
Добавил:
Upload
Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз:
Предмет:
Файл:Гаркуша Наталия.docx
X
- •Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
- •1 Розділ:теоретичні основи психокрекції
- •1.1. Зміст та види психокорекції
- •Види психокорекції
- •1.2. Мета і завдання психокорекції. Принципи
- •Принципи психокорекційної роботи
- •1.3.Особливості застосування ігрового методу в психокорекційній роботі.
- •У структурному плані гра відрізняється трьома характерними особливостями, які можна враховувати при використанні ігор в діагностичної та корекційної роботи:
- •2 Розділ: емпіричне дослідження вплив гри на корецію пізнавальних інтересів дітей дошкільного віку
- •2.1 Методика дослідження пізнавальних інтересів
- •2.2.Аналіз результатів дослідження
- •3 Розділ:корекція пізнавальних інтересів методом гри у дошкільному віці
- •3.1. Ігротерапія. Ігри. Профілактика та корекція страхів у дошкільному віці. Ігри на витіснення страхів у дітей
- •Список використаної літератури
- •Корекційно - розвивальна програма «Розумники та Розумнички» (для дітей старшого дошкільного віку)
- •Програма корекційно-розвивальних занять
- •Заняття №1
- •Хід заняття
- •Заняття №2
- •Vііі. Прощання.
- •V. Рухлива хвилинка.
- •Vііі. Прощання.
- •V. Рухлива хвилинка.
- •Vііі. Прощання.
- •V. Рухлива хвилинка. Гімнастика для пальчиків.
- •1. Вправа «Маляр».
- •2. Вправа «Птахи».
- •Vііі. Прощання.
- •V. Рухлива хвилинка.
- •Vі. Графічне завдання.
- •V. Рухлива хвилинка.
- •Vііі. Прощання.
- •V. Рухлива хвилинка.
Vііі. Прощання.
Заняття №10
Мета: розвивати фонематичний слух, зорове сприйняття, наочно – образне мислення, підвищувати рівень саморегуляції під час виконання письмових дій.
Хід заняття
І. Привітання.
ІІ. Гра «Перший звук». Дітям пропонується швидко пригадати слова на певний звук.
ІІІ. Гра «Порівняй малюнки». Кожна дитина отримує пару малюнків, на яких вона повинна знайти відмінності.
ІV. Гра «Знайди будиночок». Кожна дитина отримує малюнки-схеми, на яких вона має знайти правильний шлях до будиночків.
V. Рухлива хвилинка.
VІ. Вправа «Відшукай звіряток». Діти повинні за пунктиром з’єднати контури звірят та назвати їх.
Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]