- •Практичні завдання
- •1,Конспект фз ігрового типу для дітей 6 р. Ж.
- •2. План-конспект сюжетного заняття з фізичної культури в групі раннього віку в днз.
- •I. Підготовча частина.
- •II. Основна частина.
- •3. Скласти план-конспект фізкультурного заняття тренувального типу для дітей четвертого року життя.
- •Ход занятия
- •Скласти план-конспект рухливої гри «Пожежники на навчанні». Розробити її новий варіант з метою підсилення рухового змісту.
- •5,Комплекс утренней гимнастики (средняя группа)
- •6.Скласти план-конспект спортивного свята "Зимонька-зима" для дітей шостого року життя.
- •7,План- конспект спортивної розваги для дітей 4 р.Ж.
- •8.План-конспект комбінованого заняття з дітьми шостого року життя на тему «Олімпійські ігри - свято спорту».
- •9.Складіть план-конспект спостереження за рослиною в середній групі Тема: Спостереження за березою(жовтень)
- •11. Скласти план-конспект екскурсії в природне довкілля для середньої групи.
- •Ход занятия:
- •12. Тема « Спостереження за кішкою» мол.Гр.
- •14,Тема «Українські костюми» ст.Гр.
- •14,Тема «Українські костюми» ст.Гр.
- •Мала українка
- •Дидактична гра «Вбрання українців»
- •Дидактична гра «Із чого наше вбрання?»
- •16, Тема : «Лінійне вимірювання»
- •17. Скласти фрагмент конспекту заняття на тему: "Навчання дітей порівнянню суміжних чисел". Визначити вікову групу(середня група)
- •Хід заняття: Робота з демонстраційним матеріалом "Знайди сусідів"
- •Завдання "Визнач" (рз, с. 36)
- •Завдання «Порівняй»
- •18,Конспект заняття з математики для дітей середнього дошкільного віку Тема: Овал
- •Хід заняття:
- •Робота з демонстраційним матеріалом.
- •Фізкультхвилинка Завдання «Відремонтуй речі»
- •19, Дні тижня.
- •20.Скласти фрагмент конспекту заняття на тему: "Орієнтування на площині".
- •Хід заняття
- •1 Завдання «Де що знаходиться?»
- •Фізкультхвилинка
- •2 Завдання «Знайди однакові»
- •21,Середня група. Звукова культура мовлення у складі комплексного
- •22,Заняття з навчання грамоти (старша група)
- •24,Конспект заняття з розвитку мовлення в старшій групі.
- •Хід заняття:
- •25.Тема: Інтонування звуків
- •27. Скласти план-конспект заняття з навчання старших дошкільників придумувати продовження казки (оповідання), розпочатої вихователем.
- •Хід заняття
- •28. Скласти план-конспект заняття з розглядання дітьми другої молодшої групи сюжетної картини.
- •Хід заняття
- •29. Заняття з розвитку мовлення
- •30. Скласти план-конспект заняття з ознайомлення дітей середньої групи з якостями та властивостями предметів.
19, Дні тижня.
Мета: Закріпити вміння послідовно називати дні тижня від будь-якого дня. Розвивати память, формувати інтерес до занять математикою. Виховувати самостійність під час виконнання завдань.
Підготовча робота: читання казки «Теремок».
Роздавальний матеріал: площинна лінійна модель днів тижня – 7 квадратів( сторона 3 см.) різного кольору (неділя – червоний, понеділок – жовто-гарячий, вівторок – жовтий, середа – зелений, четверг – блакитний, пятниця – синій, субота – фіолетовий), кольорові олівці.
Хід заняття
Подивіться уважно на малюнок і скажіть зустріч з якою казкою вас чекає. Так, це казка «Теремок». Цей теремок не звичайний. У ньому є завдання для героїв цієї казки. Допоможімо їх виконати.
За допомогою карток (площинна лінійна модель днів тижня). Викладіть тиждень, якщо він умовно починається із середи (завдання можна повторити декілька разів, починаючи від різних днів тижня). Згадайте вірш про дні тижня.
«Визнач послідовність»
Розфарбуйте послідовно дні тижня: тиждень, що зліва, умовно почніть розфарбовувати з четверга, а той, що справа, - із суботи.
Чи змінюється послідовність днів тижня?
Наша зустріч із казкою «Теремок» закінчилася.
Завдяки вашій допомозі звірята будуть жити в затишному домі.
Гра-драматизація «Теремок»
Діти за бажанням беруть картки лінійної моделі днів тижня й розігрують казку.Кожен з гравців який «зайшов у теремок», дає наступному дню тижня завдання.
Хід
Хто, хто в теремку живе
Я вівторок, ати хто?
Я середа, пусти мене жити ( якщо дитина не дотрималась послідовності, її не впускають).
Пущу, якщо виконаєшь завдання. Скільки днів у тижні?(якщо дитина не може самостійно знайти відповідь, їй допомагають).
Заходь, будемо разом жити(дія триває).
20.Скласти фрагмент конспекту заняття на тему: "Орієнтування на площині".
Програмовий зміст: Уточнювати і узагальнювати поняття «зліва», «справа», «посередині», «вгорі», «внизу». Формувати вміння орієнтуватися на площині.
Демонстраційний матеріал: Картина «Діти на галявині»
Роздавальний матеріал:
Хід заняття
1 Завдання «Де що знаходиться?»
Бджілка-Розумниця отримала картину і не знає де на картинці право, ліво , посередині. Давайте допоможемо Бджілці.
Як визначити правий бік? Лівий бік? А якщо у центрі намальована дівчинка, тоді як це можна назвати?
Подивіться на картину, де намальована дівчинка у хустинці (посередині)
Як можна сказати про хлопчика з машинкою, де його намальовано?(зліва )
З якого боку ми бачимо ляльку?(справа)
Фізкультхвилинка
2 Завдання «Знайди однакові»
Бджілці сподобався рушник, який є в її подруги
Опишіть розміщення фігур на рушнику, який тримають бджілки
Де знаходиться більший квадрат?
Як називаються фігури, які розміщені вгорі, та внизу рушника?
Як розміщені трикутники?
Де знаходиться одна вершина?
А де-дві?
Де розміщені менші квадрати?
З’єднайте лінією однакові рушники
Як ви визначили, що рушники однакові?
Бджілка вдячна вам за допомогу.
Підсумкове запитання: Що треба знати, щоб визначити розташування предметів?
