- •9 Сынып
- •V кезең: Мәселе есеп.
- •VI кезең: Бекіту – Есептерді шығару (10 мин)
- •Бағалау рубрикаторы
- •VI кезең: Рефлексия, бағалау, үй тапсырмасын беру. (3 мин)
- •Сабақтың маршрут парағы
- •Сабақтың барысы
- •Мақсат қою, мәселені анықтау.
- •Қайталау – интерактивті тест.
- •«Сөйлеп, тындап және сұрақтарды қоя біл»
- •Мәселе есеп:
- •Бекіту – Есептерді шығару (дәптерге)
- •Бағалау рубрикаторы
Бағалау рубрикаторы
Тапсырма |
Дескрипторлар |
А |
B |
C |
D |
|
Тапсырманың шарты жазылды |
1 |
|
|
|
Сәйкестігі анықталды, коэффициенті дұрыс жазылды |
|
1 |
|
|
|
Есептеулері дұрыс жасалды |
|
|
1 |
|
|
Стандарт түрге келтірілді |
|
1 |
|
|
|
|
Тапсырманың шарты дұрыс жазылды |
1 |
|
|
|
Формула жазылды |
|
1 |
|
|
|
Протондар мен нейтрондардың саны анықталды, есептеулері дұрыс жасалды |
|
|
1 |
|
|
Жауабы жазылды |
|
1 |
|
|
VI кезең: Рефлексия, бағалау, үй тапсырмасын беру. (3 мин)
Бүгінгі сабақта әр балаға мен гүл сыйладым. Бірақ, бұл гүлді сендер өздеріне қалдырмайсындар, оны бүгінгі сабақта белсенді қатысқан, басқаларға көмектескен, сабақты түсінген оқушыға сыйласындар.
Бағалау
Үй
тапсырмасы:
56 № 44-1,2,3
Сабақтың маршрут парағы
Сабақтың тақырыбы: Физикалық шамалардың ядролық физикадағы өлшем бірліктері. Масса ақауы.
Сабақтың мақсаты: ____________________________________________________________________________________________________________________________________________
Сабақтың барысы
Ұйымдастыру: «Шаттық шеңбер» құрып, бір-біріне тілек айту.
Мақсат қою, мәселені анықтау.
Қайталау – интерактивті тест.
Бағалау критерийлері
«5» |
«4» |
«3» |
«2» |
8-7 |
5-6 |
3-4 |
1-2 |
«Сөйлеп, тындап және сұрақтарды қоя біл»
Постерлерді қорғау.
Топ ішінде
Оқушының аты / топтағы қызметі |
Постер қорғау/ дайындау |
Тақырыпты ашу |
Уақытты үнемдеу |
Сұрақ қою |
Сұраққа жауап беру |
Басқаларды тындау |
Барлығы |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Басқа топтар
Топ |
Постер қорғау/ дайындау |
Тақырыпты ашу |
Уақытты үнемдеу |
Сұрақ қою |
Сұраққа жауап беру |
Басқаларды тындау |
Барлығы |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
