
- •Індивідуальний план роботи
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Holidays in Britain
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Holidays in Ukraine
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Past Simple
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Hobby
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Unusual hobby. Construction to be going to
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: School life
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Books are meant to read
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: The Role of Books in School Life.
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Family
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: My Family and Friends.
- •Хід уроку
- •Позаурочний захід «Ми любимо англійську мову»
- •IV курсу 43 групи факультету іноземної філології
- •План розміщення учнів у класі
- •Аналіз уроку №1 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
- •Аналіз уроку №2 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
- •Аналіз уроку №3 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
Аналіз уроку №3 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
Тема: «Мої захоплення»
Цілі:
практична: вчити учнів вести діалог за ситуацією з використанням опор;
освітня: розширити знання учнів про захоплення та їх користь для здоров’я;
розвиваюча: розвивати вміння спілкуватися, зокрема вести діалог,
розвивати здібності учнів до розподілу уваги;
виховна: розширити світогляд, вміти висловлювати свої погляди.
Поставлені цілі уроку відповідали типу уроку.
Структура і зміст уроку:
І. Організаційний момент.
ІІ. Мовленнєва зарядка.
ІІІ. Перевірка домашнього завдання.
IV. Продовження нової теми.
V. Закріплення нового матеріалу.
VI. Пояснення домашнього завдання.
VII. Підсумки уроку.
Бесіда відбувалася досить активно, учні приймали активну участь в обговоренні нової теми. Вчитель використовував такий прийом навчання як бесіда. Вчитель використовував методи усного контролю, методи письмового контролю, метод самоконтролю та спостереження за навчальною діяльністю учнів. Мова була зрозумілою та повністю відповідала вимогам. Вчитель повністю адаптувався до рівня мовної підготовки учнів і вимог шкільної програми. Вчитель досить чітко і доступно формулював завдання та зверненість його мовлення до учнів.
Результати уроку
Учні добре засвоїли тему подану вчителем, про що свідчила їх активність під час уроку. Тема даного уроку була досить актуальною і цікавою для учнів.
Рівень сформованості мовленнєвих навичок та вмінь на досить високому рівні, учитель був досить активним, учні були сконцентровані, зацікавлені та активні. Оцінки дітей відповідало їх знанням.
Тема: «Мої захоплення»
Етапи уроку |
Діяльність вчителя |
Діяльність учнів |
Примітки |
Організаційний етап
Пояснення нового матеріалу
Закріплення нового матеріалу
Підсумки уроку
Домашнє завдання
|
Вчитель вітається з дітьми. Запитує чергового, яке домашнє завдання та перевіряє присутність на уроці.
Потім вчитель повідомляє нову тему і зачитує нову лексику, аби учні повторювали їх хором, потім пропонує кожному по черзі зачитати їх.
Вчитель дає учням завдання прослухати текст, у якому йдеться про раціональне харчування людини.
В кінці уроку вчитель оцінює активність учнів на уроці.
Вчитель задає домашнє завдання: впр.6 ст.166, Написати твір-мініатюру про свої захоплення |
Учні вітаються з учителем, черговий учень повідомляє дату,домашнє завдання і називає прізвища відсутніх.
Учні записують тему уроку до своїх зошитів. Повторюють хором за вчителем нові слова, а потім по черзі зачитують їх із підручника.
Учні уважно слухають текст.
На протязі уроку учні уважно слухали та задавали питання вчителеві
Учні записують домашнє завдання до своїх щоденників. |
Урок розпочався вчасно.
Учні були дуже зацікавлені в поданій вчителем темі. З боку учнів була велика кількість доповнень. Вчитель використовував наочність, у вигляді картинок та фотографій.
В загальному урок пройшов дуже вдало і був досить таки пізнавальним. |