
- •Розробка циклу уроків з читання у 2 класі за темою « Рідна домівка, рідна сім’я – тут виростає доля моя»
- •1. Мовна розминка
- •2.Перевірка домашнього завдання.
- •3.Повідомлення теми і мети уроку
- •4. Опрацювання лічилки в. Гринько «Сім»
- •5.Робота над віршем а.Костецького «Все починається з мами»
- •6. Опрацювання вірша в. Лучука «Тільки мама»
- •7. Опрацювання скоромовки «Крім в окріп»
- •8.Підсумок уроку
- •9.Домашнє завдання.
- •1. Мовна розминка
- •2. Перевірка домашнього завдання
- •3. Опрацювання вірша д. Павличка «Мамина рука»
- •4. Опрацювання усмішки «Приховала»
- •5. Опрацювання вірша «Вчуся у мами»
- •6.Підсумок уроку
- •7. Домашнє завдання
- •1. Мовна розминка
- •2. Перевірка домашнього завдання
- •3. Повідомлення теми і мети уроку.
- •8.Робота над оповіданням о.Буценя « Поміниці»
- •9. Підсумок уроку
- •10. Домашня робота
- •2. Перевірка домашнього завдання
- •3. Повідомлення теми і мети уроку.
- •5.Опрацювання оповідання в.Осєєвої «Сини»
- •6.Підсумок уроку
- •7.Домашнє завдання
- •1. Мовна розминка
- •2. Перевірка домашнього завдання
- •3. Повідомлення теми і мети уроку.
- •4. Робота над оповіданням в. Сухомлинського «Сьома дочка»
- •5. Опрацювання оповідання а. Григорука « Той ще не музика, хто в дудку дме»
- •6. Підсумок уроку.
- •7.Домашнє завдання
- •1.Організація класу
- •2. Повідомлення теми і мети уроку.
- •3.Робота над матеріалом уроку
6.Підсумок уроку
- Чи сподобались вам оповідання які ми сьогодні читали?
7.Домашнє завдання
- Читати оповідання.Відповідати на запитання.
Урок 6. В.Сухомлинський « Сьома дочка». А. Григорук «Той ще не музика, хто в дудку дме»
Мета: вчити учнів розуміти текст, виділяти головне, аналізувати; спонукати дітей до словесної творчості; розвивати зв’язне мовлення; переказувати прочитане, оцінювати вчинки героїв; виховувати любов до праці.
Хід уроку
1. Мовна розминка
-
Читайте швидко, чітко.
б ік бік бік біг бак рік бій бук сік бір бик вік
Скоромовка
Охт рпо юлзем аєбд, онав муот єатрпоев
(Хто про землю дбає, вона тому повертає)
Прочитати прислів’я на одному мовному видиху.Після короткого видиху, паузи і вдиху прочитати прислів’я повністю.Повторити 2-3 рази.
2. Перевірка домашнього завдання
Тести 1 Варіант
Борис Вовк « З кого песик приклад бере»
1. Бабуся запитала:
а) котра година; б)хто їй допоможе; в)хто наляпав на скатертину.
2. Олесь сказав, що це зробив
а)він; б)песик; в) тато.
3. Що зробила бабуся?
а) Насварилась на Пушка; б)вибачила Олеся; в) позвала маму.
4. Що сталось за кілька днів ?
а) У Олеся пропали капці; б)хтось пошматував капці; в) пропав Пушок.
5. На кого вказав песик?
а) На Олеся; б) на бабусю; в)на сестричку Віру.
6. З кого ж песик брав приклад?
а) З Олеся; б) з бабусі; в) З Віри.
Тести 2 Варіант
Валентина Осєєва « Сини»
1. Що робили жінки?
а)Розмовляли на вулиці; б)працювали на городі; в) брали воду з криниці.
2. Перша жінка хвалилась, що її син:
а) красивий; б) сильний; в) розумний.
3. Друга жінка хвалилися, що її син:
а)гарно співає; б)гарно танцює; в) швидко бігає.
4. Що сказала третя жінка?
а) Що її син найкращий; б) що її син завжди допомагає їй; в) нічого не сказала.
5. Що зробив третій син?
а) Колесом крутився; б) співав соловейком; в) допоміг матері.
6. Дідусь помітив:
а) всіх синів; б)тільки одного; в) двох синів.
3. Повідомлення теми і мети уроку.
Сьогодні на уроці ми з вами ознайомимось ще з двома творами з розділу «Рідна доміка рідна сім’я - тут виростає доля моя» А тепер прочитайте прислів’я і подивимось, яке з прислів’їв розкриває зміст цих оповідань.
вір нам вір лам
не сло а ді
( Не вір словам, а вір ділам)
Б ез ро бо ти день ро ком ста є
( Без роботи день роком стає)