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Тренування навичок письма.
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Урок 48
- •Урок 49
- •Хід уроку
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Домашнє завдання.
- •Підведення підсумків уроку.
- •Урок 51
- •Хід уроку
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Підведення підсумків уроку.
- •Урок 50
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку (30 хв)
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Урок 53
- •Хід уроку
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
III. Заключна частина уроку (5 хв)
1. Домашнє завдання.
Повторити граматичний матеріал про Gerunds.
Rhyme and Reason. WB p. 66 (a)
Read the limerick on p. 140 of your Student’s book and write out all the words with the sounds /еі/ and /w/. Practise saying them.
ПІДКАЗКА |
Ш |
/еі/ |
/W / |
making |
which |
lake |
we |
make |
were |
cake |
wouldn’t |
|
would |
|
worry |
швшяяяшш
с) Rhyme and Reason. WB p. 66 (b)
Read the words and underline the silent letters. Practise saying them.
Could, know, which, choice, wouldn’t, take, life, piece. d) Your Language Portfolio: Writing. SB p. 152, WB p. 70
Fill out the application form as if you are applying to a college / university.
Перевірка засвоєння лексичного матеріалу.
Учитель роздає учням картки з україномовними еквівалентами лексики, що вивчалася. Завдання — надати англомовні еквіваленти.
Підведення підсумків уроку.
Діалог вчителя з учнями.
Have you got a pet? What do your parents say about it? What animals do you like most? Say why.
Урок 45
Підтема: Добрий старт
Мета: Повторити й активізувати навчальний матеріал.
Ознайомити учнів з новою лексикою.
Формувати комунікативну компетенцію.
Практикувати навички письма.
Розвивати фонетичну компетенцію.
Удосконалювати аудіативну компетенцію.
Виховувати бажання досягати успіхів самостійно.
Обладнання: Підручник, зошит
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення (10 хв)
Привітання.
Повідомлення мети уроку.
Today’s theme is A Good Start. We are going to learn new interesting words, phrases, expressions. We will also have a lot of speaking and learn how to write a cover letter.
Перевірка домашнього завдання.
Уведення в іншомовну атмосферу.
а) Формування фонетичної компетенції. Rhyme and Reason. SB p. 154, CD 2, track 6.
Listen to and read the part of Robert Frost's poem “The Road not Taken” and practise the sounds /ом/ and /аі/. Say what message the poet tried to convey. Do you share his ideas?
Rhyme and Reason. WB p. 71 (a)
Form the rhyming pairs, using the words from the box. Practise saying them.
roads — ode; 5. by — sigh;
wood — stood; 6. took — looked;
difference — hence; 7. both — undergrowth;
should — could; 8. sorry — long.
ІІ. Основна частина уроку (ЗО хв)
1. Презентація нового лексичного матеріалу.
а) Формування аудіативної компетенції.
Words. Phrases. Expressions. CD 2, track 5, SB p. 153 Учні прослуховують слова, записані на диску, а потім читають один лл одним по слову. Перекладають за допомогою вчителя.
fireman — пожежник job interview — співбесіда при прийомі на роботу beach lifeguard — рятувальник на воді, який працює на пляжі office junior — молодший співробітник monotonous — монотонний одноманітний job requirement — вимога; необхідна умова для прийому на роботу airhost (hostess) — бортпровідник, стюардеса employer — роботодавець working environment — робоче оточення dress master — фахівець з одягу prestigious — престижний backbreaking — виснажливий |
to offer fees — пропонувати гонорар to contribute to the family income — робити грошовий вклад у сімейний дохід to do courses — відвідувати курси підвищення кваліфікації to get a promotion — одержувати заохочення to save up money — заощаджувати, накопичувати гроші to get a student loan — отримати студентську позику to answer the requirements — відповідати вимогам to earn a fortune — заслужити на щасливий випадок to have an ambition to become ... — мати амбіції стати ... to be worth the rewards — бути гідним нагороди to go into a profession — «піти» у професію to base one’s life around sth — будувати своє життя навколо чогось |
Hopefully ... — Сподіваюся, ... If the worst comes to the worst... — У найгіршому разі... at least... — принаймні... |
|
