- •Хід уроку
- •It’s hard to imagine. — Важко уявити.
- •It’s ideal if ... — в ідеалі ...
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Урок 44
- •Хід уроку
- •2. Тренування навичок письма.
- •Урок 45
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Хід уроку
- •1. Презентація нового лексичного матеріалу.
- •2. Активізація нового лексичного матеріалу.
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Урок 47
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку (зо хв)
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Тренування навичок письма.
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Урок 48
- •Урок 49
- •Хід уроку
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Домашнє завдання.
- •Підведення підсумків уроку.
- •Урок 51
- •Хід уроку
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Підведення підсумків уроку.
- •Урок 50
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку (30 хв)
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Урок 53
- •Хід уроку
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
III. Заключна частина уроку (5 хв)
Домашнє завдання.
Your Language Portfolio: Reading. WB p. 81 (a)
Read the passage “Hot Seat” about some American teenagers’ work experience and write out the most creative features of their job.
Your Language Portfolio: Reading. WB p. 81 (b)
Read the end of the story and suggest why the young men did not take up television as their future career.
Підведення підсумків уроку.
Діалог вчителя з учнями.
How do you think what are the most popular professions in Ukraine? Say why. What is your attitude to graffiti? Are you computer literate?
Урок 48
Підтема: Різні професії
Мета: Повторити й активізувати навчальний матеріал. Практикувати навички читання.
Практикувати навички письма.
Удосконалювати фонетичну компетенцію. Розвивати крос-культурну компетенцію.
Формувати комунікативну компетенцію.
Виховувати повагу до всіх професій.
Обладнання: Підручник, зошит, CD-диск.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення (10 хв)
Привітання.
Повідомлення мети уроку.
Today we will have a talking about different prof essoins and will read the texts of different genres. Also we are going to write curriculum vitae.
Перевірка домашнього завдання.
Уведення в іншомовну атмосферу.
а) Формування фонетичної компетенції.
Rhyme and Reason. SB p. 166, CD 2, track 8.
Listen to and read the quotes of well-known people and practise sentence stress.
ІІ. Основна частина уроку (ЗО хв)
1. Тренування навичок читання.
Активізація лексичного матеріалу, формування аудіативної компетенції.
Words. Phrases. Expressions. CD 2, track 1, SB p. 139
Words. Phrases. Expressions. CD 2, track 5, SB p. 153
Учні прослуховують слова, записані на диску та повторюють за диктором.
Етап читання.
Your Language Portfolio: Reading. SB p. 172 (a)
Read the texts of different genres and match them to the correct titles.
The title “Family Tradition” = the 1st text;
The title “The Career Choosers” = the 2nd text. с) Перевірка розуміння тексту й формування комунікативної компетенції.
Your Language Portfolio: Reading. SB p. 174 (b)
In the texts find the nouns formed from the following verbs.
To develop — development, to improve — improvements, to satisfy — satisfaction, to dream — dreams, to educate — education, to organize — organization, to chance — chance, to copy — copies.
Your Language Portfolio: Reading. SB p. 174 (c)
Explain what is meant in the text by:
a life-long learner;
personal values;
on-line course;
a network of friends;
ambition;
a part-time job;
an editor;
a runner;
a web page;
staff.
Your Language Portfolio: Reading. SB p. 174 (d)
Say what recommendations of the leaflet were realised by the author of the article and if they helped him in choosing a career.
Тренування навичок письма.
а) Презентація нового матеріалу.
Your Language Portfolio: Writing. SB p. 174 Information about CV (Curriculum Vitae).
Резюме (фр. «resume” або лат. “curriculum vitae” (CV) — документ з інформацією про досвід роботи, найчастіше використовується під час прийому на роботу.
Мета резюме — зацікавити роботодавця своєю кандидатурою.
Цей документ складається для кожного конкретного випадку. Подається він із супровідним листом, де висловлюється бажання отримати певну посаду та пояснюється, чому саме ви підходите на цю вакансію. Резюме пишеться лаконічно, конкретно, правдиво. Немає єдиних правил написання цього документу., І)) Активізація нового матеріалу.
Your Language Portfolio: Writing. SB p. 175 (a)
How to write a CV.
Study the tips and say what you can write about yourself.
III. Заключна частина уроку (5 хв)
Домашнє завдання.
Your Language Portfolio: Reading. SB p. 172, CD p. 2, track 9 Listen to the texts which you have read.
Підведення підсумків уроку.
Діалог вчителя з учнями.
Do you want to work? Have you ever written a CV? What do you think about life-long learners?
