Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
konspekti-urokіv-іnformatiki-_.doc
Скачиваний:
4
Добавлен:
01.04.2025
Размер:
1.44 Mб
Скачать

VI. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.

– Сьогодні ми навчилися складати логічне слідування; навчилися використовувати для виконавця Колобок команду Повтори ... Поки вільно; визначили, що в цій команді ми не знаємо наперед, скільки разів мусить повторюватись команда.

VII. Домашнє завдання.

– Виконайте завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на ст. 35).

Урок №17 Тема: Розгалуження

Мета уроку:

  • ознайомити учнів з поняттям розгалуження;

  • розвивати увагу, логічне мислення, пам’ять;

  • виховувати любов до рідної мови.

Обладнання: програма "Колобо

Хід уроку

I. Організаційний момент.

Повторення правил з техніки безпеки.

Розминка.

Д

опоможи мандрівникам пройти лабіринт по ходу руху стрілки.

II. Перевірка домашнього завдання.

III. Актуалізація опорних знань.

  • Що таке блок-схема? (Геометричне зображення алгоритму).

  • Які геометричні фігури використовують при складанні блок-схеми? (Овал, прямокутник, ромб);

  • Чому на ромбі присутні два слова "Так" i "Hi"? (В залежності від відповіді на запитання (умови), яку записано в ромбі вказують на напрям подальшого просування по блок-cxeмi).

  • Що означають стрілки на блок-cxeмi? (Напрям просування по блок-cxeмi (порядок виконання команд).

IV. Вивчення нового матеріалу.

1. Робота з підручником.

– Відкрийте підручники на сторінці 36.

2. Фізкультхвилинка.

– Діти, ви втомились, пора відпочити. Станьте біля парт, виконаємо декілька вправ.

1-2 – Bci пірнають;

3-4 – виринають;

5-6 – на воді кріпнуть крильця молододі,

7-8 – що є сили вci до берега поплили;

9-10 – обтрусились i за парти опустились.

V. Робота за комп'ютером.

Програма"Колобок".

Завдання стор.37.

Релаксація.

Вправи для очей.

Уявити перед собою колесо велосипеда, яке обертається, та, помітивши на ньому певну точку, слідкувати за обертом цієi точки. Спочатку в один бік, потім в інший. Повторити 3 рази.

Вправи для рук.

Масаж долонь. Покласти руки, зігнутi в ліктях, на край столу. З'єднати долоні разом перед собою. На рахунок раз - кінчики пальців лів руки рівномірно рухаються вниз до кінця долоні правої руки, на рахунок два - вихідне положения, на рахунок три - кінчики пальців правої руки рівномірно рухаються вниз до кінця долоні лівої руки, на рахунок чотири -вихідне положення.

VI. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.

  • Як розгалуження позначається на блок-cxeмi?

  • Що означає позитивна відповідь на запитання (умову) записану в ромбі? (Подальший напрямок виконання команд по стрілці з надписам "Так" чи "Hi").

  • Яка команда називається командою розгалуження?

VII. Домашнє завдання.

- Виконайте завдання "Для розумників i розумниць" (з підручника на сторінці 37).

Урок №18 Тема: Алгоритми з розгалуженням

Мета уроку:

  • ознайомити учнів з алгоритмами, що мають розгалуження;

  • вивчити алгоритм гауса швидкого додавання чисел від 1 до 100;

  • розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять;

  • виховувати любов до рідної мови.

Обладнання: програма "Колобок".

Хід уроку

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]