Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
21.02.2013.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.04.2025
Размер:
37.01 Кб
Скачать

Читання

4 клас

Тема. П. Тичина

Мета. Формувати в учнів навики читання. Вчити виразно інтонувати вірш. Розвивати навички виразного читання. Виховувати спостережливість, почуття дружби, доброзичливе ставлення до людей.

Обладнання:картки для індивідуальної роботи, роздатковий матеріал, пам’ятка.

Хід заняття

І. Організація учнів до заняття.

1.Підготовка підручників, обладнання.

2. Гра «Хто швидше».

3. Гра «Світлофор».

ІІ. Підготовка до самостійної роботи

1. Розчитування

ІІІ. Самостійна робота

1. Діти читають вірші ст. 46-48

2. Індивідуальна робота

Слабовстигаючі учні

1. Прочитай декілька разів перший стовпчик з інтонацією і правильно поставивши наголос.

2. Читання слів з словника з наголошенням

3.Словникова робота

Сильним учням

Вивчити вірш на пам’ять.

3. Пам’ятка

1. Прочитай вірш

2.Запамятай слова і речення, у яких при читанні тобою були допущені помилки.

3. Попрацюй над цими словами

4. Відміть в тексті все не зрозуміліші слова.

5. Виясни їх значення

6. Прочитай текст ще раз

IV. Перевірка

Діти по черзі читають біля мене вірші

V. Підсумок

Читання

3 клас

Тема. Грицько Бойко «Хвастунець», «Сашко», «Як невдаха виступав». Веселики

Мета. Формувати в учнів навики читання. Вчити виразно інтонувати вірш. Розвивати навички виразного читання. Виховувати спостережливість, почуття дружби, доброзичливе ставлення до людей.

Обладнання:картки для індивідуальної роботи, роздатковий матеріал, пам’ятка.

Хід заняття

І. Організація учнів до заняття.

1.Підготовка підручників, обладнання.

2. Гра «Хто швидше».

3. Гра «Світлофор».

ІІ. Підготовка до самостійної роботи

1. Розчитування

ІІІ. Самостійна робота

1. Діти читають вірші ст. 32-39

2. Індивідуальна робота

Слабовстигаючі учні

1. Прочитай декілька разів перший стовпчик з інтонацією і правильно поставивши наголос.

2. Читання слів з словника з наголошенням

3.Словникова робота

Сильним учням

Вивчити вірш на пам’ять.

3. Пам’ятка

1. Прочитай вірш

2.Запамятай слова і речення, у яких при читанні тобою були допущені помилки.

3. Попрацюй над цими словами

4. Відміть в тексті все не зрозуміліші слова.

5. Виясни їх значення

6. Прочитай текст ще раз

IV. Перевірка

Діти по черзі читають біля мене вірші

V. Підсумок

Українська мова

3 клас

Тема. Прикметники

Мета. Формувати в учнів навички правильної вимови. Закріпити знання з теми «Прикметники». Розвивати пам'ять, зв’язне мовлення, увагу, уяву, творчість, активність, навички комунікативності. Виховувати взаємоповагу, ввічливість.

Обладнання: індивідуальні картки, пам’ятки, ілюстрації.

Хід заняття

І. Організація учнів до заняття.

1.Підготовка підручників, обладнання.

2. Гра «Хто швидше».

3. Гра «Світлофор».

ІІ. Підготовка до самостійної роботи

- Що таке прикметники?

- На які питання відповідають прикметники?

ІІІ. Самостійна робота

1. Пам’ятка

2.Самостійне виконання завдання (Вправа 81)

3. Індивідуальна робота

- Слабовстигаючим потрібно зробити тільки перше завдання

- Сильним потрібно зробити 2 завдання

VI. Перевірка.

- Сама перевіряю правильність виконання.

V.Підсумок заняття

- Називаю дітей, які найкраще впоралися із завданнями. Даю настанови слабовстигаючим.

Українська мова

4 клас

Тема. Неозначена форма дієслова

Мета. Формувати в учнів навички правильної вимови. Закріпити знання з теми «Дієслово». Розвивати пам'ять, зв’язне мовлення, увагу, уяву, творчість, активність, навички комунікативності. Виховувати взаємоповагу, ввічливість.

Обладнання: індивідуальні картки, пам’ятки, ілюстрації.

Хід заняття

І. Організація учнів до заняття.

1.Підготовка підручників, обладнання.

2. Гра «Хто швидше».

3. Гра «Світлофор».

ІІ. Підготовка до самостійної роботи

- Що таке дієслово?

- На які питання відповідають дієслова? Наведіть приклади.

- Що таке неозначена форма дієслова?

ІІІ. Самостійна робота

1. Пам’ятка

2.Самостійне виконання завдання (Вправа 91)

3. Індивідуальна робота

- Слабовстигаючим потрібно зробити тільки перше завдання

- Сильним потрібно зробити 2 завдання

VI. Перевірка.

- Сама перевіряю правильність виконання.

V.Підсумок заняття

- Називаю дітей, які найкраще впоралися із завданнями. Даю настанови слабовстигаючим.

Математика

3 клас

Тема. Письмове додавання трицифрових чисел у випадку коли сума одиниць дорівнює 10 або сума десятків дорівнює десятьом десяткам

Мета. Формувати в учнів навики додавати і віднімати числа в стовпчик. Розвивати

вміння розв’язувати задачі на знаходження третього доданка.

Виховувати любов до математики.

Обладнання:картки для індивідуальної роботи, роздатковий матеріал, пам’ятка.

Хід заняття

І. Організація учнів до заняття.

1.Підготовка підручників, обладнання.

2. Гра «Хто швидше».

3. Гра «Світлофор».

ІІ. Підготовка до самостійної роботи

1.

840-45=

560+250=

780-120=

650-345=

980-540=

760+540=

ІІІ. Самостійна робота

1. Пам’ятка

2.Самостійне виконання

№688, 687

3. Індивідуальна робота

Слабовстигаючі учні

Роблять скорочений запис до 3 задачі

Сильним учням

Розв’язати задачі у вигляді виразу

IV. Перевірка

1. Самоперевірка

2. Взаємоперевірка

V. Підсумок

Математика

3 клас

Тема. Віднімання трицифрових чисел у випадку, коли зменшуване містить один нуль

Мета. Формувати в учнів навики додавати і віднімати числа в стовпчик. Розвивати

вміння розв’язувати задачі на знаходження третього доданка.

Виховувати любов до математики.

Обладнання:картки для індивідуальної роботи, роздатковий матеріал, пам’ятка.

Хід заняття

І. Організація учнів до заняття.

1.Підготовка підручників, обладнання.

2. Гра «Хто швидше».

3. Гра «Світлофор».

ІІ. Підготовка до самостійної роботи

1.

830-50=

540+230=

740-120=

630-345=

970-540=

710+540=

ІІІ. Самостійна робота

1. Пам’ятка

2.Самостійне виконання

№704, 705

3. Індивідуальна робота

Слабовстигаючі учні

Ставлю точки по яким діти креслять п’ятикутник.

Сильним учням

Намалювати два способи п’ятикутника.

IV. Перевірка

1. Самоперевірка

2. Взаємоперевірка

V. Підсумок

Математика

4 клас

Тема. Множення числа, що закінчується на нуль.

Мета. Формувати в учнів навики множення і ділення числа в стовпчик. Розвивати

вміння розв’язувати задачі на знаходження третього доданка.

Виховувати любов до математики.

Обладнання:картки для індивідуальної роботи, роздатковий матеріал, пам’ятка.

Хід заняття

І. Організація учнів до заняття.

1.Підготовка підручників, обладнання.

2. Гра «Хто швидше».

3. Гра «Світлофор».

ІІ. Підготовка до самостійної роботи

1.

134567:2

ІІІ. Самостійна робота

1. Пам’ятка

2.Самостійне виконання № 700, 699

3. Індивідуальна робота

Слабовстигаючі учні

Складають скорочений запис задачі.

Сильним учням

Задачу розв’язують виразом.

IV. Перевірка

1. Самоперевірка

2. Взаємоперевірка

V. Підсумок

Я і Україна

4 клас

Тема. Твій рідний краї

Мета. Формувати в учнів навики читання. Вчити виразно інтонувати статтю. Розвивати навички виразного читання. Виховувати спостережливість, почуття дружби, доброзичливе ставлення до людей, до рідного краю.

Обладнання: картки для індивідуальної роботи, роздатковий матеріал, пам’ятка.

Хід заняття

І. Організація учнів до заняття.

1.Підготовка підручників, обладнання.

2. Гра «Хто швидше».

3. Гра «Світлофор».

ІІ. Підготовка до самостійної роботи

1. Розчитування

2. Загадки

ІІІ. Самостійна робота

1. Діти читають статтю

2. Індивідуальна робота

Слабовстигаючі учні

1. Прочитай декілька разів перший наголос з інтонацією і правильно поставивши наголос.

2. Читання слів з словника з наголошенням

3.Словникова робота

Сильним учням

Переказати статтю

3. Пам’ятка

IV. Перевірка

Громадянська освіта 3 клас

Тема. Не обманюй і не бери чужого. Переваги добрих вчинків

Мета. Співставляти вивчене з життєвим досвідом. Привчати дітей цінувати слово,

дотримувати його, не обіцяти, якщо не впевнений у тому, що виконаєш

обіцянку. Виховувати чесність, правдивість,працьовитість.

Обладнання: картки для індивідуальної роботи, роздатковий матеріал, пам’ятка.

Хід заняття

І. Організація учнів до заняття.

1.Підготовка підручників, обладнання.

2. Гра «Хто швидше».

3. Гра «Світлофор».

ІІ. Підготовка до самостійної роботи

Не кидай слів свого слова

Не давай на вітер

Будь господарем легковажних обіцянок

- Що означає дати слово?

ІІІ. Самостійна робота

1. Діти читають статтю ст. 46-51

2. Індивідуальна робота

Слабовстигаючі учні

1. Прочитай декілька разів перший абзац з інтонацією і правильно поставивши наголос.

2. Читання слів з словника з наголошенням

3.Словникова робота

Сильним учням

Переказати текст

3. Пам’ятка

IV. Перевірка

Діти по черзі читають біля мене статтю

V. Підсумок

- Сьогодні на самопідготовці найкраще працювали хлопці на першій і на другій парті. І взагалі ви сьогодні були всі молодці, слухали мене та не порушували дисципліну.

Читання

3 клас

Тема. Дмитро Павличко «Розмова», «Гном», «Птиця», «Мрія».

Мета. Формувати в учнів навики читання. Вчити виразно інтонувати вірш. Розвивати навички виразного читання. Виховувати спостережливість, почуття дружби, доброзичливе ставлення до людей.

Обладнання:картки для індивідуальної роботи, роздатковий матеріал, пам’ятка.

Хід заняття

І. Організація учнів до заняття.

1.Підготовка підручників, обладнання.

2. Гра «Хто швидше».

3. Гра «Світлофор».

ІІ. Підготовка до самостійної роботи

1.Загадки

У нього довгі вуха, короткі лапки дім завжди на волі, хто лякливого не знає. (зайчик)

І вдень і в ночі в кожусі на печі.

Повзун повзе, голки на базар везе.

2. Розчитування

ІІІ. Самостійна робота

1. Діти читають вірші на ст. 39-43

2. Індивідуальна робота

Слабовстигаючі учні

1. Прочитай декілька разів перший стовпчик з інтонацією і правильно поставивши наголос.

2. Читання слів з словника з наголошенням

3.Словникова робота

Сильним учням

Вивчити вірш на пам’ять.

3. Пам’ятка

IV. Перевірка

Діти по черзі читають біля мене вірші.

V. Підсумок

Читання 4 клас

Тема. М. Рильський

Мета. Формувати в учнів навики читання. Вчити виразно інтонувати вірш. Розвивати навички виразного читання. Виховувати спостережливість, почуття дружби, доброзичливе ставлення до людей.

Обладнання:картки для індивідуальної роботи, роздатковий матеріал, пам’ятка.

Хід заняття

І. Організація учнів до заняття.

1.Підготовка підручників, обладнання.

2. Гра «Хто швидше».

3. Гра «Світлофор».

ІІ. Підготовка до самостійної роботи

1.Загадки

У нього довгі вуха, короткі лапки дім завжди на волі, хто лякливого не знає. (зайчик)

І вдень і в ночі в кожусі на печі.

Повзун повзе, голки на базар везе.

2. Розчитування

ІІІ. Самостійна робота

1. Діти читають вірші на ст. 48-50

2. Індивідуальна робота

Слабовстигаючі учні

1. Прочитай декілька разів перший стовпчик з інтонацією і правильно поставивши наголос.

2. Читання слів з словника з наголошенням

3.Словникова робота

Сильним учням

Вивчити вірш на пам’ять.

3. Пам’ятка

IV. Перевірка

Діти по черзі читають біля мене вірші.

V. Підсумок

21.02.2013

До заняття допускають:

вихователь Черна О.М.

Мета. Організувати дітей у групу. Здійснити зв'язок з роботою вчителя.

Отримати інформацію щодо кількості учнів та вияснити їх відсутності. Сприяти

активному відпочинку дітей.

Виховувати правила культурної поведінки у класі, їдальні, на вулиці.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]