Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
поурочные планы 5.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
838.66 Кб
Скачать

VI. Үйге тапсырма

Exercise 2

50 5 сынып

Сабақтың тақырыбы: Would you like to order?

Сабақтың мақсаты: Оқушылардың сөздік қорын молайта

отырып, диалог бойынша жұмыс істеуді

үйрету

Сөйлеу тілін дамыту

Оқушылардың бос уақытын тиімді

пайдалануға үйрету

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: аралас

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер

Пән аралық байланыс: қазақ тілі

Сабақ барысы:

I.Ұйымдастыру

А) амандасу

Б) жоқтарды белгелеу

II. Үй жұмысын тексеру

Exercise 2

III. Оқушылардың білімін жан-жақты тексеру

Countable or uncountable ?

Rain, armchair, sugar, apple….

IV. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.

Our theme in our lesson is “ Would you like to order? ”.

V.Жаңа сабақ

Exercise 1. Warm-up. Read and sing.

Would you like to have a pear? Have a pear if you dare. Would you like to have a sweet? Have a sweet for a treat. I'd like to have a pear. I'd like to have a sweet. I'd like to come to your house. That would be really neat!

Listening, reading and speaking

2. Listen and practise.

Jane: Thank you, Anna. That was

a nice lunch. Anna: It was my pleasure. Would

you like some ice cream? Jane: Oh! No, thank you. Anna: Don't you like ice cream? Jane: Yes, but I'm full. Anna: Are you sure? It's no trouble. Jane: Thank you. I can't eat another bite.

Exercise 3. Talk to your partner.

Would you like

Exercise 4. Read.

No, thank you. I

VI.Пысықтау

Exercise 6. Act out.

Waiter: Would you like to order?

Customer: I'd like , please.

Waiter: Would you like or

Customer: , please.

Exercise 5 listen and repeat.

VII.Бекіту

Exercise 8 lisen and practice

VIII.Үйге тапсырма

Exercise 12

51 5 сынып

Сабақтың тақырыбы: What do you eat for breakfast?

Сабақтың мақсаты: Тамаққа қатысты жаңа сөздерді

енгізіп, өзінің қандай тамақ жейтіндігін

айтуға және сол туралы сұхбаттаса

білуге үйрету.

Оқушылардың қол жетгізген жетістігін

көрсету арқылы белсенділігін тәрбиелеу.

Оқушының салыстыру, ойлау қабілетін

дамыту

Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап

Сабақ типі: аралас

Көрнекілігі: Тақырыптық суреттер

Пән аралық байланыс: қазақ тілі