- •З педагогічної практики
- •Ознайомлення з навчальним закладом та перспективами його розвитку і вивчення методичної роботи в навчальному закладі.
- •Вивчення колективу навчально-виробничої групи
- •Психолого-педагогічна характеристика на Басич Анна
- •Психолого-педагогічна характеристика на Поліщук Оксана
- •Ознайомлення з методикою проведення уроків професійно-теоретичного циклу.
- •Письмовий аналіз уроку теоретичного навчання.
- •Загальні відомості про урок.
- •Санітарно-гігієнічний стан кабінету.
- •Форми організації уроку, зміст і оснащення уроку.
- •Діяльність викладача на уроці.
- •Письмовий аналіз уроку теоретичного навчання.
- •Загальні відомості про урок.
- •Санітарно-гігієнічний стан кабінету.
- •Форми організації уроку, зміст і оснащення уроку.
- •Діяльність викладача на уроці.
- •Письмовий аналіз уроку теоретичного навчання.
- •Діяльність викладача на уроці.
- •Письмовий аналіз уроку теоретичного навчання.
- •Загальні відомості про урок.
- •Санітарно-гігієнічний стан кабінету.
- •Форми організації уроку, зміст і оснащення уроку.
- •Діяльність викладача на уроці.
- •План конспект відкритого уроку теоретичного навчання.
- •Хід уроку:
- •Iiі. Оголошення теми та мети уроку.
- •V. Пояснення нового матеріалу.
- •Основні поняття в Інтернет.
- •Складові Internet.
- •3. Служби Internet
- •4. Технологія роботи в Інтернет.
- •Види підключення до Internet :
- •Комутоване (сеансове) підключення:
- •Некомутоване (постійне, виділене) підключення:
- •VI. Закріплення вивченого матеріалу.
- •VII. Домашнє завдання
- •Протокол обговорення відкритого уроку теоретичного навчання.
- •План конспект відкритого уроку теоретичного навчання.
- •2. Мотивація теми і мети уроку (2 хв.)
- •4. Підведення підсумків конкурсу (4 хв.).
- •5. Підведення підсумків уроку (2 хв.).
- •6. Домашнє завдання (1 хв.).
- •Поза навчальна виховна робота в професійно-технічному навчальному закладі.
- •План позакласної виховної роботи на період проходження практики.
- •Психолого-педагогічний аналіз позакласного виховного заходу.
- •1. Організація позакласного заходу
- •2. Проведення виховного заходу.
- •3. Психолого-педагогічні висновки.
- •Психолого-педагогічний аналіз позакласного виховного заходу.
- •1. Організація позакласного заходу
- •2. Проведення виховного заходу.
- •3. Психолого-педагогічні висновки.
- •План-конспект відкритого позакласного виховного заходу.
- •1 Зовнішнє оформлення
- •Протокол обговорення відкритого позакласного виховного заходу.
- •Науково-дослідницька робота.
- •Висновки
План конспект відкритого уроку теоретичного навчання.
25.04.13р
Група №9
Предмет: Основи роботи з ПЕОМ.
Тема: Комп’ютерна мережа Internet.
Тема уроку: Контрольна робота.
Тип уроку: Перевірка рівня знань.
Мета уроку:
дидактична: виявити та перевірити рівень засвоєння навчального матеріалу, зокрема досягнення передбачених програмою обов’язкових результатів навчання. Перевірити вміння учнів застосовувати свої знання та навики, працювати самостійно; якість та швидкість виконання практичних завдань;
розвиваюча: розвивати логічне мислення, уяву, навики
самостійної роботи, самоконтролю та самоаналізу.
виховна: виховувати самостійність, відповідальність,
дисциплінованість, бережливе ставлення до техніки, зацікавленість обраної спеціальності.
Тип уроку: урок перевірки знань, умінь та навиків.
Вид уроку: урок – конкурс.
Методи навчання: інструктаж, гра-естафета, тестування,
індивідуальні вправи.
Між предметні зв'язки уроку:
Охорона праці,
Основи роботи з ПЕОМ (теорія), Виробниче навчання.
Оснащення уроку:
ПК, Сеleron (R);
Тестові завдання;
Умови практичних завдань;
Критерії оцінювання;
Підсумкова таблиця.
Хід уроку:
1. Організаційна частина (до 1 хв.) .
Перевірка присутності та готовності учнів (інформація чергового групи про відсутніх).
2. Мотивація теми і мети уроку (2 хв.)
Протягом 4 годин ми з вами вивчали тему Комп’ютерна мережа Internet. Ми вивчали загальні відомості та можливості всесвітньої комп’ютерної мережі. Засвоїли навики створення та користування електронною поштою, написання та надсилання електронних листів. Навчились здійснювати пошук необхідної інформації. А також засвоїли багато інших аспектів, які необхідні для ефективної роботи оператора ЕОМ. У подальшому відбуватиметься лише вдосконалення засвоєних навиків.
Як підсумок даної теми цікаво було б провести перевірочне заняття у вигляді конкурсу «Кращий фахівець по роботі з комп’ютерною мережею Інтернет»
3. Інструктаж. В кінці конкурсу кожен з вас отримає оцінку за підсумком набраних балів. Наш конкурс буде проходити в 3 етапи: І етап. Гра-естафета «Техніка безпеки під час роботи з ПК», ІІ етап. Практичний тур, ІІІ етап. Теоретичний тур – тестування.
За кожен етап ви отримаєте бали, максимальна кількість балів 25, в кінці уроку журі (класний керівник, завуч) просумує всі бали та визначить переможця конкурсу:
І етап. Гра-естафета «Техніка безпеки під час роботи з ПК» (до 6 хв.)
1. Кожен з вас по черзі називає правила ТБ в комп’ютерному кабінеті, правила не повинні повторюватись. За кожне назване правило ТБ ви отримуєте 1 бал.
2. Виконання естафети. (до 4 хв.)
3. Підведення підсумків І етапу. (до 2 хв.)
ІІ етап. Практичний тур – практичні завдання. (до 20 хв.)
1. Кожному з вас будь роздані практичні завдання ( запитання, відповідь на яке ви повинні знайти в Інтернеті та оформити правильну, зрозумілу, коротку відповідь) та критерії їх оцінювання. На виконання завдання у вас 20 хвилин. До уваги також береться естетичне оформлення та час виконання. Першому хто виконає завдання + 1 бал. Виконане надсилаєте електронною поштою по вказаній адресі та зберігаєте у папці Internet власного каталогу під іменем Конкурс.doc.
2. Виконання завдання. (до 20 хв.)
Поки журі виконує перевірку та виставлення балів ІІ етапу ми переходимо до виконання останнього етапу.
ІІІ етап. Теоретичний тур – тестування. (до 7 хв.)
У кожного з вас на робочому столі є Тест з теоретичними питаннями по темі Комп’ютерна мережа Internet. Ви повинні вибрати із списку відповідь на запитання. Після того як ви дасте відповіді внизу документу відобразиться ваша оцінка. На виконання завдання у вас 5 хвилин. Ваша оцінка і буде кількістю балів яку ви отримаєте за цей етап.
Виконання тесту. (до 5 хв.)
3. Підведення підсумків ІІІ етапу (до 2 хв.)
4. Підведення підсумків ІІ етапу. (до 2 хв.)
