Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
ДП зварювальна.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
536.06 Кб
Скачать

6.2.3. Повна вартість обладнання:

Вобл.п. = Вобл.с.і. + Вобл.с. + Вобл.п = 2070 + 2346 + 4830 = 9246 грн.

6.2.4. Загальна вартість основних виробничих фондів:

6.2.4.1. Вартість інших основних фондів:

Фосн.інш. = (Вб.с. + Вобл.п.) ∙ Кінш = (79200 + 9246) ∙ 0,2 = 17689 грн.

де Кінш = 0,2 – коефіцієнт, який враховує інші основні фонди.

6.2.4.2. Повна вартість основних фондів:

Фосн. = Вб.с Вобл.п. + Фосн.інш = 79200 + 9246 + 17689 = 106135 грн.

6.2.5. Амортизація основних фондів на повне відновлення:

6.2.5.1. Амортизація відрахування на будівлі та споруди:

Ав.б.с. = Вб.с. ∙ На.б.с. = 79200 ∙ 0,05 = 3960 грн.

де На.б.с. = 0,05 – річна норма амортизаційних відрахувань для першої групи основних фондів (згідно Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств»)

6.2.5.2. Амортизаційні відрахування на обладнання та інші фонди:

На.обл. = 0,15 – річна норма амортизаційних відрахувань для третьої групи основних фондів.

Нобл. = 0,24 – річна норма амортизаційних відрахувань для третьої групи основних фондів, що придбано та введено в дію після 01.01.2004 року.

Ав.обл.с. = (Вобл.с.і. + Вобл.с.) ∙ 0,15 = (2070 + 2346) ∙ 0,15 = 662,4 грн.

Ав.обл.н. = Вобл.н. ∙ 0,24 = 17689 ∙ 0,15 = 2653,4 грн.

Ав.обл. = Ав.обл.с. + Ав.обл. + Ав.фінт.осн. = 662,4 + 1159,2 + 2653,4 = 4475 грн.

6.2.5.3. Сумарні амортизаційні відрахування:

Ав = Ав.б.с. + Ав.обл. = 3960 + 4475 = 8435 грн.

6.3. Розрахунок кількості працівників.

6.3.1. Розподіляємо штатну кількість ремонтних робітників (Nр.Р.) за розрядами та визначаємо середній розряд ремонтного робітника підрозділу:

Таблиця 3.

РОЗРЯДИ

2

3

4

5

6

Чисельність основних ремонтних робітників

0,73

1

N2 ∙ R2 + N3 ∙ R3 +…..N6 ∙ R6 0,73 ∙ 4 + 1 ∙ 5

Rсер = = = 4,5

N2 + N3 …..+N6 0,73 + 1

де N2, N3, ….N6 – кількість ремонтних робітників відповідних розрядів;

R2, R3….R6 – розряди.

6.3.2. Чисельність допоміжних ремонтних робітників:

Nдоп.р.р = Nр.р ∙ Кдоп = 1,73 ∙ 0,3 = 0,52 чол.

Кдоп = 0,2 – 0,3 – коефіцієнт, який враховує допоміжні роботи.

6.3.3. Розрахунок кількості керівників та спеціалістів:

Nк.сп = ( Nр.р + Nдоп.р.р ) ∙ Кк.сп = (1,73 + 0,52) ∙ 0,15 = 0,34 чол.

де Кк.сп= = 0,10–0,15 – коефіцієнт, який враховує кількість керівників та спеціалістів.

6.4. Розрахунок витрат на оплату праці

6.4.1. Середня годинна тарифна ставка ремонтного робітника середнього розряду (згідно чинної Галузевої тарифної угоди 200­_ року).

Сгод.сер. = (Сгод.в. – Сгод.н.) (Rсер – Rн) + Сгод.н. = (5,941 – 5,204) (4,5 – 4) + 5,204 = = 5,573 грн.

6.4.2. Фонд основної заробітної плати:

ОЗПр.р = Тпідр ∙ Сгод.сер= = 3094 ∙ 5,573 = 16852,8 грн.

Де Тпідр – трудомісткість підрозділу (люд. – год.)