Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
методичка(глушок).doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.05.2025
Размер:
528.9 Кб
Скачать

III. Заключна частина.

1. Домашнє завдання.

Мета: закріплення вживання дієслова сап у різних типах речень

Методичний прийом: усне пояснення, записування на дошці і в щоденниках, коментар алгоритму виконання.

2. Підведення підсумків уроку

Мета: оцінити роботу учнів на уроці, виставити оцінки. Стимулювати до самостійної роботи.

Методичний прийом: Аналіз роботи учнів, оцінювання та коментування оцінок, усне заохочення.

Орієнтовний зразок конспекту уроку-гри в початковій школі. (2 клас)

Тема: Наші улюблені тварини.

Мета: Повторити лексичні одиниці за темою «Тварини»; удосконалювати навички читання, письма, декламування віршів; вивчити нові вірші.

Розвивати пізнавальний інтерес, пам'ять, увагу, чуття мови, зді­бності учнів, знайомити з навколишнім світом. Сприяти розвиткові самостійності мислення і вміння працюва­ти в групах.

Прищеплювати любов до англомовної поезії. Виховувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови.

Обладнання: Картки з тваринами; постери зоопарку, домашніх тварин; слай­ди із зображенням тварин; DVD- програвач, телевізор; картки із завданнями.

Хід уроку:

I. Підготовка до іншомовного сприйняття.

1. Привітання. Уведення в іншомовну атмосферу.

Вчитель вітає клас, учні, у свою чергу, вітають учителя. Бесіда з дітьми.

Т: Do you like to go to the zoo? What animals can you see there? What's your favourite animal?

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we're going to speak about your favourite animals.

3. Фонетична розминка.

Учитель показує слайди, учні називаюсь тварин.

Т: What's this?

II. Основна частина уроку.

Вивчення вірша.

Т: Have you got a cat? Have you got a toy cat? Learn the poem about the cat. На дошці прикріплене зображення кота. Під малюнком — на­пис: «This is a cat».

I love my cat,

It's warm and fat.

My cat is grey,

It likes to play.

Повторення лексичних одиниць:

Т: Look at the pictures. Say what it is and write your answers.Учитель роздає картки кожному учневі.

Фонетична розминка. Вивчаємо вірш.

A black cat sat on a mat

And ate a fat rat.

Розминка.

Т: Draw a picture to the poem. Учні малюють і презентують свої роботи.

Розгадування загадок.

It has got small eyes and a small nose. It has got a long pink tail and short legs. It's white and grey. What is it? (A mouse.)

It has got a long tail and small ears. It has big eyes and a pink nose. It can be white or grey, brown or black. What is it? (A cat.)

Повторення написання слів.

T: Find the words. Знайди сховані слова :

cow cock

dog duck

frog zebra

hare hen

monkey mouse

mosquito cat

Гра «What is missing?»

Учитель прикріплює на дошці сім карток. Потім каже: «Close your eyes». Діти заплющують очі, учитель знімає одну з карток, ка­же: «Ореn your eyes. What is missing? » Учні відповідають. Далі учи­тель може знімати одразу 2—3 картки, учні пригадують ці слова.