
- •2. Лекція – як форма організації навчального заняття
- •3. Семінарське заняття – як форма організації навчально-виховного процесу
- •Тема: Новітні методи соціальної роботи.
- •2. Лукашевич м. П., Мигович I. I. Посібник з курсу соціальної роботи.: Навч. Посіб. — 2-ге вид., доп. І випр.— к.: мауп, 2003. — 168 с.
- •Мобільна (вулична) соціальна робота
- •Волонтерська робота
- •Телефонне консультування
- •Фостеринг
- •Хід заняття:
- •Хід заняття:
- •Хід заняття:
- •Висновок
Хід заняття:
Вступна частина:
Привітання зі студентами;
Перевірка присутності студентів на занятті;
Перевірка підготовленості групи до заняття.
Проведення гри «Знайомство»:
Мета: ближче познайомитися зі студентами, та перевірити згуртованість в колективі.
Інструкції: студентам роздається по аркушу паперу, вони сідають по два за парту і роблять презентацію свого товариша по парті.
Результати збираються і зачитуються, а студенти відгадують про кого йде мова.
Як результат гарний настрій та отримання списку присутніх на семінарському занятті.
План семінарського заняття:
Мобільна (вулична) соціальна робота.
Метод «рівний-рівному».
Волонтерська робота.
Телефонне консультування.
Фостеринг.
Підбиття підсумків семінарського заняття:
коротке повідомлення про виконання запланованої мети, завдань заняття (аналіз отриманої інформації);
оцінювання роботи студентів на занятті;
Встановлення плану на наступне заняття.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГУМАНІТАРНИЙ ІНСТИТУТ
КАФЕДРА ПОЛІТОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ПЛАН-КОНСПЕКТ
семінарського заняття
на тему «Новітні методи та форми соціальної роботи»
Склала студентка 5 курсу 516 групи
Марченко Дарія Андріївна
Перевірила: Шевченко Вікторія Михайлівна
Дисципліна: «Методи і технології соціальної роботи»
Група: 216
Дата: 06.03.2013 р.
Тривалість заняття: 90 хв.
Час проведення: 4 пара, з 13.30 до 15.05
Місце проведення: ауд. 8.1208
Київ 2013
Навчальна мета: домогтися міцного засвоєння знань, формування практичних навичок і умінь з конкретного навчального матеріалу.
Виховна мета: прищепити професійні якості, виховувати професійні риси, удосконалювати професійну увагу, формувати прагнення до раціонального виконання трудових дій.
Розвивальна мета: розвивати мовлення, пам'ять, увагу, уяву мислення, спостережливість, активність і самостійність студентів, прищепити їм способи пізнавальної діяльності.
Хід заняття:
Вступна частина:
Привітання зі студентами;
Перевірка присутності студентів на занятті;
Перевірка підготовленості групи до заняття.
Проведення гри «Знайомство»:
Мета: ближче познайомитися зі студентами, та перевірити згуртованість в колективі.
Інструкції: студентам роздається по аркушу паперу, вони сідають по два за парту і роблять презентацію свого товариша по парті.
Результати збираються і зачитуються, а студенти відгадують про кого йде мова.
Як результат гарний настрій та отримання списку присутніх на семінарському занятті.
План семінарського заняття:
Мобільна (вулична) соціальна робота.
Метод «рівний-рівному».
Волонтерська робота.
Телефонне консультування.
Фостеринг.
Підбиття підсумків семінарського заняття:
коротке повідомлення про виконання запланованої мети, завдань заняття (аналіз отриманої інформації);
оцінювання роботи студентів на занятті;
Встановлення плану на наступне заняття.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГУМАНІТАРНИЙ ІНСТИТУТ
КАФЕДРА ПОЛІТОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ПЛАН-КОНСПЕКТ
семінарського заняття
на тему «Новітні методи та форми соціальної роботи»
Склала студентка 5 курсу 516 групи
Марченко Дарія Андріївна
Перевірила: Шевченко Вікторія Михайлівна
Дисципліна: «Методи і технології соціальної роботи»
Група: 216
Дата: 14.02.2013 р.
Тривалість заняття: 90 хв.
Час проведення: 4 пара, з 13.30 до 15.05
Місце проведення: ауд. 8.1205
Київ 2013
Навчальна мета: домогтися міцного засвоєння знань, формування практичних навичок і умінь з конкретного навчального матеріалу.
Виховна мета: прищепити професійні якості, виховувати професійні риси, удосконалювати професійну увагу, формувати прагнення до раціонального виконання трудових дій.
Розвивальна мета: розвивати мовлення, пам'ять, увагу, уяву мислення, спостережливість, активність і самостійність студентів, прищепити їм способи пізнавальної діяльності.