
- •Хід уроку
- •I.Актуалізація знаньучнів
- •1.Картки для індивідуальної роботи
- •2.Усні обчислення
- •2.Виконання завдання № 46
- •III.Розвиток математичних умінь
- •1. Робота над задачею 45.
- •2.Робота над задачами (колективно)
- •3.Гра «Ланцюжок»
- •IV. Підсумок уроку
- •Хід уроку
- •I.Актуалізаці язнань учнів
- •1.Робота з картками
- •2.Усні обчислення
- •2) Виконання завдання № 51.
- •4.Перевірка роботи за картками
- •II.Робота над новим матеріалом
- •1.Виконання завдання 53
- •1.Виконання завдання № 49.
- •Хід уроку
- •I.Актуалізаціязнаньучнів
- •1.Усні обчислення
- •4) Робота за таблицею розрядів.
- •II. Опрацювання нового матеріалу
- •2. Виконання завдання 63 на с.119
- •3.Виконання завдання №64.
- •III. Розвиток і закріплення знань
- •1.Робота в зошиті з друкованою основою
- •2.Виконання завдання 65.
- •IV. Підсумок уроку
- •Хід уроку
- •3) Перевірка роботи за картками.
- •II.Робота над новим матеріалом
- •1) Виконання завдання № 66.
- •2) Виконання завдання № 67.
- •2.Гра «магазин»
- •IV. Підсумок уроку
- •Хід уроку
- •4.Перевірка роботи за картками
- •IV.Підсумок уроку
- •Хід уроку
- •I.Актуалізація знань учнів
- •3.Перевірка роботи
- •Хід уроку
- •2.Математичний диктант
- •II. Робота по темі.
- •1. Виконання завдання №88(коментовано)
- •2. Виконання завдання 93
- •3. Виконання завдання №94
- •4. Виконання завдання №95
- •III. Підсумок уроку
1.Виконання завдання № 49.
2.Робота над задачею № 50
Фізкультхвилинка
3. Робота над задачею № 56
4.Задача з логічним навантаженням
Жук відбіг від нірки на 10м, а потім пробіг у протилежному напрямку 20 м. На якій відстані від нірки опинився жук?
IV. Підсумок уроку
Картка 1
•Розв’язати приклади.
9 + 9 4 + 7 14 – 8 15 – 9
8 + 7 11 – 5 0 + 3 9 + 0
8 – 0 12 – 7 8 + 5 6 + 9
•Перший доданок 6, другий доданок 7. Знайти суму.
Картка 2
Розв’язати задачу.
На подвір’ї було 15 курей. Спочатку господарка загнала до пташника 4 курки, а потім — ще 3. Скільки курей залишилось на подвір’ї?
Картка 1
•Розв’язати приклади.
9 + 9 4 + 7 14 – 8 15 – 9
8 + 7 11 – 5 0 + 3 9 + 0
8 – 0 12 – 7 8 + 5 6 + 9
•Перший доданок 6, другий доданок 7. Знайти суму.
Картка 2
Розв’язати задачу.
На подвір’ї було 15 курей. Спочатку господарка загнала до пташника 4 курки, а потім — ще 3. Скільки курей залишилось на подвір’ї?
Картка 3
•Розв’язати колові приклади.
16 – 8 9 + 2
11 – 4 8 + 9
17 – 8 7 + 9
•Накреслити 1 відрізок довжиною 11 см, а другий — на 5 см менший за перший.
Картка 3
•Розв’язати колові приклади.
16 – 8 9 + 2
11 – 4 8 + 9
17 – 8 7 + 9
•Накреслити 1 відрізок довжиною 11 см, а другий — на 5 см менший за перший.
Тема. Письмова нумерація чисел. Записування чисел під диктовку. Грошові монети та банкноти України. Порівняння чисел.
Мета: формувати в учнів уміння поновлювати деформований числовий ряд; ознайомити з грошовою одиницею «гривня»; розвивати логічне мислення; виховувати інтерес до професії продавця.
Хід уроку
I.Актуалізаціязнаньучнів
1.Усні обчислення
1) Робота з таблицею першої сотні.
•Назвати всі числа, в яких 4 десятки.
•Назвати число, в якому 10 десятків.
•Назвати «сусідів» числа 45, 20, 90, 60.
2) Назвати числа, яких не вистачає у ряді: 33, …, …, 36, …, …, 39, …, 41.
3) У кожної пташки — картки з числами. Допоможіть розташувати
їх за порядком.
25 20 30 29 21 53 55 60
26 22 24 27 28 57 59 51 58 61
23 52 54 56
4) Робота за таблицею розрядів.
Десятки |
Одиниці |
|
|
Вставити числа: 55, 73, 89, 23, 45, 59, 28.
Фізкультхвилинка
II. Опрацювання нового матеріалу
1. Знайомство зі співвідношенням між гривнею і копійкою (с№62)
Оля йшла, йшла, йшла,
Гаманець знайшла!
—А там – монети. Давайте їх розглянемо.
—Отже, які бувають монети?
—А тепер розглянемо зображення банкнот. Скільки копійок за вартістю дорівнює одній гривні?
—Чи знаєте ви, хто з державних діячів або видатних людей України зображений на цих банкнотах? (Князь Володимир Великий, Ярослав Мудрий, гетьман Богдан Хмельницький та Іван Мазепа, поети Іван Франко і Тарас Шевченко, учений та державний діяч Грушевський).
—Існують ще грошові банкноти із зображенням Лесі Українки(200 грн) та Григорія Сковороди (500 грн)