- •Індивідуальний план роботи
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Holidays in Britain
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Holidays in Ukraine
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Past Simple
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Hobby
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Unusual hobby. Construction to be going to
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: School life
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Books are meant to read
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: The Role of Books in School Life.
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Family
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: My Family and Friends.
- •Хід уроку
- •Позаурочний захід «Ми любимо англійську мову»
- •IV курсу 43 групи факультету іноземної філології
- •План розміщення учнів у класі
- •Аналіз уроку №1 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
- •Аналіз уроку №2 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
- •Аналіз уроку №3 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
Аналіз уроку №1 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
Тема: «Британські свята. Хелоуін»
Цілі:
Практична: навчити учнів вести діалог за ситуацією з використанням опор.
Освітня: розширити знання учнів.
Розвиваюча: розвивати вміння спілкуватися, зокрема вести діалог, розвивати здібності учнів до розподілу уваги;
Виховна: розширити світогляд, дізнатися про традиції країни мова якої вивчається, вміти висловлювати свої погляди.
Поставлені цілі уроку відповідали типу уроку.
Структура і зміст уроку:
І. Організаційний момент.
ІІ. Мовленнєва зарядка.
ІІІ. Перевірка домашнього завдання.
IV. Продовження нової теми.
V. Закріплення нового матеріалу.
VI. Пояснення домашнього завдання.
VII. Підсумки уроку.
Бесіда відбувалася досить активно, учні приймали активну участь в обговоренні нової теми. Вчитель використовував такий прийом навчання як бесіда. Вчитель використовував методи усного контролю, методи письмового контролю, метод спостереження за навчальною діяльністю учнів. Мова була зрозумілою та повністю відповідала вимогам. Вчитель повністю адаптувався до рівня мовної підготовки учнів і вимог шкільної програми. Вчитель досить чітко і доступно формулював завдання та зверненість його мовлення до учнів. Вчитель часто використовував українську мову, так як поданий матеріал був дещо складним для учнівського сприйняття.
Результати уроку:
Учні добре засвоїли тему подану вчителем, про що свідчила їх активність під час уроку. Тема даного уроку була досить актуальною і цікавою для учнів. Рівень сформованості мовленнєвих навичок та вмінь на достатньому рівні, учитель був досить активним, учні були сконцентровані, зацікавлені та активні. Оцінки дітей були дещо завищеними.
Тема: «Британські свята. Хелоуін»
Етапи уроку
Організаційний етап
Пояснення нового матеріалу
Закріплення нового матеріалу
Підсумки уроку
Домашнє завдання
|
Діяльність вчителя
Вчитель вітається з дітьми. Запитує чергового, яке домашнє завдання та перевіряє присутність на уроці.
Потім вчитель повідомляє нову тему і зачитує нову лексику, аби учні повторювали слова, потім пропонує кожному по черзі зачитати їх.
Далі учитель дає завдання учням попрацювати в парах використовуючи слова,які стосуються нової теми відповідно.
В кінці уроку вчитель оцінює активність учнів на уроці.
Вчитель задає домашнє завдання: вивчити нову лексику подану на сторінках 136-148. |
Діяльність учнів
Учні вітаються з учителем, черговий учень повідомляє дату,домашнє завдання і називає прізвища відсутніх.
Учні записують тему уроку до своїх зошитів. Повторюють хором за вчителем нові слова, а потім по черзі зачитують їх із підручника.
Учні працюють в парах, задають запитання один одному, використовуючи опорну схему.
Учні уважно слухають текст.
Учні записують домашнє завдання до своїх щоденників. |
Примітки
Урок розпочався вчасно.
Учні були дуже зацікавлені в поданій вчителем темі.
Вчитель використовував наочність, у вигляді картинок. |
