
- •Програма
- •Іv курс
- •Термін проведення практики 6 тижнів
- •Обов’язки студентів-практикантів
- •Пам’ятка Студенту-практиканту (на період пасивної практики перший тиждень практики на 4 курсі)
- •Перелік звітної документації, яку необхідно представити на кафедру математики і методики викладання в триденний термін після закінчення педпрактики
- •2. План-конспекти проведених уроків:
- •4. Самоаналіз уроку.
- •6. Опис кабінету математики, в якому проходили педагогічну практику.
- •7. Звіт про проходження практики, який має містити:
- •Вимоги до оформлення календарно-тематичного плану
- •«Затверджую»
- •Календарний план з математики для ________ класу
- •Вимоги до оформлення план-конспекту уроку, до проведення уроків та їх аналізу:
- •Зразок оформлення плану-конспекту уроку з математики "Затверджую"
- •План конспект
- •План уроку
- •V. Вивчення нового матеріалу. (12-15 хв.)
- •6. Підведення підсумків:
- •Критерії оцінки уроку практиканта
- •Вимоги до оформлення виховного заходу
- •Вимоги до опису кабінету математики
- •Критерії визначення успішності студентів за результатами
- •Підсумкових оцінок за різними шкалами
Зразок оформлення плану-конспекту уроку з математики "Затверджую"
підпис методиста
План конспект
Уроку математики в 8 класі школи № 3,
проведеного студенткою IV курсу 42М групи факультету
природничої та фізико-математичної освіти
Литвак Еліною Василівною
Дата. 22.02.2010.
Тема уроку: Дії над векторами.
Мета уроку:
Познайомитись з означенням суми векторів в координатній формі, з’ясувати геометричне тлумачення векторів, засвоїти теорему та правила додавання векторів, сформувати вміння виконувати додавання векторів.
Виховувати бережливе ставлення до шкільного майна, повагу до старших, до своїх однокласників, зацікавленість предметом, який вивчають.
Розвивати увагу, абстрактне мислення, логічне мислення.
Обладнання: плакати, кодоскоп
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
План уроку
№ п/п
|
Етапи уроку
|
Час, хв
|
Організаційно методичні вказівки
|
1
|
Організаційна частина
|
1-2
|
|
2
|
Оголошення теми і мети уроку
|
1-2
|
|
3
|
Перевірка домашнього завдання. Актуалізація опорних знань учнів.
|
1 0-1 2
|
Фронтальне опитування
|
4. |
Мотиваційна частина |
1-2 |
|
5
|
Вивчення нового матеріалу
|
12-15
|
Використання наочності, поясн.-ілюстратний., дослідницький метод.
|
6 |
Закріплення нових знань та розв’язування практичних завдань
|
5-7
|
Практичний метод
|
7
|
Підведення підсумку уроку
|
3-5
|
|
8
|
Домашнє завдання
|
3-5*
|
|
Хід уроку
І.Організаційна частина, (2хв.)
Привітання, перевірка присутності, готовності класу до заняття (наявність інструментарія для креслення, підручників, зошитів, тощо)
ІІ. Повідомлення теми і мети уроку. (1-2 хв.)
Тема уроку : Дії над векторами.
На сьогоднішньому уроці ми з вами повинні вивчити означення суми векторів в координатній формі, з’ясувати геометричне тлумачення векторів, засвоїти теорему та правила додавання векторів, сформувати вміння виконувати додавання векторів.
Ш. Перевірка домашнього завдання. (10-12хв.)
(Фронтальне опитування)
Що таке вектор?
Що таке абсолютна величина вектора?
Які вектори називаються рівними? (якщо вони суміщаються паралельним перенесенням)
Достатні ознаки рівності векторів? (однаково напрямлені, рівні за абсолютною величиною)
- Закони дії додавання чисел?
IV. Мотивація навчальної діяльності. Згадайте байку: “Лебідь, Рак та Щука”. Що з математичної точки зору на мові векторів означає “ А воз и ныне там ?”