
- •Індивідуальний план роботи
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Holidays in Britain
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Holidays in Ukraine
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Past Simple
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Hobby
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Unusual hobby. Construction to be going to
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: School life
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Books are meant to read
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: The Role of Books in School Life.
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Family
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: My Family and Friends.
- •Хід уроку
- •Позаурочний захід «Ми любимо англійську мову»
- •IV курсу 43 групи факультету іноземної філології
- •План розміщення учнів у класі
- •Аналіз уроку №1 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
- •Аналіз уроку №2 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
- •Аналіз уроку №3 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Past Simple
Мета уроку: Формування умінь і навичок мовного спілкування учнів з теми уроку.
Цілі:
практичні: повторити і закріпити лексику теми «Свята в англомовних країнах»; тренувати учнів у вживанні лексики в усному та писемному мовленні; ознайомити учнів із правилами утворення та вживання Past Simple.
освітня: долучати учнів до культури країни, мова якої вивчається; розширювати філологічний кругозір учнів;
розвиваюча: розвивати пам’ять, увагу, мислення учнів та мовленнєві здібності, вміння визначати головні та другорядні факти ;
виховна: виховувати уважність та спостережливість, виховувати в учнів етику спілкування з друзями.
Обладнання: підручник, робочий зошит, таблиці.
Схематичний план уроку
Початок уроку Час
I. Організація класу …….… 2 хв
II. Перевірка домашнього завдання………………………………………….. 10 хв
Основна частина уроку
III. Граматика …………………………………………………….………. 10 хв
IV. Читання ………………………………………………………….……. 8 хв
V. Письмо …………………………………………………………………. 11 хв
Заключна частина уроку
VI. Пояснення домашнього завдання .……… 2 хв.
VII. Підсумки уроку ….…… 2 хв.
Хід уроку
№ п/п |
Етап уроку |
Зміст роботи |
Час |
Обладнання |
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
|
Організаційний момент
Перевірка домашнього завдання
Граматика
Читання
Письмо
Домашнє завдання
Підсумки уроку |
Good morning, children! Sit down! Get ready for the lesson. Let’s start our English lesson now. What day is it today? Who is absent today?
Ex.2. p.96. – Let’s check your home task. Read and translate the text one by one and answer my questions, please: What do people celebrate in Britain in winter? When do they celebrate Christmas in Ukraine and Britain? Is Valentine’s Day popular in your town? What holidays do Ukrainian people have in winter?
Past Simple використовується для вираження дії, що сталася у минулому. Цей час вживається для опису подій, що мали місце в минулому, а також під час розмови про події у минулому. Past Simple вживається: 1. Для вираження дії, що регулярно відбувалася у минулому: Last winter I spent a lot of time in the library. – Минулої зими я проводив багато часу в бібліотеці. 2. Для вираження дії в минулому, що відбулася протягом деякого проміжку часу в минулому. а) час дії може бути виражено за допомогою слів: yesterday вчора, last week минулого тижня, an hour ago годину тому, the other day днями, on Monday в понеділок, in 1917 в 1917 році, during the war під час війни тощо: The ship arrived yesterday. Корабель прибув вчора. б) час здійснення дії може бути виражений також за допомогою підрядного речення: Не called when I was at the Institute. – Він заходив, коли я був в інституті. в) про час здійснення дії явно може не бути вказано у реченні: I got the pen in Penza. – Я купив цю ручку в Пензі (мається на увазі: коли я був у Пензі). 3. Для вираження простого факту в минулому. The house stood on the hill. – Будинок стояв на пагорбі. What did you say? – Що ви сказали? 4. Для вираження послідовності минулих дій: He came to the table, took a pen and started writing. – Він підійшов до столу, взяв ручку і почав писати. Отже, підведемо підсумки: 1. Звичайна регулярна дія в минулому. 2. Дія, що сталася в минулому протягом якогось часу. 3. Простий факт у минулому. 4. Послідовні дії у минулому.
And now open your books at page 98 and read the text „Eeyore’s birthday“. But before look at the blackboard and try to read new words correctly. Who will you start?
Look at the pictures on the page 99 and write the short retelling of the story.
Ex. 3 p. 99 - In this exercise you have to write the story using the pictures and retell it.
Everybody worked very good. Your marks are. The lesson is over. Goodbye and have a good day. |
3 хв
10 хв
10 хв
8 хв
11 хв
2 хв
2 хв.
|
Класний журнал
Підручник
Роздатковий матеріал
Дошка, таблиці, підручник
Робочі зошити.
Класний журнал
Класний журнал |
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут філології та суспільствознавства
Факультет іноземної філології
Кафедра англійської мови
План-конспект уроку №4
проведеного у 5-A класі школи №3
студентом 43 групи
Савчуком Юрієм
Методист
з англійської мови:
Галай О.В.
Вчитель
з англійської мови:
Гребенюк В.М.
Умань 2013