Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Вступ.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
403.46 Кб
Скачать

Хід уроку

  1. Організаційний момент

  2. Актуалізація опорних знань

  1. Розминка

  2. Перевірка домашнього завдання

  3. Гра «Так чи ні»

  1. Усне розв’язування логічних задач

  2. Практична робота

  1. Фізкультхвилинка

  2. Робота із зошитом

  3. Робота з комп’ютером

Робота з комп’ютерною програмою. Зупинка «Логіка» (Вгадай число)

  1. Релаксація

  1. Пояснення домашнього завдання

  2. Підсумок уроку

УРОК 4

Тема. Розв'язування логічних задач.

Мета:

  • розвивати в учнів логіко-математичне мислення;

  • вчити розв'язувати задачі, пов'язані з аналізом вхідних даних;

  • вчити правильно виз­начати числові проміжки, визначати закономірність у поданому ряду предметів;

  • виховувати наполегливість у досягненні поставле­ної мети.

Програмне забезпечення: комп'ютерна програма «Скарбниця знань».

Вимоги до учнів: знати про різні способи розв'язування логічних задач; логічно мислити; аналізувати, перевіряти правильність висновку; розв'язувати логічні задачі на порівняння, узагальнення, задачі-жарти.

Хід уроку

  1. Організаційний момент

  2. Актуалізація опорних знань

  1. Розминка

  2. Перевірка домашнього завдання

Відповідь: за 9 днів і начей + 1 день

  1. Гра «Так чи ні»

  2. Фізкультхвилинка

  1. Практична робота

  1. Повторення правил ТБ

  2. Робота із зошитом

  3. Робота з комп’ютером

  4. Релаксація

  1. Підсумок уроку

  1. Усне розв’язування логічних завдань

  2. Само оцінювання учнів

  1. Пояснення домашнього завдання

УРОК 5

Тема. Ознайомлення із запереченням.

Мета:

  • ознайомити учнів із поняттям заперечення;

  • навчити математичного запису заперечення;

  • розвивати в учнів логіко-математичне мислення;

  • навчати формулювати запитання для отримання повнішої інформа­ції, визначати закономірність у вигляді ряду предметів;

  • виховувати наполегливість у досягненні поставленої мети.

Програмне забезпечення: комп'ютерна програма «Скарбниця знань».

Вимоги до учнів: знати про різні способи розв'язування логічних задач; уміти логічно мислити; уміти аналізувати, перевіряти правильність висновку; уміти розв'язувати логічні задачі на порівняння, узагаль­нення, задачі-жарти.

Хід уроку

  1. Організаційний момент

  2. Актуалізація опорних знань

  1. Перевірка домашнього завдання

  2. Повторення правил ТБ

  3. Розминка

  1. Вивчення нового матеріалу

  1. Мотивація навчальної діяльності

  2. Оголошення теми і мети уроку

  3. Ознайомлення з новим матеріалом

  4. Фізкультхвилинка

  1. Практична робота

  1. Робота із зошитом

  2. Робота з комп’ютером

  3. Релаксація

  1. Пояснення домашнього завдання

  2. Підсумок уроку

Домашнє завдання.

УРОК 6

Тема. Розв'язування логічних задач.

Мета:

  • розвивати в учнів логіко-математичне мислення;

  • навчити роз­в'язувати задачі, пов'язані з аналізом вхідних даних;

  • навчити фор­мулювати запитання для отримання повнішої інформації;

  • виховувати наполегливість у досягненні поставленої мети.

Програмне забезпечення: комп'ютерна програма «Скарбниця знань».

Вимоги до учнів: уміти аналізувати вхідні данні й робити висновки.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]