
- •Матеріали звіту.
- •Характеристика птнз і його матеріально-технічної бази. Історія хпЕтЛ м. Харкова
- •Характеристика матеріально-технічної бази хпЕтЛ
- •Характеристика інженерно-педагогічного колективу.
- •Характеристика організації методичної роботи птнз.
- •Список групи ту-4.
- •Характеристика навчальної роботи в птнз.
- •Психолого-педагогічна характеристика 2-х учнів групи.
- •Узагальнена характеристика навчальної групи.
- •Аналіз учнівського самоврядування в групі.
- •Аналіз уроку виробничого навчання.
- •План урока. Тема: «розмітка металу»
- •Конспект вступного інструктажу.
- •Аналіз уроку теоретичного навчання.
- •План уроку.
- •Конспект вступного інструктажу.
- •1Рис. 32. Основні дефекти вала рульової сошки автомобіля зіл-431410.
- •Характеристика виховної роботи в птнз.
- •План виховної роботи в групі ту-4.
- •Індивідуальний план роботи.
- •11.20.05.14.Аналіз уроку виробничого навчання.
- •4.06.14. Аналіз уроку виробничого навчання.
- •Аналіз позакласного виховного заходу.
- •План-конспект виховного заходу.
- •Висновки і пропозиції.
- •Харківському професійно-електротехнічному ліцеї
- •Список використаної літератури.
Аналіз уроку теоретичного навчання.
Професія слюсар з ремонту автомобілів, група ТУ-4, 29 учнів.
Тема уроку «ПРИЗНАЧЕННЯ, БУДОВА І РЕГУЛЮВАННЯ МУФТИ»
Мета уроку. Формування знань з призначення, будови та регулювань муфти зчеплення.
Санітарний стан, температурний режим, освітленість, вологість відповідають санітарним нормам і правилам. Меблі, обладнання, наочні посібники кабінету знаходяться в доброму стані. Стан здоров*я педагога та учнів задовільний.
Викладач має в наявності план уроку, зміст якого відповідає змісту уроку в відповідності до програми. Викладачем була чітко оголошена тема і навчальна мета уроку. План уроку був даний під запис учням. Під час проведення уроку чітко проглядався зв*язок поміж компонентами навчання. Викладач ішов до досягнення мети уроку розкриваючи зміст за допомогою засобів навчання в процесі своєї діяльності (викладання) і діяльності учнів (навчання), реалізовуючи принципи (науковість, дохідливість, системність). Викладач, під час проведення уроку, враховував індивідуальні особливості учнів. На уроці були використані різні методи роботи викладача (словесні, наочні), викладач вирізняв серед учнів візуалів і кінестетиків. Під час розкриття матеріалу проглядалась методична грамотність оформлення питань викладачем, чіткість і поточність, перед учнями ставились проблемні запитання, які спонукали їх на творчість. На протязі всього уроку вівся облік знань учнів, викладач робив помітки в журналі. Оцінки були виставлені об*єктивно.
Рівень знань викладача відповідає сучасному стану і перспективам розвитку машинобудування.
Тема уроку була розкрита повністю. Реалізація мети дев*яносто відсотків. Викладачеві необхідно підвищувати професійну та педагогічну майстерність.
План уроку.
Тема «РЕМОНТ РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ»
Мета урока 1. Формування та удосконалення знань з ремонту рульового керування.
2. Формування вмінь з:
а) розбирання рульового приводу і колонки;
б) дефектуванню деталей рульового механізму;
в) відновленню та заміні деталей приводу і рульової колонки;
г) контролю якості роботи.
НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧІ РОБОТИ
1. Вправи з розбирання приводу та рульової колонки.
2. Дефектування деталей механізму рульового керування.
3. Вправи з ремонту втулок та ролика вала сошки.
4. Заміна деталей механізму рульового керування.
5. Контроль якості роботи.
МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Навчальні ремонтні майстерні, оснащені машинами та обладнанням, пристроями та інструментом в відповідності до типового проекту і досягнень науки і техніки в цій галузі. Навчальна, технічна та довідкова література. Інструкційні карти. Наочні посібники. Інструкція з охорони праці.
ХІД УРОКА
1. Організаційна частина (5 хвилин).
1. Перевірка присутності учнів.
2. Перевірка зовнішнього вигляду.
3. Відповіді на запитання учнів
П. Вступний інструктаж (40 хвилин).
1. Оголошення теми і мети урока.
2. Перевірка знань учнів по матеріалу урока:
а) порядок розбирання рульового механізму;
б) відбраковочні ознаки деталей;
в) технологія ремонту деталей;
г) правила техніки безпеки під час ремонту рульового механізму.
3. Інструктування учнів по матеріалу урока:
а) обладнання робочого місця;
б) порядок розбирання приводу і колонки;
в) дефектування деталей;
г) технологія відновлення і заміни деталей;
4. Правила техніки безпеки під час виконання ремонтних робіт.
5. Розгляд інструкційних карт.
6. Розгляд типових помилок.
7. Опитування учнів з метою перевірки засвоєння матеріалу вступного інструктажу.
8. Видача завдання і розподілення учнів по робочих місцях.
Ш. Самостійна робота учнів і поточне інструктування майстра (200 хвилин).
1. Самостійне виконання учнями навчально-виробничих робіт.
2. Контроль за роботою учнів - поточний інструктаж майстра. 1У.
Заключний інструктаж (25 хвилин).
1. Аналіз досягнення мети уроку.
2. Розгляд та аналіз допущених помилок.
3. Оцінка роботи учнів.
4. Видача домашнього завдання.