- •Практичні завдання
- •1,Конспект фз ігрового типу для дітей 6 р. Ж.
- •2. План-конспект сюжетного заняття з фізичної культури в групі раннього віку в днз.
- •I. Підготовча частина.
- •II. Основна частина.
- •3. Скласти план-конспект фізкультурного заняття тренувального типу для дітей четвертого року життя.
- •Ход занятия
- •Скласти план-конспект рухливої гри «Пожежники на навчанні». Розробити її новий варіант з метою підсилення рухового змісту.
- •5,Комплекс утренней гимнастики (средняя группа)
- •6.Скласти план-конспект спортивного свята "Зимонька-зима" для дітей шостого року життя.
- •7,План- конспект спортивної розваги для дітей 4 р.Ж.
- •8.План-конспект комбінованого заняття з дітьми шостого року життя на тему «Олімпійські ігри - свято спорту».
- •9.Складіть план-конспект спостереження за рослиною в середній групі Тема: Спостереження за березою(жовтень)
- •11. Скласти план-конспект екскурсії в природне довкілля для середньої групи.
- •Ход занятия:
- •12. Тема « Спостереження за кішкою» мол.Гр.
- •14,Тема «Українські костюми» ст.Гр.
- •14,Тема «Українські костюми» ст.Гр.
- •Мала українка
- •Дидактична гра «Вбрання українців»
- •Дидактична гра «Із чого наше вбрання?»
- •16, Тема : «Лінійне вимірювання»
- •17. Скласти фрагмент конспекту заняття на тему: "Навчання дітей порівнянню суміжних чисел". Визначити вікову групу(середня група)
- •Хід заняття: Робота з демонстраційним матеріалом "Знайди сусідів"
- •Завдання "Визнач" (рз, с. 36)
- •Завдання «Порівняй»
- •18,Конспект заняття з математики для дітей середнього дошкільного віку Тема: Овал
- •Хід заняття:
- •Робота з демонстраційним матеріалом.
- •Фізкультхвилинка Завдання «Відремонтуй речі»
- •19, Дні тижня.
- •20.Скласти фрагмент конспекту заняття на тему: "Орієнтування на площині".
- •Хід заняття
- •1 Завдання «Де що знаходиться?»
- •Фізкультхвилинка
- •2 Завдання «Знайди однакові»
- •21,Середня група. Звукова культура мовлення у складі комплексного
- •22,Заняття з навчання грамоти (старша група)
- •24,Конспект заняття з розвитку мовлення в старшій групі.
- •Хід заняття:
- •25.Тема: Інтонування звуків
- •27. Скласти план-конспект заняття з навчання старших дошкільників придумувати продовження казки (оповідання), розпочатої вихователем.
- •Хід заняття
- •28. Скласти план-конспект заняття з розглядання дітьми другої молодшої групи сюжетної картини.
- •Хід заняття
- •29. Заняття з розвитку мовлення
- •30. Скласти план-конспект заняття з ознайомлення дітей середньої групи з якостями та властивостями предметів.
2. План-конспект сюжетного заняття з фізичної культури в групі раннього віку в днз.
Тема: До ведмедика в гості.
Програмовий зміст: учити стрибати через перешкоди (2 скакалки, відстань між ними 20-30 см.); вправляти в ходьбі, бігові; ходити по доріжці по слідам; імітувати рухи звірів; формувати навички відштовхування, підскоку та приземлення; сприяти розвитку слухової уваги вихованців, уяви та образного мислення; створювати позитивну емоційну атмосферу; виховувати дружні стосунки між дітьми.
Обладнання: іграшковий ведмедик, дві скакалки, доріжка із слідами (2-3 м), маска ведмедика.
Попередня робота: розглядання ведмедика; розповідь вихователя про ведмедика; вивчення віршика до гри.
Хід заняття.
I. Підготовча частина.
Ігровий момент (дзвінок іграшкового телефону).
Звернення до дітей:
«Малята, нас ведмедик запросив у гості. Він живе у лісі. Давайте до нього підемо і пограємо в цікаві ігри».
Ходьба по колу (корегуючи ходьба навшпиньках, на п’ятах).
Ось ідуть малята
У лісок гуляти.
Дітки не сумують
Весело крокують.
А тепер ми не малята, а маленькі звірята.
«Ось лисичка йде у лісі»
Ходьба навшпиньках.
«Тепер вовк іде великий»
Ходьба на п’ятах, руки на поясі.
«Як ведмедик йде у лісі?»
Покачування тулуба вліво-вправо при ходьбі.
Давайте встанемо у кружок і покажемо, які ми стрімкі:
Робимо, як я, а ведмедик з лісу на нас подивиться.
II. Основна частина.
Загально-розвиваючі вправи.
1. «Ми дружні» - в.п. ноги нарізно, руки внизу опущені, піднімання плечей вгору – опускання вниз – 4-5р.
2. «Ми сильні» - в.п. ноги злегка розтавлені, руки зігнуті в ліктях, притискання рук до плечей – 4-5р.
3. «Гойдалка» - в.п. ноги разом, руки внизу, качання рук вперед-назад - 4-5р.
4. «Присідання зайчика» - в.п. ноги злегка розтавлені, руки внизу
Ось наш зайчик присідає
Ось з травички виглядає
Пояснення:А щоб знайти дорогу до ведмедика треба перестрибнути через грибочки (показ вихователя).
Основні рухи
1. Стрибки через скакалки на двох ногах (2шт) 2 рази. А тепер треба пройти по доріжці по слідам. Спочатку я покажу. А тепер ідіть до мене.
2. Ходьба по доріжці по слідам (довжина 2 м., 2-3 рази).
А ось в ліс ми прийшли. А чим тут пахне? Ялинкою.
1. Глибоке вдихання через ніс , видих через рот – 2-3 рази.
2. Торкання вух і відпускання – 2-3 рази.
3. Проглажування лівою рукою – праву.
Проглажування правою рукою – ліву.
Тепер тихесенько йдіть за мною.
А ось і будинок ведмедя, і ведмідь сам.
Давайте з ним пограємо.
р/гра «Ведмедик».
Мета: вчити виконувати рухи згідно зі словами, вчити бігати в роздріб та у заздалегідь обумовлене місце. Виховувати уважність, сміливість.
Якось ми у ліс пішли
І ведмедика знайшли
На горбочку він лежав
Під ялиночкою спав
Круг ведмедика ходили
Вайлуватого будили
Прокидайся но, вставай
І маляток доганяй. 2 рази.
III. Заключна частина: ходьба, вправи на дихання.
Підсумок: наші малята молодці, дружно йшли до лісу, спритні були. Гарно грали з ведмедиком.
До кого в гості ходили?
В яку гру грали?
3. Скласти план-конспект фізкультурного заняття тренувального типу для дітей четвертого року життя.
Программное содержание: Продолжать учить детей ходить по гимнастической скамейке с перешагивание через предметы. Упражнять в подлезание под дуги и прокатывать мячи через ворота. Закреплять навык спрыгивания с мягким приземление. Осуществлять дифференцированный подход к детям с учетом состояния здоровья. В игре "Цветные автомобили" закрепить умение выполнять движения по сигналу. Развивать равновесие, ловкость и гибкость. Воспитывать в детях чувство товарищества, взаимовыручки.
Оборудование: ленточки и мячи по колличеству дитей, гимнастическая скамейка, 5 кубиков, 2 дуги, цветные флажки.
