Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Здоров’я 6.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.05.2025
Размер:
370.18 Кб
Скачать

5. Узагальнення і систематизація знань учнів

Дати відповідь на питання чому в народі так говорять: "Тарна родина - хороша дитина " "Яка хата - такий тин, який батько - такий син "Яблуко від яблуні - далеко не котиться "

Метод "Ланцюжок" Продовжити фразу:

- Моя мама...

- Я вважаю, що мої батьки...

Я вважаю, що мої батьки... Мій тато і я... Моя родина... Робота в зошитах з друкованою основою

6. Домашнє завдання

Опрацювати відповідний параграф підручника. Написати міні - твір на тему: "Я і моя родина"

Тема: Стосунки дітей і дорослих у класі та в молодіжному

середовищі.

Мета уроку: сприяти встановленню у класному колективі дружньої атмосфери, поліпшення міжстатевих стосунків, запобігання проявам насилля в учнівському середовищі.

Обладнання: підручник, аркуші паперу, олівці, фломастери.

Хід уроку 1.Організаційний момент

2. Перевірка домашнього завдання

Діти зачитують міні - твори написані вдома "Я і моя родина'1

Запропонувати дітям гру "Ланцюжок" ( учні по черзі аналізують тему попереднього уроку. Можливо, що питання задає вчитель і вказує на дітей, які мають дати відповідь )

3.Мотивація навчальної діяльності

Ми постійно перебуваємо в стосунках з різними людьми - однолітками, старшокласниками, вчителями, батьками. Чи важливо намагатися зрозуміти почуття та потреби інших людей? Як правильно будувати стосунки з людьми, що нас оточують, аби вони добре ставилися до нас? На ці питання ми дамо відповідь на сьогоднішньому уроці.

4.Вивчення нового матеріалу

Гра "подовжити фразу"

- Мій друг сказав би про мене, що...

Запитання до дітей: "Як розподілені обов'язки у вашій родині," Які умови необхідно створити батькам, аби дитина почувала себе комфортно у власній сім'ї?

Вислуховуються відповіді дітей

Інформаційне повідомлення вчителя про незвичайний підлітковий вік та стосунки батьків і дітей.

Виконання вправи на ст. 146 в підручнику

Які почуття викликають у вас ці люди: товариші, учителі, однокласники, мама, тато, брати та сестри.

Можна запропонувати виконати таку вправу

Заповнити невелику таблицю

Батьки Вчителі Друзі

Що між ними спільне а, що відмінне

5. Узагальнення і систематизація знань учнів

Робота в зошиті з друкованою основою

Пояснити значення вислову "Один за всіх і всі за одного'

б.Домашнє завдання

Опрацювати текст підручника

Відповісти на питання на ст. 147

На вибір - малюнок родини або найкращого друга

Тема: Вплив стосунків людей та їхнє здоров'я. Конфлікти

Мета уроку: ознайомити учнів про причини конфліктів, розповісти про вплив

конфліктів на здоров"я людини

Обладнання: підручник, аркуші паперу, олівці, фломастери

Хід уроку

1. Організаційний момент

2. Перевірка домашнього завдання

Хто підготував малюнки родини або найкращого друга презентує їх

Використовуючи метод "Мікрофон" надається можливість кожному учневі висловити свою думку і продовжити речення:

коли мене немає, мої друзі...,

коли мені говорять, що треба вчитися...,

у школі мої вчителі... і тд. ( ст.147 )