Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
До підручника О.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.05.2025
Размер:
3.39 Mб
Скачать
      1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 3 (с. 1), письмово.

      1. Підведення підсумків уроку.

Т: Now you know some Ukrainian names in English. What are your parents' names in English?

Summarizing

Writing 5. Закріплення граматичного матеріалу на письмі.

Впр. 5 (с. 5).

Учні самостійно письмово доповнюють речення відомостями про себе. Час виконання завдання — 5 хвилин. По закінченні роботи два-три учні читають свої речення, інші перевіряють і виправляють помилки у випадку їх наявності.

Учні ланцюжком називають імена своїх батьків англійською мовою.

урок 2

Підтема: Друзі з усього світу.

Мета: Повторити назви країн світу, національностей, мов. Практикувати учнів у складанні питальних речень. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Навчати учнів висловлювати власну думку. Удосконалювати техніку читання. Тренувати учнів у письмі.

Виховувати інтерес до життя людей у різних країнах світу. Обладнання: Підручник, робочий зошит, карта світу, картки для самостійної роботи (НО1), для роботи в парах (НО2), для рольової гри (НО3).

$ Хід УРОКУ

і. підготовка до сприйняття іншомовного МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Т: Good morning, pupils. I'm glad to see you! PS: Good morning, teacher. We are glad to see you!

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we will revise the names of the countries, nationalities and languages. We'll make up dialogues and act them out, and at the end of our lesson we'll have a real press conference.

Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Т: Last year we learned the names of some foreign countries, nationalities and languag­es. Do you remember them? Can you show these countries on the map?

Учитель пропонує учням по черзі підходити до карти світу, називати країну, яку вони пам'ятають, і показувати, де вона розташована. Учні за допомогою вчителя також пригадують назви національності та мови відповідної країни.

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

        1. Перевірка домашнього завдання.

          1. РЗ, впр. 1 (с. 1).

Два учні інсценують складений діалог перед класом.

          1. РЗ, впр. 3 (с. 1).

Два-три учні читають про своїх друзів. Учитель і решта класу уважно слухають і виправляють помилки у випадку їх наявності.

        1. Читання. Впр. 2 (с. 6).

Учні ланцюжком читають слова вправи і визначають, що це: назва країни чи національність. Учитель контролює правильність виконання завдання.

        1. Розвиток умінь писемного мовлення.

          1. Впр. 3 (с. 6).

Учні самостійно виконують вправу письмово, потім ланцюжком читають складені речення.

          1. Робота з картками (НОх).

Check on Homework

Reading

Writing

Учні отримують картки для самостійної роботи, мають скласти і записати питальні речення.

Make up questions and write them down. 1) he/Where/from/is?

2) live/she/does/Where?_

3) his/is/What/nationality?_

4) she/does/language/What/speak?_

По закінченні роботи учні ланцюжком читають складені запитання. Учитель контро­лює правильність виконання завдання.

Speaking 4. Формування навичок діалогічного мовлення. 1) Впр. 1 (с. 6).

Учні ланцюжком ставлять запитання за зразком картки (НОх) і відповідають на них, спираючись на малюнки і карту в підручнику. Учитель контролює пра­вильність виконання завдання.

            1. Гра «Where Are You From?».

Клас поділяється на дві команди, які шикуються одна навпроти одної. Члени кожної команди загадують будь-яку країну. Учні по черзі ставлять один одному запитання про мову та національність (але не про країну) та називають відповідну країну. Наприклад:

What is your language? P2: French.

Px: You are from France. P2: What is your nationality? Px: I am Italian. P2: You are from Italy.

За кожну правильну відповідь команда отримує один бал. Перемагає команда, яка набирає більше балів. Учитель контролює правильність граматичної та логічної будови речень і виправляє можливі помилки.

            1. Впр. 4 (с. 6).

Учні ланцюжком ставлять один одному запитання, складені за зразком, поданим у вправі, та відповідають, використовуючи подану інформацію. Учитель контролює правильність виконання завдання й у випадку необхідності коригує відповіді.

            1. Складання діалогів.

Учні отримують картки і в парах складають діалоги за поданими завданнями. Учитель може обмежити час складання діалогів до 7 хвилин. По закінченні роботи три пари учнів, які впоралися із завданням першими, інсценують діалоги. Учитель і решта класу перевіряють їхню правильність.

но

Make up a dialogue. A. Ask your partner:

  • where he/she is from;

  • what language he/she learns at school;

  • what he/she likes doing.

Make up a dialogue. B. Ask your partner:

  • what his/her nationality is;

  • where he/she lives;

  • what language he/she wants to learn.

Role Play 5. Рольова гра «Where Do You Come From?»

П'ять учнів отримують картки (НО3) з інформацією про людину, роль якої вони бу­дуть грати, і вивчають її. Решта класу має розпитати п'ятьох учнів про їхні імена, національність, країни, де вони живуть, та хобі і коротко розповісти про це напри­кінці уроку.

  1. Етап підготовки до гри.

Т: We have five quests from different countries today. Your task is to ask them questions about their names, nationalities, languages they speak and study, countries they live and their hobbies. At the end of our lesson you will tell about one of our five guests.

  1. Етап проведення гри.

Т: Read the information and use it in your answers.

A. Name: Gregory Nationality: French Country: France Language to learn: Spanish Hobby: playing tennis

B. Name: Bill Nationality: Scottish Country: England Language to learn: German Hobby: computer

C. Name: Margaret Nationality: English Country: Scotland Language to learn: Italian Hobby: dancing

D. Name: Olena Nationality: Ukrainian Country: Ukraine Language to learn: English Hobby: painting

E. Name: Sandra Nationality: Italian Country: Italy Language to learn: English Hobby: cooking

Решта класу по черзі ставлять запитання «гостям». По закінченні інтерв'ю п'ять учнів за вибором учителя по черзі розповідають про одного з «гостей». Учитель контролює правильність граматичної будови запитань, відповідей і розповідей.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРоКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1—3 (с. 2), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Т: Today we spoke about different people from different countries and about the lan­guages they speak and learn. Why do you think we should study foreign languages? Учні ланцюжком відповідають на запитання вчителя.

урок 3

Підтема: Я і моя родина.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми «Моя родина». Ознайомити учнів зі словами — назвами родичів. Розвивати вміння аудіювання. Формувати навички монологічного мовлення. Навчати учнів розповідати про себе, свою родину та друзів. Практикувати учнів у читанні та письмі. Виховувати любов до близьких людей. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО1), (НО2), картки з малюнками частин тіла, альбомні аркуші паперу.

$ Хід УРОКУ

підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

Greeting 1. Привітання.

Н°з:

Т: Good morning, pupils! How are you today? PS: Good morning, teacher! We are fine, thank you!

T: Do you remember any greeting poems you learned last year? Let's tell some of them.

Один-два учні розповідають вітальні вірші, які вони вчили минулого року, клас підхоплює.

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll speak about you and your families. You'll learn some new words, act out a dialogue and you'll know how to give a personal information.

Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Вивчення вірша «The Family Song».

Учитель роздає учням картки для самостійної роботи (НОх) і двічі читає вірш. За­вдання: вписати пропущені слова вірша і з'єднати рядки з відповідними малюнка­ми. Потім учні вголос читають вірш хором, а двоє-троє — вголос перед класом.

THE FAMILY SONG

Check on Homework

Uncle Paul is young and tall, Auntie Lynn is old and thin, Cousin Pat is short and fat, And my old Dad is big and sad, And Cousin Daisy is lazy!

НО,

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Перевірка домашнього завдання.

    1. РЗ, впр. 1 (с. 2).

Два учні читають доповнений діалог за ролями.

    1. РЗ, впр. 2 (с. 2).

Учні ланцюжком читають доповнені речення вправи.

    1. РЗ, впр. 3 (с. 2).

Учні ланцюжком читають речення вправи. Учитель контролює правильність виконання завдання та виправляє помилки у випадку їх наявності.