Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
shpory_k_r_1_marketing.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.05.2025
Размер:
119.4 Кб
Скачать

1.Зробити висновок про генеральну сукупність.

2. 700,300,900

3.Диференціювати товар на ринку серед собі подібних.

4.Похід в бібліотеку.

5. ТМ.

6.Управляючий по технології виробництва. 7.Цільові ринки.

8. Падаючий.

9. МНС.

Задача 1

Рішення. P1=0.9,P1=300*0.9=270грн VC=140грн/од FC1=20000+20000=40000грн TR0=V0*P0=200*300=60000г TC0=FC+VC0*V0=20000+150*200=50000грн Прибыль=60000-50000=10000 TR-TC=10000 TR1=P1*V1=270*V1 TC1=FC+VC*V1=40000+140V1 270V1-40000-140V1=10000 130V1=50000 V1=385од

Варіант №19

1. Теоретична частина – 5 балів.

Процес управління маркетингом (зміст маркетингової діяльності). (Визначення, особливості, приклади).

Процес управління маркетингом — це розроблений послідовний комплекс маркетингових дій, спрямованих на реалізацію маркетингових функцій та принципів, у результаті яких мають бути виявлені і задоволені потреби споживачів, а фірма повинна отримати очікуваний прибуток.

Процес управління маркетингом складається з п'яти послідовних етапів, кожний з яких передбачає виконання певних запланованих заходів

Управління маркетингом — це аналіз, планування, запровадження в життя і

контроль за здійсненням заходів, розрахованих на встановлення,

закріплення і підтримку вигідних обмінів з цільовими покупцями заради

досягнення певних завдань організації, таких, як одержання прибутку,

зростання обсягу збуту, збільшення частки ринку і т.п.

Тести

1. Зрілість.

2. Задоволення потреби.

3. Ремаркетинг..

4. Проблема дослідження не відома.

5. Сукупність товарів, покупців, продавців та інших учасників ринку. .

7. Цільові ринки.

8. Особисте..

9. 700,300,900

10. Особливого попиту

Задача 1

P1=0.9,P1=300*0.9=270грн VC=140грн/од FC1=20000+20000=40000грн TR0=V0*P0=200*300=60000г TC0=FC+VC0*V0=20000+150*200=50000грн Прибыль=60000-50000=10000 TR-TC=10000 TR1=P1*V1=270*V1 TC1=FC+VC*V1=40000+140V1 270V1-40000-140V1=10000 130V1=50000 V1=385од

Задача 2

Sx=38/корень250=2,4 175-7.2<m<175+7.2 167.8<m<182.2 M=175+-7.2

Варіант №20

1. Теоретична частина – 5 балів.

Ринок-це система обміну, яка задовольняє конкретні вимоги, зокрема такі: кожен покупець може вибрати один з декількох товарів, які відрізняються якістю, умовами доставки, гарантією, ціною тощо.

Рынок ― совокупность существующих и потенциальных покупателей товара.

Рынок продавца - это такой рынок, на котором продавцы имеют больше власти и где наиболее активными «деятелями рынка» приходится быть поку¬пателям.

Рынок покупателя ― это такой рынок, на котором больше власти имеют покупатели и где наиболее активными «деятелями рынка» приходится

Тесты

1. Конверсійний

2. Здійснюється задоволення потреб

3.Якість.

4.Прибутковість підприємства, попит, інтереси суспільства

5.Диференціювати товар на ринку серед собі подібних.

6. Асортимент більш вузьке поняття, входить до складу номенклатури

7. ESOMAR.

8. Перегляд журналу «Облік і аудит».

9. Опитування респондентів.

10.Виділення переваг товару серед товарів-аналогів.

Задача 1

1й сегмент

E о= 1980*103%=2039,4млн.од

Д б= V б/Е б=54/1980*100=2,72%

Д о= Дб+5%=2,72+5=7,72

Vо=Ео*До=2039,4*7,72=157,44млн.од

2й сегмент

Е б= V б/Д б=75/0,04=1875млн.од

Е о=1875*1,11=2081,25 млн.од

V о=Е о*Д о=2088,25*0,08=166,5млн од

3й сегмент

V б=Дб*Еб

V б=45*0,12=5,4млн.од

V о=5,4-1=4,4 млн.од

V=157.44+166.5+4.4=328.34 млн.од

Задача 2

р=0,9545 t=1.96

δ =0.05 Д=0,003

n= t²*δ²/Д= 1,96²*0,05²/0,003²=1067

Варіант №21

1. Теоретична частина – 5 балів.

Ринкові і маркетингові можливості. Вибір маркетингової можливості підприємства. (Визначення, особливості, приклади).

Важливою характеристикою ринку є його місткість, під якою розуміють максимально можливий обсяг продажу певного товару, протягом року, виражений у натуральних або вартісних одиницях.

Маркетингова можливість фірми - привабливий напрямок маркетингових зусиль , на якому конкретна фірма може добитися конкурентноїпереваги. Маркетингова можливість повинна точно відповідати цілямі ресурсів компанії.

Кожну можливість необхідно вивчити з точки зору величини і характеруринку. Процес цей складається з трьох етапів: заміри і прогнозуванняпопиту, сегментування ринку, відбір цільових сегментів ринку і позиціонування товару на ринку.

Сегментування ринку. Ринок складається з безлічі типів споживачів, безлічі товарів,безлічі потреб. Групи споживачів можуть формуватися по географічнихознаками (регіони, міста), демографічними ознаками (стать, вік,рівень доходів, рівень освіти), соціографічних ознаками  (приналежність до суспільного класу, спосіб життя) і поведінковихознаками (приводи для покупок, шукані вигоди, інтенсивність споживання).

Вибір цільових сегментів ринку. Фірма може вирішити вийти на один або декілька сегментів конкретного ринку. 

Позиціонування товару на ринку. Діяч ринку повинен ясно уявляти собі, чим відрізняються один від одногоза своєю дією існуючі марки, як їх рекламують, які їхні ціни і тощо.

  1. 700,300,900

  2. Активність серед покупців.

  3. Виділення переваг товару серед товарів-аналогів

  4. Стиль життя.

  5. Концепція маркетингу має двоєдину мету.

  6. Платоспроможна потреба.

  7. Негативний.

  8. Первинна

  9. Визначити проблему дослідження.

  10. Коли проведено попереднє дослідження.

Задача 2

Sx=38/корень 250=2,4

175-7.2<m<175+7.2

167.8<m<182.2

M=175+-7.2

Варіант №22

1. Теоретична частина – 5 балів.

Маркетинговая среда предприятия- это совокупность факторов, действующих за пределами фирмы и влияющих на её результаты. Делится на внутреннюю и внешнюю среду. Внешняя среда делится на макро и микро среду. Макро-влияют на работу предп-я, но предп-е не может повлиять на эти факторы. Микро- подлежат воздействию со стороны предприятия и оказывают на него влияние.

Микро среда- это поставщики, контактные аудитории (банки и др.), конкуренты, потребители, посредники.

Макро среда- это НТП, культурный фактор ,демографический, правовой, экологический, социально-экономический.

  1. Демаркетинг

  2. Розрізняють шість типів організації служби маркетингу.

  3. Підвищення якості товару

4. Вигода, зміст, додатки.

5. Граничну похибку вибірки.

6. Коли проведено попереднє дослідження.

7. Перегляд журналу «АВТОБАЗАР».

8.. ®

9. Управляючий по технології виробництва

10. Цільові ринки.

Задача 1

Задача 2

95%=1,96 δ² =0,25 ∆=2%=0,02

Решение

n= t²*δ²/∆²

n = 1.96² * 0,25 / 0,02² = 3,8416 * 0,25 / 0,0004 = 2401 чоловік

Варіант №23

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]