Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Пояснювальна на диплом.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.05.2025
Размер:
426.5 Кб
Скачать

3. Етап розробки «написання програми»

Норма трудомісткості на цьому етапі залежить від макетів вхідної і вихідної інформації. У залежності від групи новизни алгоритму, виду інформації, складності контролю вхідної і вихідної інформації, мови програмування, норми трудомісткості коректуються на відповідні коефіцієнти.

Т3 = 18*1,31 = 23,58 чол./днів

Таблиця 6.8 – Види робіт для етапу розробки «написання програми»

Найменування роботи

Питома

вага

Група

складності

Категорія

програміста

Техніко-економічне обґрунтування програми

50%

I, II, III

II

Розробка технічного завдання

40%

I, II, III

III

Оформлення документації

10%

I, II, III

технік

Розрахувати трудомісткість цих робіт і зарплата за їхнє виконання.

Підсумкові трудомісткість і зарплата для етапу написання програми:

Т3 = 23,58чол./днів;

ЗП3 = 3539,41 грн.

Т3 = 18*1.31= 23.58 чол./днів Т31= 23.58* 0,5= 11,79 чол./днів

Т32=23,58*0,4=9,43 чол./днів Т33= 23,85 * 0,1 = 2,35 чол./днів

ЗП31= 11,79*163.5=1927,67 грн ЗП32= 9,43*147.15 = 1387,62 грн

ЗП33= 2,35*95,37 = 224,12 грн

4. Етап розробки «налагодження програми»

Норма трудомісткості на цьому етапі також залежить від макетів вхідної і вихідної інформації і відповідно до методики розрахунку коректується на поправочний коефіцієнт:

Таблиця 6.9 - Норма трудомісткості

В макетів вхідної інформації

В макетів вихідної інформації

Норма трудомісткості (чол./дні)

5

4

27

T4 = 27*1,31 = 35,37 чол./днів

Роботи, виконувані на цьому етапі, їхня питома вага в загальному обсязі роботи і необхідна кваліфікація фахівця для їхнього виконання наведені в таблиці 6.10.

Таблиця 6.10 Види робіт для етапу розробки «налагодження програми»

Найменування роботи

Питома вага

Група

складності

Категорія програміста

1

2

3

4

Синтаксичний контроль програми і корекція

2%

I, II, III

III

Налагодження логічної побудови програми

37%

I, II, III

II

Налагодження програми і перенос на машинні носії

27%

I, II, III

II

Корекція алгоритму і технічного завдання

9%

I, II, III

II

Здача в досвідчену експлуатацію

3%

I, II, III

III

Підготовка тестів і даних для тестування

11%

III

II

Тестування програми

11%

I, II, III

III

Розрахувати трудомісткість цих робіт і зарплата за їхнє виконання .

Підсумкові трудомісткість і зарплата для етапу налагодження програми: T4 = 35,37 чол./днів; ЗП4 = 5795.5 грн.

Т41=35.37*0,02=0,71 чол./днів Т42=35.37*0,37=13.09 чол./днів

Т43=35.37*0,27=9,55 чол./днів Т44=35.37*0,09=3,18 чол./днів

Т45=35.37*0,03=1,06 чол./днів Т46=35.37*0,11=3,89 чол./днів

Т47=35.37*0,11=3,89 чол./днів

ЗП41 = 0,71*147.15 = 104,48грн. ЗП42 = 13,09*163.5 = 2140.22 грн.

ЗП43 = 9,55*163.5= 1561.43грн. ЗП44 = 3,18* 163.5 =519.93грн.

ЗП45 = 1,06*147.15 = 155.98 грн. ЗП46 = 3,89* 163.5 = 636.02 грн

ЗП47 = 3,89*147.15 = 677.44 грн.

ЗП4 =104.48+2140.22+1561.43+519.93+155.98+636.02+677.44=5795.5 грн