
- •Інтерактивний урок з основ здоров’я
- •Хід уроку
- •II.Оголошення, представлення теми та очікуваних навчальних результатів.
- •1.Гронування « Друг».
- •2.Криголам « Друг»
- •IV.Усвідомлення змісту уроку.
- •1. Стратегія «Мікрофон»
- •4. Читання й обговорення вірша «Велосипед» а. Костецького.
- •Тест «Чи вмієте ви ділитись ?» (групова робота)
- •Психологічна зарядка "Уявімо себе на місці іншого"
- •7. Робота з підручником
- •9. Вправа « Трям ».
Міністерство освіти і науки України
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
Педагогічний інститут
Інтерактивний урок з основ здоров’я
Підготувала:
студентка 51 групи
Глущук Олена
Луцьк-2014
Тема. Вибір друзів. Уміння товаришувати і спілкуватися. Друг – найбільший скарб.
Мета. Розкрити значення дружби в житті кожної людини. Розвивати уміння дітей спілкуватися і підтримувати товариські стосунки. Розвивати в учнів усне мовлення, навички будувати власні висловлювання. Виховувати тактовне ставлення до людей, почуття товариськості, бажання бути справжнім другом.
Обладнання. Малюнки, на яких зображено дітей, які гуртом відпочивають, читають, фотографії класного колективу, зроблені під час екскурсій, годин відпочинку, свят, мікрофон, малюнок Баби Яги, малюнок дерева без листків (на кожну групу), деформований текст (прислів`я), кольорові олівці, картка-криголам «Друг», картка-вправа «Трям», логічне завдання з геометричними фігурами , методична картка «Метафора ».
Інтерактивні технології використані на уроці: гронування, вправи «Трям» і «Криголам», гра «Добре – погано» , гра «Голови – хвости», складання метафор, технологія «Емпатія», технологія «Мікрофон», групова робота , технологія «Сховані слова» .
Хід уроку
І. Організаційна частина.
Вже дзвінок нам дав сигнал.
Працювати час настав.
Тож і ти часу не гай.
Працювати починай.
Епіграф :
Усміхнися всім навколо:
Небу , сонцю, квітам, людям.
І тоді обов`язково
День тобі - веселим буде !
Ми будемо: активні, дисципліновані, уважні, зібрані.
II.Оголошення, представлення теми та очікуваних навчальних результатів.
Відгадайте тему нашого уроку :














Друг - най це кра скарб щий


Назвіть фігури, які тут використані .
Друг – це найкращий скарб!
Сьогодні на уроці ми поговоримо про дружбу, друзів.
Ми дізнаємось :
1 .Кого ми називаємо «другом» ?
2. Що означає « вміти дружити» ?
3. За що ми цінуємо своїх друзів ?
Якщо хтось не має друга, після уроку зможе зробити свій вибір. Хочеться, щоб після уроку ви стали уважнішими у спілкуванні в класі і в сім'ї.
ІІІ. Актуалізація знань учнів .
- Розкажіть, з ким ви дружите. — Який ваш друг ?
(Добрий, чуйний, щедрий, вигадливий, сміливий).



1.Гронування « Друг».





ДРУГ




2.Криголам « Друг»
Діти зла і підступна Баба Яга , як тільки побачить, що друзям дуже весело, цікаво ,радісно ,починає чаклувати і ставить між ними здоровенну гору з льоду , щоб їх розлучити
.А щоб здолати чари , ми виконаємо завдання , яке називається криголам «Друг».
Д – добрий , дорогий ,……
Р – радісний , розумний , ……
У – уважний , урівноважений , усміхнений , ….
Г – гарний, головний в житті ,….
Молодці ! Ви здолали чари злої чаклунки .