Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
методичка(глушок).doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.05.2025
Размер:
528.9 Кб
Скачать

Орієнтовний зразок конспекту уроку англійської мови в початковій школі. (4 клас)

Тема уроку: День учня. Модальне дієслово сап.

Цілі уроку. Практична:

  1. Активізувати в мовленні учнів дієслова з теми «День учня».

  2. Ознайомити з модальним дієсловом сап і навчити вживати його у різних типах речень.

  3. Навчити учнів розповідати про їх дії протягом робочого дня та ставити однокласникам запитання про їх робочий день.

Розвивальна:

Розвивати комунікативні і творчі здібності, уяву учнів, удосконалювати вміння монологічного та діало­гічного мовлення, граматичні та лексичні навички.

Освітня:

Розширити філологічний кругозір учня. Залучити учнів до володіння культурою мовлення.

Виховна:

Виховати повагу до товаришів, уміння уважно їх слухати. Виховати розуміння необхідності та бажання виконувати фізичні вправи та активно проводити час.

Обладнання уроку: набір предметів шкільного вжит­ку, картки для інтерв'ю, граматична таблиця «Дієслово сап», знаки транскрипції, опорні, ключові слова на дошці, роздавальні картки, підручники, зошити.

Тип уроку: комбінований.

Схематичний план уроку:

  1. Організаційний момент (1 хв.).

  2. Мовленнєво-фонетична розминка (3 хв.).

  1. Опрацювання дієслів з теми «День учня». Тренування у вживанні дієслів

у Present Indefinite Tense (12 хв.).

  1. Фізкультхвилинка (1 хв.).

  2. Ознайомлення із дієсловом сап (7 хв.).

  1. Ознайомлення із вживанням дієслова сап в різних типах речень (7 хв.).

  2. Практичне застосування сап у мовленні (Інтерв'ю) (10 хв.).

  3. Підведення підсумків уроку. Оцінювання. Домашнє завдання (4 хв.).

Хід уроку:

І. Вступна частина.

1. Організаційний момент. Оголошення теми і мети уроку.

Мета: організація класу, налаштування учнів на спілкування англійською мовою.

Методичний прийом: бесіда з учнями.

-Hello, boys and girls! How are you? (I’т fine, thank you. I’т well, thanks. Not bad, thank you. Quite OK. All right). Today we are going to continue making up questions in Present Simple Tense and learn to use modal verb can in different types of sentences.

2. Мовленнєво-фонетична розминка.

Мета: удосконалення навичок вимови та підготовка учнів до сприймання нового граматичного мате­ріалу.

Методичні прийоми: повторення за учителем хором; складання і проговорювання віршів за зразком до малюнків.

a) Т.: То speak good English we must pronounce English words correctly. So let's practise some sounds and words. Учитель використовує транскрипційні знаки та опрацьовує звуки окремо і у словах:

[ æ ] have, stand, can; [і:] speak, clean, eat, see, me;

[t] two, take, sit, write; [k] can, clean, book, park, speak, drink;

[d] do, day, don't, read; [n] not, no, don't, open, stand, run, can.

b) T.: I have two eyes. And you? CI.: We have two eyes, too.

T.: I can see with them. And you?

CI.: We can see with them ,too.

T.: I have two eyes. And I can see

A pen and a pencil (показує учням предмети) in front of me.

T.: Do you like the rhyme? And now repeat after me.