
- •Індивідуальний план роботи
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Holidays in Britain
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Holidays in Ukraine
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Past Simple
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Hobby
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Unusual hobby. Construction to be going to
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: School life
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Books are meant to read
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: The Role of Books in School Life.
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Family
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: My Family and Friends.
- •Хід уроку
- •Позаурочний захід «Ми любимо англійську мову»
- •IV курсу 43 групи факультету іноземної філології
- •План розміщення учнів у класі
- •Аналіз уроку №1 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
- •Аналіз уроку №2 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
- •Аналіз уроку №3 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: School life
Мета уроку: Формування умінь і навичок мовного спілкування учнів з теми уроку.
Цілі уроку:
практична: Навчати використовувати нові слова у діалогічному та монологічному мовленні вчити учнів складати спеціальні запитання та відповідати на них;
освітня: Контроль знань лексичних одиниць по темі, закріплення вимовних навичок, поширити знання учнів з теми "School Library";
розвиваюча: Розвиток пізнавального інтересу учнів, розвивати мовленнєві здібності учнів, розвивати вміння письма, розвивати здібності учнів до комунікації, удосконалювати техніку читання, сприяти вмінню логічно та послідовно висловлювати свої думки вголос;
виховна: виховувати толерантне ставлення до думки співрозмовника, культуру спілкування, виховувати інтерес до життя дітей в інших країнах.
Обладнання: підручник "English", зошити, мультимедійна апаратура, граматичні схеми, картки з тестами, словники, роздавальний матеріал.
Схематичний план уроку
Початок уроку Час
I. Організація класу ……… 3 хв
II. Перевірка домашнього завдання………………………………………….. 8 хв
Основна частина уроку
III. Читання ………………………………………………………………. 9 хв
IV. Лексика……………………………………………………………….. 6 хв
V. Говоріння……………………………………………………………... 7 хв
VI. Письмо ………………………………………………………………. 8 хв
Заключна частина уроку
VII. Пояснення домашнього завдання ……… 2 хв.
VIII. Підсумки уроку ……… 2 хв.
Хід уроку
№ п/п |
Етап уроку |
Зміст роботи |
Час |
Обладнання |
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
|
Організаційний момент
Перевірка домашнього завдання
Лексика
Говоріння
Читання
Письмо
Пояснення домашнього завдання
Підсумки уроку |
- Good morning, pupils! I'm glad to see you. Who is on duty today? Thanks. Let’s start our lesson. Today we are going to speak about school. You'll know the names of school rooms. By the end of our lesson you'll be able to describe our school. Is our school new or old? Is our school big or small? How many floors has our school got? What subjects do you study at school?
Let’s check your home task. Your home task was to do Ex 1 (с. 98), 2 (с. 99),. Who will be the first.
Read the names of places in school and guess what they mean. Do we have these places in our school? What floor are they on in our school?
You see some questions on the blackboard. Now every two people will come to the blackboard and role play a little dialogue.
Work in groups. All the pupils are divided into A and B. They all receive just the same text, but with different gaps. You must read the text, do the tasks: correct the sentences, match the words with their translations and make some questions for the other group. You can consult the English – Ukrainian Dictionary if you need. Have you finished? Hand in your papers.
«Guess the Room». Т: You leave your clothes and umbrellas in... You have your lunch in... You can find your teacher in... If you feel not very well, you go to... You sing songs and speak English in... You can find the headmaster in... If you need a book, you'll go to... You can run and jump in... You have concerts in... You study about old times in... You study computers in...
Your home task is Ex 3, 4 p. 103 and to learn new vocabulary.
Everybody worked very good. Your marks are... The lesson is over. Goodbye and have a good day. |
3 хв
8 хв
6 хв
7 хв
9 хв
8 хв
2 хв
2 хв |
Класний журнал
Підручник
Роздатковий матеріал
Дошка, підручник
Дошка
Робочі зошити.
Дошка, класний журнал
Класний журнал |
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут філології та суспільствознавства
Факультет іноземної філології
Кафедра англійської мови
План-конспект уроку №7
проведеного у 5-A класі школи №3
студентом 43 групи
Савчуком Юрієм
Методист
з англійської мови:
Галай О.В.
Вчитель
з англійської мови:
Гребенюк В.М.
Умань 2013