Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Що для тебе поведінка.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.04.2025
Размер:
143.36 Кб
Скачать

14.09.2009р. Керівник практики

«Затверджую» (Сойнова Н. І.)

Заняття 1.

Тема: «Що для тебе поведінка?»

Мета. Провести бесіду «Що для тебе поведінка?». Формувати навики правильного поводження клієнта за будь-яких обставин. Дати поняття «поведінка», «дисципліна». виховувати почуття доброзичливості, милосердя, чесності, щирості.

Хід заняття

І. Організаційна частина (1-2 хв.)

- Привіт. Мене звати Марія. Сьогодні ми поговоримо про поведінку, але для цього нам потрібно краще познайомитись.

ІІ. Основна частина (15-17 хв.)

- Я буду тобі задавати запитання, а ти на них будеш відповідати.

1. Прізвище, ім’я, ім’я по батькові.

2. Як у тебе справи?

3. Які оцінки ти отримав?

4. Скільки тобі років?

5. Хто ти за національністю?

6. Прізвище, ім’я, ім’я по батькові батька, матері? Де працюють?

7. Домашня адреса, телефон.

8. Поведінка:

а) Скільки років навчаєшся в школі?

б) До яких предметів маєш схильність?

в) Як навчаєшся?

9. Що полюбляєш читати?

10. Чим займаєшся у вільний час?

11. Чого хочеш досягти у житті?

Ми провели з тобою анкетування, а зараз поговоримо про поведінку, акуратність, відповідальність.

- Ти любиш, коли в школі обговорюються питання дисципліни?

- Що на твою думку є дисципліна?

У словнику дається таке пояснення, «дисципліна» - це повний порядок обов’язків членів колективу, що відповідає нормам права і моралі суспільства.

- Як ти можеш описати дисципліновану людину? Та це та людина, яка не порушує поведінку, не провокує сутичок, охайна.

- А зараз розглянемо ситуацію: урок, учні опрацьовують важкий, але цікавий матеріал, відвертаючи увагу вчителя і учнів. Не дають змогу зосередитися. Що ж виходить?

У результаті не лише вони не засвоять теми, а через них і інші не зрозуміють.

Учнями, які заважають здається, що вони виглядають оригінальними, а насправді вони демонструють брак виховання гідності, самоповаги і поваги до інших.

- Чи трапляється таке у твоєму класі?

- Ти коли-небудь порушував дисципліну?

- Як відреагували на це батьки? Чи було їм приємно?

- Тобі було приємно?

- Як ти можеш пояснити слова відповідальний, акуратний, організований.

Відповідальний – це людина, яка виконує їй дане доручення чи обов’язок; акуратний – це людина, яка дбайливо ставиться до чогось; старанна і організована – це та людина, яка вміє організовувати сою діяльність, щоб вона могла приносити хороший результат.

- А в тебе є такі якості особистості?

- чому вони проявляються?

ІІІ. Підсумок (2 хв.)

- Ти замислися над своєю поведінкою?

- Що в ній потрібно покращити?

- Я вважаю, що бесіда не пройде марно, ти дещо візьмеш для себе і будеш вести себе гарно?

IV. Висновок Заняття 3.

28.09.2009Р. Керівник практики

«Затверджую» (Сойнова Н. І. )

Тема: Визначення рівня конфліктної особистості.

Мета. Набути корисних навичок стратегії розв’язання конфліктів; навчити спілкуванню, яке дозволяє «загасити» конфлікт.

Хід заняття

І. Організаційна частина (1-2 х.)

Привіт Сашко. Сьогодні в нас буде цікава виховна година, а проходитиме вона у вигляді тесту.

Отож слухай мене уважно і будем відповідати на поставленні запитання.

ІІ. Основна частина (10-12 хв.)

Конфліктні ситуації ми зустрічаємо дуже часто, але ми також повинні знати, як розв’язати ту чи іншу проблему.

В конфлікті кожна сторона хоче дійти свого твердження. Зазвичай конфлікт супроводжується сильними емоціями, криком, істерикою, яле потрібно вміти розв’язувати такі непорозуміння.