
- •Розв’язання:
- •Розв’язання:
- •Розв’язання:
- •Розв’язання:
- •Розв’язання:
- •Дані відділу маркетингу
- •Бюджет витрат на збут
- •Дані виробничого відділу стосовно собівартості продукції
- •Дані фактичної і бюджетної контрольованої ставки накладних витрат
- •Стандартні витрати на виробництво однієї пачки
- •Розв’язання:
- •Розв’язання:
- •Розв’язання:
- •Задачі для самостійного розв’язку
- •Розвязання
- •Задачі тема 14
- •Варіанти для виконання задачі
- •Вихідні дані для виконання задачі
- •Т ема 13.(задачі 13.1, 13.3, 13,4)
Стандартні витрати на виробництво однієї пачки
Стаття |
Кількість |
Ціна, грн. |
Сума, грн. |
Матеріали |
40 кг |
0,30 |
12 |
Оплата праці |
2 год. |
5,00 |
10 |
Накладні витрати, грн. |
|||
- змінні |
2 год. |
3,00 |
6 |
- постійні |
2 год. |
1,00 |
2 |
Разом стандартна собівартість 30 |
За місяць було куплено 4100 кг сировини за 2148 грн. Ця сировина була використана для виробництва продукції.
Середня заробітна плата становила 4,8 грн./год., а її загальна сума – 1912 грн.
Стандарти були встановлені, виходячи з нормального обсягу виробництва – 125 пачок на місяць. Для цього рівня виробництва змінні витрати були заплановані в сумі 1750 грн. на місяць, а постійні – 1250 грн. на місяць. За місяць фактичні витрати склали 1880 грн., у тому числі постійні витрати – 1250 грн.
Необхідно: скласти розрахунок відхилень і стандартів по кожній статті, показавши, за рахунок яких факторів ці відхилення виникли.
Ціна за кг закупленої сировини = 2148/41 000 = 0, 52 грн
Кількість годин на виробництво = 1912/ 4,8 = 398,33 (год)
Кількість год не обхід на виготовл. 1 пачки = 398,33 / 125 = 3,19 (год)
Зміні витрати на 1 пачку = 1750 /125 = 14 грн
Пост.витр на 1 пачку = 1250 / 125 = 10 грн
Стаття |
Кількість |
Ціна, грн. |
Сума, грн. |
|||||
Матеріали |
40 кг |
40 кг |
0,30 |
0,52 |
12 |
20,8 |
||
Оплата праці |
2 год. |
3,19 |
5,00 |
4,8 |
10 |
15,31 |
||
|
|
Накладні витрати, грн. |
|
|||||
- змінні |
2 год. |
3,19 |
3,00 |
14 |
6 |
44,66 |
||
- постійні |
2 год. |
3,19 |
1,00 |
10 |
2 |
31,9 |
||
Собівартість |
|
|
|
|
30 |
112,67 |
Задача 7.5 Підприємство, що спеціалізується на виробництві меблів, запланувало випустити і реалізувати за місяць 100 шаф за ціною 100 тис. грн., тобто виторг повинен був скласти 1 млн. грн. Норми витрати основних матеріалів на виготовлення однієї шафи, а також планові ціни на матеріали подані у таблиці:
Найменування матеріалу |
Од. виміру |
Норма витрати матеріалу |
Ціна, грн. |
Витрата на випуск шаф |
||
план |
факт |
у натуральному вираженні |
сума, грн. |
|||
Піломатеріали |
м3 |
0,4 |
0,15 |
11000 |
40 |
440 000 |
Лаки |
л |
1,2 |
1,0 |
2000 |
120 |
240 000 |
Разом планові й змінні витрати |
680 000 |
Постійні витрати за той же період планувалися на рівні 200 тис. грн. Плановий прибуток дорівнює 1 200 000 грн. Фактично підприємство зробило і реалізувало 90 шаф за плановими цінами. Фактичний виторг склав 900 000 грн.
Найменування матеріалу |
Од. виміру |
Ціна, грн. за од. (факт) |
Фактична витрата матеріалів на фактичний випуск |
||
у натуральному вираженні |
сума, грн. |
||||
Піломатеріал |
м3 |
10500 |
40,5 |
4 252 50 |
|
Лак |
л |
2200 |
90 |
1980 00 |
|
Разом фактичні змінні витрати |
6 232 50 |
Постійні витрати за той же період склали 180 000 грн. Фактичний прибуток дорівнює 96750 грн.
Розрахувати значення відхилень, викликаних різними факторами.