
Технологічна карта (план) лекційного заняття 5-6.
Група
Дисципліна: Конституційне право України
Тема заняття: Система галузі конституційного права.
Мета заняття: навчальна: розглянути основні складові системи галузі конституційного права України, навчити студентів наводити приклади цих складових (принципів, конституційно правових норм, інститутів)
Виховна: розвивати у студентів інтерес до навчальної дисципліни «конституційне право України».
Інформаційно-технічне забезпечення заняття.
Наочні посібники: Конституційне право України, під ред., В.В. Копейчикова, - Київ: 2003 р.
Конституційне право України., за ред. Проф.. Погорілка К.:- 2009 р.
Заєць, Чушенко, Конституційне право України – Київ 2007 р.
Конституція України від 28.06. 96 р.
Коментар до Конституції України, К.: Інститут законодавства Верховної Ради України, 1996 р.
Роздатковий матеріал: Конституція України від 28.06.96 р.
Література:
1. Конституція України. К., 1996 р.
2. Конституційне право України / Під ред. В.В.Копейчикова, - Київ : Юрінком, 2003
3. Конституційне право України /за ред. Док. Юр.наук проф. І.Ф.Погорілка Київ: Наук. думка, 2000
4. Правознавство / за ред. В.В.Копейчикова. Київ: Юрінком 2000
5. Конституційне право право України / під редакцією Ю.Н.Тоданки – Х.,1998
6. Лисенков С.Л., Конституція України: Матеріали до вивчення, К., : Либідь, 1997.
7. Коментар до Конституції України, К., Інститут законодавства Верховної Ради України, 1996 р.
8. Омельченко Г. Правове регулювання та законодавче забезпечення судово-правової реформи в Україні // Право України.- 1998,- № 1.
Іі. Хід заняття
2.1. Організація заняття:
1. Перевірка наявності студентів.
2. Перевірка готовності до заняття.
3. Постановка навчальної мети.
2.2 План лекції:
Конституційно-правові норми.
інститути конституційного права.
2.3. Підсумок заняття:
Студенти закріпили знання по даній темі. Зясували, що виступає предметом даної науки, і для чого цей курс повинні вивчати юристи.
Навчилися на практиці розрізняти та виявляти різницю між основними складовими системи конституційного права.
2.4. Завдання для самостійної роботи студентів:
Методи конституційного регулювання.
Викладач_________________