
Н
Інтегрований урок ( математика, я і Україна, трудове навчання)
Тема:Подорож до весняного лісу.
Мета: узагальнити знання учнів про додавання і віднімання в межах 20, знання про перші весняні квіти, перелітніх та зимуючих птахів. Навчити виготовляти з геометричного матеріалу шпаківню. Розвивати логічне мислення, зв’язне мовлення учнів. Виховувати бережне ставлення до природи.
Тип уроку:урок-подорож
Вид уроку: інтегрований
Обладнання: проектор, ілюстрації, картки, заготовки для шпаківні.
Хід уроку.
Організація класу. Привітання
Працюємо старанно, щоб почути у кінці, що у нашому 1- му класі діти просто молодці.
Психологічне настроювання. Налаштуємося на роботу.
Очі дивляться-(діти) та все бачать.
Вуха слухають – (дти) та все чують.
Голова – (діти) думає.
Яким буде урок (діти) – цікавим!
Які у мене діти? – (діти) найкращі!
Нехай мої та ваші надії здійсняться.
2. Актуалізація і корекція опорних знань.
У нас сьогодні незвичайний урок. Помандруємо ми з вами до весняного лісу. І що ж ми чекаємо від уроку?
Слайд 1.
Хочу дізнатися: що таке весна?
Хочу навчитися: каліграфічно і правильно писати, розв’язувати приклади та задачі, робити висновки, виготовляти шпаківню.
Хочу побачити: як змінилася природа навесні.
Слайд 2
Якою ви уявляєте весну?
Це голубе небо з білими пухнастими хмаринками і тепле сонечко.
Це дзвінкі струмочки, веселі джерельця, які прокинулися від сну.
Це перші первоцвіти, красиві, ніжні дуже приємні квіти.
Це перші листочки на деревах та кущах та перший весняний дощик..
Це перші метелики,які літають над квітами. Перші пташки, які повернулися з вирію.
Це веселі і життєрадісні діти 1 класу,як йдуть подорожувати до лісу, щоб помилуватися природою, погратися, подихати свіжим повітрям та погодувати птахів та тварин.
Для мене це ніжна, весела, співуча, тепла, ясна, гомінка, сонячна, різнокольорова… (весна). В цьому році вона забарилася. Усі давно чекали на неї: і люди, і птахи, і звір. Її краса здатна зачарувати людину.
Хвилинка каліграфії.
Слайд 3
І так в подорож ! І першу ми зустрічаємо квітку кульбабку.
Квіточка подарувала вам цифри від 10……до……. 20. Запишіть їх. Визначте, скільки в них десятків, скільки одиниць?
Гра « Мікрофон»