
- •Індивідуальний план роботи
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Holidays in Britain
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Holidays in Ukraine
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Past Simple
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Hobby
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Unusual hobby. Construction to be going to
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: School life
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Books are meant to read
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: The Role of Books in School Life.
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Family
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: My Family and Friends.
- •Хід уроку
- •Позаурочний захід «Ми любимо англійську мову»
- •IV курсу 43 групи факультету іноземної філології
- •План розміщення учнів у класі
- •Аналіз уроку №1 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
- •Аналіз уроку №2 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
- •Аналіз уроку №3 англійської мови Проведеного у 5-а класі школи №3 вчителем англійської мови Гребенюк Валентиною Миколаївною
План-конспект уроку для учнів 5 класу Тема: Family
Мета уроку: Формування умінь і навичок мовного спілкування учнів з теми уроку.
Цілі уроку:
практична: Практика учнів в говорінні (монологічне і діалогічне висловлювання), вчити працювати в групах, практикувати учнів у читанні текстів про книги та бібліотеки, вчити учнів складати спеціальні запитання та відповідати на них;
освітня: Контроль знань лексичних одиниць по темі, закріплення вимовних навичок, поширити знання учнів з теми "Family";
розвиваюча: Розвиток пізнавального інтересу учнів, розвивати мовленнєві здібності учнів, сприяти вмінню логічно та послідовно висловлювати свої думки вголос;
виховна: виховувати толерантне ставлення до думки співрозмовника, культуру спілкування, повагу до оточуючих, сприяти розвитку позитивної мотивації щодо вивчення англійської мови.
Обладнання: підручник "English", зошити, картки з тестами, словники, роздавальний матеріал.
Схематичний план уроку
Початок уроку Час
I. Організація класу ……… 2 хв
II. Перевірка домашнього завдання………………………………………….. 10 хв
Основна частина уроку
III. Читання ………………………………………………………………. 9 хв
IV. Граматика……………………………………………………………. 10 хв
V. Говоріння……………………………………………………………... 9 хв
Заключна частина уроку
VI. Пояснення домашнього завдання ……… 3 хв.
VII. Підсумки уроку ……… 2 хв.
Хід уроку
№ п/п |
Етап уроку |
Зміст роботи |
Час |
Обладнання |
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7. |
Організаційний момент
Перевірка домашнього завдання
Читання
Граматика
Говоріння
Пояснення домашнього завдання
Підсумки уроку |
Good morning, pupils! I'm glad to see you. Who is on duty today? Thanks. Let’s start our lesson. Today we are going to speak about the family and its members. We are going to revise the degrees of comparison of adjectives. We'll listen to the text about different families and at the end of our lesson you'll try to tell about your families.
Let’s check your home task. You had to write something about your favorite book characters. I hope that you are ready with it. Who will be the first.
Let's read the text about the Taylors family and find out: How many members there are in the family? Why they think they are the happiest family in the world?
You have just told who is the youngest and the oldest child in this family. But what can you tell about Jack and Sue? Who is younger? Who is older? Can you compare Jane and Ricky (Paul and Clara)? We can compare people, objects and other things with the help of adjectives. How many degrees have adjectives got? Do you remember their names? While discussing the family from the card we used the words young — younger — the youngest and old — older — the oldest. But do all the adjectives form their degrees the same way? What about the adjective interesting? Who can make the degrees of the words good and bad?
Today we spoke about the families and the duties of each member of the family. Who can tell us about his family? What duties have the members of your family got? What are your duties?
Your home task is Ex 3, 4 p. 53and to learn new vocabulary. On the next lesson we will have some new grammar material.
Everybody worked very good. Your marks are. The lesson is over. Goodbye and have a good day. |
2 хв
10 хв
9 хв
10 хв.
9 хв
2 хв
2 хв. |
Класний журнал
Підручник
Підручник
Роздатковий матеріал
Дошка, таблиці, підручник
Дошка, класний журнал
Класний журнал |
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут філології та суспільствознавства
Факультет іноземної філології
Кафедра англійської мови
План-конспект уроку №10
проведеного у 5-A класі школи №3
студентом 43 групи
Савчуком Юрієм
Методист
з англійської мови:
Галай О.В.
Вчитель
з англійської мови:
Гребенюк В.М.
Умань 2013